Loading

interaktif ajans

İnteraktif Ajans nedir?

Geleneksel reklam ajansları internet'i tamamen kucaklamadan önce interaktif ajanslar ön plana çıktı. Çok çeşitli hizmetler sunan interaktif ajansların bazıları çok hızlı büyüdü, ancak bazıları değişen pazar koşulları nedeniyle hızla küçüldü. İnteraktif ajans; interaktif dijital pazarlama stratejileri, kreatif kampanyalar, sanal gerçeklik, sanal tur, artırılmış gerçeklik, 360 derece video çekimi yani vr video çekimi, sosyal medya ajans hizmeti, sosyal medya yönetimi, sosyal medya içerik üretimi, sosyal medya video üretimi, 3d animasyon, internet reklamcılığı ve sosyal medya reklamları, web site tasarımı, e-ticaret yazılımı, e-ticaret sitesi yapımı, e-ticaret danışmanlığı, ar filtre yapımı ve instagram filtre yapımı gibi hizmetler sunan bir ajanstır. Dijital ajans olarak da bilinen interaktif bir ajans, geleneksel bir reklam ajansına ve kreatif ajansa da benzer. Artan internet kullanıcısı sayısı ve sosyal ağların geliştirilmesi, tüketicilere mevcut gereksinimlere uyarlanmış kişiselleştirilmiş bir deneyim sunma ihtiyacını önemli ölçüde artırmıştır. İnteraktif bir ajans, burada esas olarak çevrimiçi dünyaya odaklanan yaratıcı hizmetler sunarak devreye girer.

İnteraktif dijital ajans

İyi bir interaktif ajans, teknolojiyi adım adım takip eder. Onları ekibinin yaratıcılığı ve yetenekleri ile harmanlar. Sonrasında markalara sihirli kampanyalar sunarak, markaların müşterilerini büyüler. Hem reklam ajansları hem de etkileşimli ajanslar bir şirketin pazarlama çabalarını desteklemektedir. Bir reklam ajansı geleneksel baskı, TV veya radyo reklamı sunabilirken, interaktif bir ajans web siteleri oluşturabilir, mobil uygulama geliştirebilir, etkileşimli artırılmış gerçeklik projeleri hayata geçirebilir, oyunlaştırma ile sanal gerçeklik projeleri ile deneyimleri zirveye taşıyabilir, çeşitli sihirler katarak 360 derece video çekimi ile vr videolar yaratabilir, SEO stratejileri veya SEM stratejileri tasarlayabilir ve uygulayabilir, çevrimiçi yayınlar ve daha pek çok şey için makaleler oluşturabilir, e-ticaret yazılımları ile e-ticaret sitesi yapımı da hizmet kapsamındadır, sosyal medya yönetimi ve sosyal medya içerik üretimi ile sosyal medya ajansı olarak hizmet verebilir, ar filtreleri yaparak markaya özel instagram filtre yapımı ile karşınıza çıkabilir. Daha da zenginleşitirilmiş bir SEO veya SEM için google artırılmış gerçeklik arama sonuçları ile markanızı daha tüketicinin ürünü arama aşamasındayken deneyimlemesini sağlar ve satın alma kararını yöneterek, alışıverişi tamamlatabilir. Ürünler, Google'da arama yaparken potansiyel müşteriler tarafından aynı anda denenebilir. Ve ürünü mevcut yüzeylerine yerleştirmek. buna etkileşim diyoruz! aşağıda google artırılmış gerçeklik arama sonuçları için bir örnek görebilirsiniz. İyi bir interaktif ajansın nasıl olması gerektiğine tarayıcı üzerinden çalışan, hiç bir uygulama geliştirme zaman ve maliyetlerine fırsat vermeden artırılmış gerçeklik deneyimi sunduran yepyeni teknoloji webARiyi bir örnektir.

İnteraktif Medya nedir?

İnteraktivite yani interaktif iletişim, mesajların birbiriyle ilişkili kullanıcının katılımına imkan tanıyacak şekilde yapılandırılması şeklinde tanımlanabilir. Bir firmanın kurumsal yapısını veya firmaya ait bir ürünün tanıtımını, sınırsız görüntü, yazı, ses ile tüketiciye sunan bir aracı görevini interaktif medya üstlenir. Bu teknoloji ile sadece bir dvd, her alanda firmayı yüksek kalitede temsil edebilir. Yeni dönemde popüler olarak sosyal medya platformlarında reklam ve tanıtımı insanlara televizyon gibi, radyo gibi fakat reklam girdiği için kanal değiştiremeyeceğiniz, bunları görmeden kullanamayacağınız alanlar interaktif medya olarak adlandırılır. İnteraktif Medya, yeni platformda ticari olaylar firmaların kendi sayfalarını daha kurumsal göstererek, reklamlar vererek rekabet ettiği, bilinirliğini arttırdığı bir reklam panoları haline gelmiştir. Neredeyse her birey gibi sosyal medya platformlarında bir hesabınız var ise sizlerinde gördüğü takip ettiği ilgi alanları, paylaşım platformlarında bulunan sosyal medya hesaplarındaki ticari ilişkiler interaktif medyanın birer ticaret alanlarıdır. Bu medya türünün bir diğer öne çıkan özelliği de, sadece ulaşılabilir kitleyi değil dünyanın dört bir yanındaki müşterilere de tanıtım yapma olanağı bulunabilmesidir. Daha çekici olması yönüyle interaktif medya içerikleri klasik içeriklerin önüne geçmiş ve onların tahtını sallamaya başlamıştır. Bu medya çalışmalarında en büyük özellik, içeriklerin sürekli güncel tutulmasıdır. Yazılı tarzda tanıtım yapan broşür gibi tanıtımlar masraflı olmasının yanında akılda kalıcı niteliğinin olmamasıyla da interaktif medyadan ayrılır. Kullanım ömrünün uzunluğu ve elden ele dolaşımıyla interaktif medya, geleceğin en önemli reklam aracı haline gelecektir.

Kreatif Kampanyalar

Rakiplerinizden sıyrılmanızı, kopup gitmenizi, dört nala koşmanızı sağlayacak iyi fikirlerimiz var. 360 derece video prodüksiyon da dahil olmak üzere bütünleşik bir dijital iletişim kampanyası üretip hedef kitlenizden alkışları toplayabiliyoruz.

sanal gerçeklik ajansı nsocial. vr şirketi nsocial ne yapıyor? vr ajansı nsocial ne yapar?

Sanal Gerçeklik, kısacası, VR Özetle Deneyim Pazarlamasıdır. sanal gerçeklik ajansı nsocial veya vr ajansı nsocial, markaların ürünlerini veya hizmetlerini müşterilerine veya potansiyel müşterilerine deneyimler yaşatan sanal gerçeklik çözümleri ve sanal gerçeklik yazılımları geliştirir. Geliştirdiği Sanal Gerçeklik çözümleri, sanal gerçeklik uygulamaları ve sanal gerçeklik yazılımları ürettiği yaratıcı içerikler olan 360 derece video çekimi ve 3d oyunlaştırma ile zenginleştirerek tamamlar. İşte bu yüzden uçtan uca sanal gerçeklik firmasi nsocial'dır.

2012 doğumlu Nsocial, Litvanya, Çek Cumhuriyeti, Türkiye, Özbekistan, Katar, Suudi Arabistan, Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti'nde faaliyet gösteren küresel olarak zenginleştirilmiş deneysel bir Sanal Gerçeklik Ajansıdır. Sanal Gerçeklik Ajansı ve 360 ​​derece video çekimi ajansı olarak, sanal gerçeklik çözümleri ve vr yazılımları geliştiriyoruz. Üretimde sanal gerçeklik ile başlayarak, İnşaat & Gayrimenkul Emlak, Turizm, Spor, Belediyeler ve Resmi Kurumlar, Fabrika, Üretim, Eğitim, Pazarlama, Perakende, Lojistik, Enerji gibi bir çok sektörde global markalara hizmet veriyoruz.

Örneğin, Özbekistan'da faaliyet gösteren ülkenin en büyük inşaat ve emlak şirketi olan DreamCity Development, 360 derece 3D Modelleme, 360 derece 3D Animasyon, VR Oyunlaştırma, Sanal Gerçeklik Oyunlaştırma, 360 derece video çekim içerik üretimi ve yazılım teknolojilerini birleştirerek tamamladığımız projesinde. Satış operasyonlarında Sanal Gerçeklik (VR) teknolojisini kullanarak, yatırım yapmak istedikleri gayrimenkulleri fuarlarda, satış ofislerinde, yabancı pazarlama faaliyetlerinde, web sitelerinde, sosyal medya pazarlamasında, dijital pazarlama faaliyetlerinde deneyimleyebilir ve satabilir halde aktif olarak kullanıyorlar.

Teknik olarak, sanal gerçeklik terimi 360 derece video çekimi yani vr video çekimi ve 3D modelleme ile desteklenen bir Müşteri Deneyimi'dir."Sanal Gerçeklik Nedir?" "Hissedilen teknoloji" sorusuna cevap veriyoruz.

Tabii ki, oyunlaştırma ve Sanal Gerçeklik İş Eğitim Simülasyonundan bahsetmeden geçemeyiz. Özetle Sanal Gerçeklik Ajansı, markaların İnsan Kaynakları, Öğrenme, Üretim, Satış, İş Geliştirme, Pazarlama ve Kurumsal Departmanları ile projeler yürütmektedir. Gördüğünüz gibi, Sanal Gerçeklik Ajansı'nın neredeyse tüm departmanlarla çalışabilecek geniş bir hedef kitlesi var.


sanal gerçeklik ajansı ne yapıyor? vr ajansı şirketi nedir? vr ajansının hizmetleri?


vr içerik oluşturma. vr video çekimi. 360 derece video çekimi. 3d vr animasyon. 3d modelleme. sanal tur. panoramik fotoğraf gibi temel içerikleri oluşturmalıdır.

ilk kural: profesyonel sanal gerçeklik ajansı, uçtan uca hizmet verir. vr içerik üretimi olarak zenginleştirilmiş, sürükleyici ve yaratıcı 360 derece video çekimi oluşturmak zorundadır. bunu, hedef kitlelerine dahil olan potansiyel müşterilere / müşterilere marka ürünlerini veya hizmetlerini deneyimleme ve bulma hissi veren yepyeni bir müşteri deneyimi süreci olarak özetleyebiliriz.

360 derece video çekimi, vr video ve Oyunlar sanal gerçekliğin kaynağıdır. Sanal Gerçeklik gözlükleriyle destekleyerek en iyi deneyimi sunduğumuz 360 derece video teknolojisinde, ok tuşlarını veya vr video oynatıcıya yerleştirilmiş tuşları kullanarak videonuzda 360 derece gezinebilir ve videonuzu herhangi bir açıdan çevirerek izleyebilirsiniz. eğer vr gözlüğünüz yoksa, akıllı telefonuzun ekranını sola ve sağa, yukarı ve aşağı çevirerek te izleyebilirsiniz.sanal gerçeklik ajansı, sadece pazarlama ve iletişim departmanları ile çalışmaz. 3d vr oyunlaştırma ile, sanal gerçeklik ile iş eğitimi verebilir. Böylece çalışanlar, kurumsal öğrenme ve kurumsal eğitimde farklılaşarak motivasyonlarını ve iş performanslarını yükseltirken, iş kazaları ve sağlık riskleri de minimize olur. Ayrıca, firmalar için de iş eğitimi maliyetleri ve zaman planı gerektiren organizasyonların maliyetleri düşer.sanal gerçeklik yazılım geliştirme. vr uygulama geliştirme. webVR. özel vr projeleri oluşturun.

elbette, vr şirketi, markanın hedef kitlesini sanal gerçeklik yazılımı ve oyunları ile pazarlama stratejisine uygun olarak etkilemek için çevrimdışı vr oyuncuları, sanal turlar ve oyun gibi sanal yazılımlar geliştirmelidir.

sadece pazarlama, halkla ilişkiler veya marka iletişimi için değil, VR Ajansı Nsocial ayrıca 360 derece İK eğitimiyle, İnsan Kaynakları ve Öğrenme departmanlarına interaktif öğrenme araçlarımızla zaman ve maliyet avantajları sağlayarak markanıza değer katar. Çalışanlarınız 360 derece video yani vr video veya Sanal Gerçeklik / Sanal Gerçeklik / VR teknolojisine dayanan oyunlaştırılmış hikayelerle yepyeni bir deneyim yaşarken, markanızla bağlarını da güçlendiriyorlar. Yazımıza dokunarak, Sanal Gerçeklik iş eğitimi ile interaktif kurumsal öğrenme hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz.

bir vr firması veya vr şirketi veya sanal gerçeklik ajansı biraz deli olmalı. yenilikçi ve özel projeler yaratmalılar. çılgın vr ajansı nsocial'ın neler yarattığını aşağıdaki oynatma listesine bakın.Sanal gerçeklik ajansı yani vr ajansı; deneyim ajansıdır. Markalar veya kurumlar sağlamak istedikleri deneyimleri vr ajansına aktarırlar. Sanal Gerçeklik Ajansı “hikaye anlatımı / storytelling” ilkesini benimseyerek, 360 derece video çekimi, vr video çekimi, sanal tur veya 360 derece modelleme ve 3D animasyon teknikleri ile birlikte Sanal Gerçeklik Yazılımını kullanarak yaratıcı içerik ve kullanıcı dostu VR yazılımı hazırlar. Deneyim için daha da etkileşimli bir talep varsa, deneyim “Oyunlaştırma” yazılımı ile zirveye çıkarılabilir.

VR Ajansı Nsocial'ı Farklı Kılan Noktalar Neler?

Sanal Gerçeklik Ajansı Nsocial'ın farkı izlenebilir ve yaratıcı içerikle ortaya çıkıyor. Başka bir deyişle, 360 derece video çekimi ve 360 derece video prodüksiyonundan sonraki post prodüksiyon sonrası aşama en az vr video çekimi kadar önemli ve titizlikle ele alınmalıdır. Burada, özellikle proje veya marka için eklenecek bilgilendirici Infographic ve sesli anlatım gibi unsurlar hem algıyı hem de deneyimi daha da geliştirmektedir.

Sanal Gerçeklik Ajansı yani VR Ajansı; markalar ve tüketiciler için unutulmaz bir deneyim sağlıyorsa, marka; iletişim kurmak istediği projesini, müşterileri ve potansiyel müşterileri akılda tutmak için farklılaştıracak pazarlama yöntemiyle işlenmiştir. Bu, tüketicinin güven verici, yenilikçi, yaratıcı ve teknolojik marka gibi olumlu algılamalar yaratmasına neden olur. Sanal Gerçeklik Ajansı Nsocial'ın farkı da tam da burada ortaya çıkar. Hedef kitlenize, markanız tarafından unutulmaz deneyimler yaşatarak akılda kalıcı vr kampanyaları yani sanal gerçeklik kampanyaları üretmekte öncüyüz.

Bugün markalar; Sanal Gerçeklik Ajansı ile birlikte çalışarak 360 derece VR deneyimi ile ürünlerini / hizmetlerini müşterilerine veya potansiyel müşterilerine interaktif deneyimler yaşatarak ulaştırır. Markalar doğal olarak VR Ajansı seçiminde farklı deneyimler sunan ajansları tercih ediyor. Nsocial, hikaye anlatımına inanan yaratıcı beyinleri ve sihirbaz ekibi ile bunu zirveye taşır.

E-Ticaret Sitesinin Fonksiyonları Ve Kullanıcı Deneyimi Açısından Dikkat Edilmesi Gerekenler

E-ticaret sitesinin fonksiyonları, hem kullanıcı deneyimi hem de satışların artması için önemlidir. İyi bir yazılıma ve alt yapıya sahip e-ticaret sitesi, kârı artırıcı bir unsur olabilir. E-ticaret sitesinin temel fonksiyonları, kullanıcı deneyimi ile doğru orantılı olmalıdır. Rekabetin dorukta olduğu e-ticarette online alışveriş için web sitelerinde kullanıcılara sunulacak fonksiyonlar, potansiyel müşterilere erişim olanağı sağlar. Satışların artması ve e-ticaret sitesinin etkili olması için e-ticaret platformunun bazı özelliklerle donatılması gerekir. Kullanıcılara kolaylık sağlayacak ve satışları artıracak fonksiyonlar, alt yapı veya tasarım ile ilgili olabilir. E-ticaret sitesi tüm bu fonksiyonların bir araya gelmesi ile ideal bir kullanıcı deneyimi sunabilir. Bir e-ticaret sitesinin kullanıcı deneyimi açısından fonksiyonları şunlar olmalıdır;

Site içi arama: E-ticaret sitesinde ürün arayan kullanıcı, kısa sürede aradığına ulaşabilmelidir. E-ticaret müşterilerinin büyük bir bölümü aradıkları ürüne ulaşmak için site içi arama özelliğini kullanmaktadır. Bu sebeple site içi arama özelliği, ürün bulmak için güçlü bir algoritma ile tasarlanmalıdır. Arama sırasında kelime dizileri yazılırken ilgili ürün isimlerinin aşağıda sıralanması özelliği de kullanıcıya kolaylık sağlar.

Mobil uyumu: Bir e-ticaret sitesinin akıllı cep telefonları ve tabletlerle uyumlu olması, mobil kanallardan da satış yapmak anlamına gelir. Mobil satışların giderek arttığı bir ortamda mobil uyumu bulunmayan e-ticaret siteleri zamanla tercih edilmeyebilir. E-ticaret sitelerinin mobil uyumu, arama motoru algoritmalarında da dikkat edilen bir faktördür.

Kategoriler: Kullanıcı, ürünün ait olduğu kategori sayfasına kolayca ulaşabilmelidir. Her ürünün, uygun kategoride bulunmasına dikkat edilmelidir. Kullanıcı dostu ve kolay ulaşılabilir kategori seçenekleri sunulmalıdır.

Ödeme alternatifleri: Ödeme alternatifleri, e-ticaret sitesinin etkinliğini artıran özelliklerden biridir. Ciro artırmak için kullanıcılara farklı ödeme alternatifleri sunulmalıdır. Kredi kartı, banka kartı, havale, mobil ödeme, kapıda ödeme ve dijital cüzdanlar gibi ödeme alternatifleri, müşteriler için kolaylık olacaktır.

Ürün görselleri: Ürünü tanıtan fotoğraflar, videolar, grafikler veya animasyonlar, kullanıcı deneyimi açısından önemli fonksiyonlar arasında yer alır. Ürün görselleri, ürün detaylarını görme fırsatı vermeli ve akıllarda ürünle ilgili soru işareti bırakmamalıdır.

Ürün bilgileri: E-ticaret sitesinde satışa sunulan ürünlerin bilgisi, müşterilerin ürünle ilgili fikir edinmesi ve ürünü satın alma eğilimi için önemlidir. Başarılı e-ticaret sitelerinin ürünlerle ilgili detaylı bilgi sunduğu görülmektedir.

Kampanya modülleri: E-ticaret sitelerindeki kampanya modülleri; sepet, kategori, marka ve ürün bazlarında imkan vermelidir. Zengin seçenekler sunan kampanya modülleri, satışları olumlu etkileyecektir.

Yerelleştirme (Lokalizasyon): Lokalizasyon, şirketin online profilini, ürün tanımlarını, veri tabanına dayalı içeriğini ve grafik görüntülerini, kültürel duyarlılıkları göz önünde bulundurarak, şirketin yeni hedef kitlesinin diline çevirme işlemidir. Sınır ötesi e-ticaret hedefleyen firmaların online ticaret için sunacakları web sitelerinin içerikleri yerelleştirilmelidir. Böylece aynı ülkede veya farklı ülkelerde farklı dil konuşan insanlara ürünlerin satışı mümkün olabilecektir.

SEO alt yapısı: Arama Motoru Optimizasyonu (SEO), e-ticaret siteleri için müşterilerin siteye ulaşmasının yollarından biridir. Arama motoru sonuçlarında üst sıralarda yer almak için SEO özelliklerinin güçlü olması önemlidir. Bu sebeple sitenin altyapısında ve içeriklerinde SEO çalışması yapılmalıdır.

Kullanıcıları ilgili ürün satışı sayfalarına yönlendirecek, eyleme çağırıcı CTA (Call to Action) butonları bulunmalıdır.

Ürün inceleme sayfasında “Sepete Ekle” butonu, en belirgin buton olmalıdır.

Sade ve basit arayüzlü tasarımlı e-ticaret platformları “kullanıcı dostu”dur.

artırılmış gerçeklik ajansı nedir? ar şirketi nedir?

artırılmış gerçeklik ajansı, ar ajansı veya ar şirketi, markalar ve tüketiciler, marka için unutulmaz bir deneyim sunar; iletişim kurmak istedikleri proje, müşterileri ve potansiyel müşterileri akılda tutmak için unutulmaz pazarlama deneyimi ile işlenmiştir. bu, tüketicinin güven verici, yenilikçi, yaratıcı ve teknolojik gibi olumlu algılamalar yaratmasına neden olur.

kameralarda görüntülenen şeklin yansıması olarak artırılmış gerçeklik nedir sorusuna cevap verebiliriz. ar, akıllı cihazlarınızın veya herhangi bir nesnenin bilgi, içerik, anket veya fotoğraf, resim gibi görseller gibi, ekranda daha etkilesim ile anime edilmesidir. Başka bir deyişle, akıllı telefonunuzun ekranı aracılığıyla, gerçek hayatın gerçekleşmediği bir an göreceksiniz.

bugün, markalar veya kurumlar; AR deneyimiyle hedef kitlelerine ürünlerini / hizmetlerini sunan artırılmış gerçeklik şirketi ya da artırılmış gerçeklik ajansları ile çalışıyorlar. markalar doğal olarak, bir artırılmış gerçeklik ajansı seçimi olarak deneyimleriyle rakiplerinden farklı olan ar ajanslarını tercih ediyor.

artırılmış gerçeklik ajansı nsocial hangi noktalarla farklılaştırır?

2012 doğumlu augmented reality ajansı Nsocial, Litvanya, Çek Cumhuriyeti, Türkiye, Özbekistan, Katar, Suudi Arabistan, Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti'nde faaliyet gösteren küresel olarak zenginleştirilmiş deneysel bir ajans. artırılmış gerçeklik ajansı nsocial ve ar şirketi olarak, webAR , google artırılmış gerçeklik arama sonuçları , canlı trafik verileri ve ar uygulama geliştirme ve instagram filtresi geliştiririz. İnşaat ve Emlak, Perakende, Lojistik, Enerji, Turizm, Spor, Belediyeler ve Resmi Kurumlar, Fabrika, Üretim, Eğitim, Pazarlama gibi sektörlerde projeler yaratırız.

Artırılmış Gerçeklik Ajansı Nsocial'ın farkı, yaratıcı içeriklerinin ve marka öykülerinin artırılmış gerçeklik trendlerini takip ederek geliştirdiği teknolojilerinin eşsiz birleşimidir. Bir yandan markanızın veya ürününüzün geçmişiyle verilen mesajlar desteklenirken, diğer yandan ürün veya hizmetinizi ürettiğimiz içerik ve AR Yazılımıyla farklılaştırıyoruz. Kısacası, hedef kitleniz üzerinde bir WoW etkisi yaratıyoruz. özet olarak, artırılmış gerçeklik şirketi nsocial deneyimi zenginleştirir.

Artırılmış Gerçeklik Ajansı Nsocial’ın farklılığı, yaratıcılık ve marka hikayelerinin eşsiz kombinasyonudur. Bir yandan markanızın ya da ürününüzün tarihçesi ile birlikte verilen mesajlar desteklenirken, diğer yandan da ürettiğimiz içerik ve AR Yazılımları ile ürününüzü ya da hizmetinizi farklılaştırırız. Özetle hedef kitlenizde WoW efekti yaratırız. En kısa anlatımla, Augmeted Reality ajansı Nsocial AR deneyimini daha da zenginleştirerek iyileştirir.

Her gün bir adım daha ileri giden tüketici davranışları ve beklentileri de markalar ve Artırılmış Gerçeklik Ajansı tarafından takip edilmelidir. Müşterilerin / potansiyel müşterilerin artık en önemli noktası deneyim yaşamak ve yaşatmak! Deneyim ve müşteri & marka etkileşiminin hedeflendiği yeni nesil pazarlama dünyasında, AR Ajansı yani Artırılmış Gerçeklik Ajansı Nsocial olarak 2012 yılından itibaren keyifli projelere imza atmaya devam ediyoruz.

nsocial'ın 360 derece video prodüksiyon ve 360 derece video çekim hizmetleri.

360 derece video çekimleri ile hazırlanan VR tanıtım filmleri sayesinde müşterileriniz şirketinizi uzaktan ziyaret edebilir veya ürünlerinizi bunlara dokunabilecek kadar yakından inceleyebilir. 360 derece fabrika tanıtım videosu, 360 derece okul tanıtım videosu, 360 derece genel merkez oryantasyon videosu, 360 derece sanal showroom ve 360 derece eğitim videoları bunlardan başlıcalarıdır.

şehir veya ülke dışında olsanız bile, şirket içindeki konserlere, festivallere, konferanslara veya özel toplantılara katılmanıza izin veriyoruz. 360 derece canlı yayın en pratik ve en kolay çözümdür.

fuarlarda ve organizasyonlarda dikkat çekmenin en etkili yolu, ürünlerinizi veya promosyonlarınızı sanal gözlük simülasyonları ile yapmaktır. Standlarınızda sizin için hazırlayacağımız 360 derece VR tanıtım filmlerinizi veya VR uygulamalarınızı sergilemenize yardımcı oluyoruz.

havada uçarak tesislerinizi veya şehrinizi 360 derece izlemek 360 derece video çekiminden daha iyi bir çözüm yoktur. 360 derece video çekim ekipmanımızla fabrikanızı, şirketinizi ya da şehrinizi havadan çekiyoruz ve müşterilerinize bu eşsiz deneyimi yaşatıyoruz.

endüstri için vr video. fabrika vr video. 360 derece fabrika turu video çekimi.

360 derece video çekim ajansı nsocial büyük ölçekli endüstriyel sektör için birçok VR videosu üretti ve şirketlerin tesislerini ve teknolojilerini sergiledi.

fuarlar ve etkinlikler için vr? fuarlar ve etkinlikler için 360 derece video çekimi?

bunu birçok kez gördük! vr sergileri etkinliklerde, festivallerde ve ticaret fuarlarında büyük etki yaratmak için kullanılabilir. kalabalıktan sıyrılıyorlar ve kitleyi markanız hakkında hızlı bir şekilde konuşturuyorlar. VR ilgi uyandırıyor ve insanlar bunu denemek için heyecanlanıyor.

vr standını kurarak ve denetleyerek etkinlikte size yardımcı olabiliriz. Markanız için ısmarlama 360 derece video içeriği üretebiliriz. Markanız veya etkinliğiniz ne olursa olsun mükemmel paketi sunmak için sizinle birlikte çalışıyoruz.

sosyal medya ve 360 derece video çekimi

Facebook, Vimeo, YouTube ile web siteleri 360 derece videoyu destekler. VR'a olan ilgi artıyor. 360 derece video, izleyiciyi hikayenin merkezine yerleştirdiğinden mükemmel kullanıcı etkileşimi sağlar. sosyal medya sayesinde vr videolarınız milyonlarca insana ulaşma potansiyeline sahiptir.

vr videolar, normal bir video kadar kolay bir şekilde sosyal medya platformlarına yüklenebilir. Videolar daha sonra ziyaretçilerinizle kalıcı bir izlenim yaratmak için web sitenize kolayca yerleştirilebilir.360 derece video avantajları nelerdir? vr video avantajları?

Bugün Müşteri Deneyimi ve Deneyim Pazarlama Çağı! Artık markalar, kurumlar veya bireyler; ürün veya hizmetinizi farklı ve yenilikçi bir yöntemle "Ürününüzü veya Hizmetinizi Denemek" gibi hissettirebilecek projelere odaklanmalıdır. Küresel markalar, Devlet Kurumları, Sanatçılar için birçok 360 derece video çekimi ve vr video prodüksiyonu gerçekleştirdik.

VR360 VIDEO'ya etkileyici, deneysel ve zenginleştirilmiş deneyimler kullanıcısı, izleyicilerin aslında eylemin bir parçası olmasını sağlamak için inanılmaz bir seçenektir.

* 360 derece video çekimi deneysel ve ilgi çekicidir: WOW her zaman ilk kez gelen bir kullanıcıdan alınır. Deneyim, daha önce gördükleri (ve hissettikleri) hiçbir şey gibi değil ve şov bittikten çok sonra hayranlık dalgalarını paylaşacaklarından emin olabilirsiniz.

* 360 derece video çekimi hikaye anlatımı ve karar almanın en iyi yolunu içerir: VR360 resmi o zaman bin resme değer. Mesajınız ne olursa olsun - kullanıcının sahnede HER ŞEYİ görmesini sağlayarak gizli alanları oradan kaldırırsınız.

* 360 derece video çekimi daha ucuzdur ve zaman kazandırır: Bir şirketi, fabrikayı, showroom'u veya tedarikçiyi ziyaret etmek için seyahat planları düzenlemeyin. Vr video içeriği olarak 360 derece video üretimi sayesinde, onlara bir vr gözlüğü verin veya şirketinizi veya fabrikanızı 360 derece keşfetmeleri için bir bağlantı gönderin.

* 360 derece video sosyal medya pazarlaması için kullanışlıdır: YouTube, Vimeo ve Facebook. Orada mobil cihazlar da varsayılan bir özellik olarak zaten destekliyor - bu yüzden zaten HERHANGİ BİR kullanıcının parmaklarının ucunda. markanızı sosyalleştirilmiş ve keşfedilebilir hale getirir.

Instagram Filtre Yapımı

Markanıza Özel Instagram Filtre Yapımı.“Artırılmış gerçeklik” terimi çok fütüristik gelebilir, ancak AR ile her gün Instagram Stories yani Instagram Hikayeleri aracılığıyla zaten etkileşimde bulunduğunuzu biliyor muydunuz? Markanız instagram platformunu ana sosyal kanallarınızdan biri olarak kullanıyorsa, kitlenizle etkileşime girmenin ve Instagram platformunda yeni takipçileri çekmenin ne kadar etkili olabileceğini anlatmamız gerekmez. Geçen yıl 500 milyon Instagram hesabının günlük olarak Instagram Hikayeleri kullandığı bildirildi. Bu Insta Hikayeleri, biri Instagram AR filtreleri olan her türlü eğlenceli ve etkileşimli özelliğe sahiptir. Instagram Filtreleri ve Artırılmış gerçeklik (AR) filtreleri 2017'den beri Instagram'a tanıtıldı, ancak daha yakın zamanda özellik, Ağustos 2019'da başlatılan ve kullanıcıların Instagram Hikayeleri, Facebook için özelleştirilmiş AR filtreleri yani Instagram filtresi oluşturmalarına izin veren bir platform olan Facebook'tan Spark AR Studio aracılığıyla yeni bir ivme buldu. Instagram Hikayeler ve Facebook Messenger, marka instagram filtresi yapımı ve kullanımı için en uygun mecralar.

Markalar için instagram filtresi kampanyaları. sosyal medya artırılmış gerçeklik alışverişini artırdı.

Sosyal medya kombinasyonu ile artırılmış gerçeklik kullanmak markanızı sosyalleştirilmiş ve deneysel hale getirir. Instagram marka filtreleri, instagram hikayeleri yayınlayan markalara yeni kullanıcılara ulaşma ve marka bilinirliği oluşturma konusunda eğlenceli ve etkileşimli bir fırsat sunuyor ve günümüzde yeni ve yeni bir trend olacağını biliyoruz. Instagram filtresi yapımı için en iyi örneklerden biri Pepsi'den geliyor.

Instagram filtresi yapımı için hazırladığımız yazımıza da göz atabilirsiniz.

Pepsi'nin instagram AR filtre kampanyasını görmek için buraya dokunun.

3d Animasyon Yapımı

3d animasyon filmi & 3d animasyon video ile ürünü tanıtmanız gerektiğinde, 3d animasyon filmi markanızı farklılaştıracaktır. 3d animasyonun sonuç odaklılığı gibi daha üretkenliğe sahip olduğu potansiyeline sahip olduğuna inanıyoruz. Modern reklamların çoğu canlı aksiyon veya basit 3d animasyonlar içerir. Rakiplerinizden 3d animasyon filminiz ile farklılaşırken, hedef kitleniz ise harika 3D Animasyon reklam filminden etkilenecekler.

reklamcılıkta, animasyon endüstrisinde tanınan işler oluşturmak fikri 1990'ların sonlarından itibaren çok cazip. 3d animasyon stüdyosu Nsocial olarak yaratıcı projeler için heyecanla çalışmaktan keyif alıyoruz.

kesinlikle basit bir 3D animasyon, klasik prodüksiyonlar ile tekrarlanan reklamlar arasında farklılaşarak, hedef kitlenizde olumlu geri bildirimlere neden olabilir. 3d animasyon stüdyosu nsocial size eşsiz bir yolculuk vaadediyor. yolculuk, bir senaryo oluşturmadan başlar ve nihai animasyon çıktısı oluşturmaya varır. kendi senaryonuzu zaten oluşturduysanız, storyboard, karakter tasarımları, ortamlar, animasyon ve render işlemine odaklanacağız.

bir 3d animasyon stüdyosu olarak,subaru xv global 3d animasyon lansman videosunu tamamlamaktan gurur duyuyoruz. proje hakkında daha fazla bilgi için lütfen önceki cümleye dokunun ve daha fazlasını okuyun.

Dijital Pazarlama Danışmanlığı

Dijital Pazarlama ve Reklam ajansı nsocial ile satış ve marka bilinirliğinizi arttırın. Kurumunuzun dijital dönüşüm süreçlerindeki en önemli aşamalardan biri dijital pazarlamadır. Dijital dönüşüm ajansı ile dijital çağın tüm gerekliliklerini değerlendirdiğinizde; dijital pazarlama ajansı nsocial; profesyonel web Tasarımı, sosyal medya yönetimi, internet reklamı, SEO ve SEM (arama motoru optimizasyonu ve pazarlaması) gibi konularda optimize ve hızlı çözümler sunar.

Sosyal Medya Yönetimi

Markanızın dijital ve sosyal medya pazarlama stratejisini planlar, hedef kitleniz ile iletişim sürecinin yönetimini ve raporlanmasını sosyal medya ajansı olarak üstleniriz. İçerik Yönetimi: Sosyal medyanın kuralı sürekli canlı olmasıdır. Sürekli canlı olan bir alanı sürekli beslemek gerekir. Markanız ve hedef kitlenize uygun kullanılan dil, bahsedilen konular çok önemli. Burada Nsocial'ın farkını hissedeceksiniz ;) Social Media Monitoring: İnsanlar siz sosyal medyada yer almasanız da sizin hakkınızda konuşur! Önemli olan sizin onlara ne kadar yakın olduğunuz ve onları ne kadar dinlediğinizdir! Böylelikle, ürünlerinizden hangisinin daha sık konuşulduğunu, markanız hakkında olumsuz yorumların genelde hangi konular üzerinden gerçekleştiğini daha çok hangi mecralarda yorumlar yapıldığını direkt olarak görebilirsiniz. Dijital PR: Sosyal medya platformları, içerik paylaşımları, arama motoru, blog, forum, haber siteleri gibi platformların online olarak yönetilmesi ve halkla ilişkiler amaçlı kullanılmasıdır. Çok seviyoruz :) Online İtibar-Kriz Yönetimi: Öncelikle markanızın olası kriz durumları belirlenir ve olası kriz durumlarında gelişecek senaryolara önceden hazırlanır, kriz durumlarında önceden hazırlanan bu senaryolara uygun hareket ederiz.

İnteraktif Reklam Ajansı

Sosyal ağların geliştirilmesi ve bu ağlardaki kullanıcı sayısının artması, etkileşimli bir ajans tarafından sunulan hizmet yelpazesinin genişletilmesine katkıda bulunmuştur. Çevrimiçi dünya geliştikçe, etkileşimli ajanslar da hizmetlerini mevcut gereksinimlere uyarlamak zorunda kalmaktadır. İçerik veya diğer dijital hizmetler oluşturmak için kampanyalar, sosyal ağlarda dağıtım için tasarlanabilir. Etkileşimli reklam ajansı etkileşimli pazarlama uygulamaları oluşturur ve etkileşimli kampanyalar artık farklı markaların ve işletmelerin çevrimiçi pazarlama stratejilerinin önemli bir parçasıdır. Etkileşimli Pazarlama yavaş yavaş birçok reklamveren için norm haline gelmektedir. Şık reklam dünyasındaki tüm strateji destelerinin bir parçası. Modern çağın reklamverenleri için, insanların dikkatini kampanyalarına ve rakiplerinizdeki snigger'e yüz yüze çevirmek için bir araç haline geldi.Sosyal ağların geliştirilmesi ve bu ağlardaki kullanıcı sayısının artması, etkileşimli bir ajans tarafından sunulan hizmet yelpazesinin genişletilmesine katkıda bulunmuştur. Çevrimiçi dünya geliştikçe, etkileşimli ajanslar da hizmetlerini mevcut gereksinimlere uyarlamak zorunda kalmaktadır. İçerik veya diğer dijital hizmetler oluşturmak için kampanyalar, sosyal ağlarda dağıtım için tasarlanabilir.interaktif pazarlama ajansı. etkileşimli reklam ajansı.

Tüketiciler, sosyal ağlar aracılığıyla ilgilenen markalarla şu an açık iletişim kurmayı bekliyor. Geleneksel reklamcılıkta, tüketiciler bir markanın pazarlama mesajlarının pasif alıcılarıdır. Bununla birlikte, etkileşimli pazarlama kanallarını kullanırken, tüketiciler bir yanıt almayı ve demografik özelliklerine ve ilgi alanlarına göre uyarlanmış pazarlama mesajlarıyla karşılanmayı beklemektedir. Etkileşimli ajanslar aynı zamanda itibar yönetimi ile de ilgilenmektedir. Bunu başarmak için sosyal ağlar, bir markanın sunduğu ürünler / hizmetler hakkında tüketicilerin ne düşündüğünü öğrenmek için izlenir. Böylece marka, satışlarda bir düşüş beklemek yerine müşteri memnuniyetsizliğine daha hızlı yanıt verebilir.

Etkileşimli Pazarlama, insanların dikkatini sıkmadan veya izinsiz girmeden dikkat çekmenin güzel bir yoludur. Günümüzün tüketicileri her zamankinden daha akıllı. Reklamların eğlenceli olmasını istiyorlar, günlük işlerinden onlara iyi bir mola verecek bir etkinlik gibi. Etkileşimli pazarlama, müşterilerin olumlu bir zihniyet ve ruh halini benimsemelerinin iyi bir yoludur. Bunu nasıl yapıyorsun? Yeterince alamadıkları benzersiz ve yaratıcı ve kullanıma hazır bir şey yaparak. Etkileşimli pazarlama kampanyanıza katılmalarını sağlayarak müşterilerin ürünlerinizi satın almalarını sağlama potansiyeli yüksektir. Bununla birlikte, mizah ve zevk, iyi bir interaktif pazarlama kampanyasının en önemli iki özelliğidir. Delight, insanlara yeni bilgileri (interaktif pazarlama kampanyası aracılığıyla) veya arkadaşlarıyla sosyal medyada veya hızlı sohbet yoluyla edindikleri deneyimleri paylaşmaları için bir neden verir. İnsanların günlük konuşmalarına lezzet katar, böylece onları daha fazla güldürür. Ve viral olabilir! Bir markanın kampanyası sosyal medya platformlarında çok dikkat çektiğinde ve her yerde konuşmayı körüklediğinde sevdiği bir şey. zihninizde etkileşimli bir reklam kampanyanız veya etkileşimli pazarlama kampanyanız varsa, artırılmış bir gerçeklik şirketi olarak nsocial, webAR'ımızla bunu gerçekleştirmeye hazırdır tarayıcı tabanı ile çalışan ve hiçbir uygulama gerekli aracı! gerçek zamanlı canlı verilerle artırılmış gerçeklik webAR da yapabiliriz!En iyi VR pazarlama kampanyaları.En iyi etkileşimli pazarlama kampanyaları.

Dünyanın önde gelen markalarının şaşırtıcı VR pazarlama deneyimleri yaratmasının nedenlerinden sadece birkaçı: İlham, katılım, etki.

Markalar, müşterileri etkileşimli pazarlama kampanyaları olarak VR'i nasıl kullanıyor? Markaların VR pazarlamayı bir sonraki seviyeye taşımasının yaratıcı yollarından bazılarını sergilemek istedik. Aklınızda etkileşimli bir pazarlama kampanyası fikri veya etkileşimli reklam projesi var mı? vr ajansı nsocial sanal gerçeklik ajansı olarak, sizinle canlı yayınlamaya hazırız! Sizi etkileşimli kılan şeyin ne olduğunu duymak isteriz. Bize bir e-posta gönderin ve bize bildirin!

VR ajansı nsocial'yı farklı kılar?

Sanal Gerçeklik Ajansı'nın farkı izlenebilir ve yaratıcı içerikle ortaya çıkıyor. Diğer bir deyişle, 360 derecelik video prodüksiyonundan sonraki prodüksiyon sonrası aşama en az 360 derecelik video çekimi kadar önemli ve titizlikle ele alınmalıdır. Burada, özellikle proje veya marka için eklenecek bilgilendirici Infographic ve sesli anlatım gibi unsurlar hem algıyı hem de deneyimi daha da geliştirmektedir.

Sanal Gerçeklik Ajansı, VR Ajansı, markalar ve tüketiciler için unutulmaz bir deneyim sağlıyorsa, marka; İletişim kurmak istediği proje, müşterileri ve potansiyel müşterileri akılda tutmak için başkalaşım pazarlama yöntemiyle işlenmiştir. Bu, tüketicinin güven verici, yenilikçi, yaratıcı ve teknolojik gibi olumlu algılamalar yaratmasına neden olur.

Bugün markalar; Sanal Gerçeklik Ajansı ile birlikte çalışarak 360 derece VR deneyimi ile ürünlerini / hizmetlerini müşterilerine veya potansiyel müşterilerine ulaştırır. Markalar doğal olarak VR Ajansı seçiminde farklı deneyimler sunan ajansları tercih ediyor.

Web Site Tasarımı

Web siteniz yeni neslin dinamiklerine uygun olsun nokta kom. Markanızın internetteki nüfus cüzdanı olan kurumsal web sitesinin günümüz trendlerine uygun ve kullanıcı dostu olmasına dikkat ediyor musunuz? Sitenin wireframe’inden altyapısına, içeriklerinden testine her şeyi biz üstleniyoruz. Kurumsal web tasarım noktasında biliriz ki, web sitesi tasarımı her müşterimizin online itibarıdır, tüm dünyaya kendini sunduğu vitrinidir, web hizmet ajansları da onların mimarıdır, danışmanıdır, online mecralardaki rehberidir. Kurumsal site tasarımı ve kurumsal web sitesi projeleri geliştirme çok önemli iki iddialı kelimenin, hakkının tam teslim edilmesiyle olgunlaşır. Tüm web tasarım projelerimizde hem web yazılım geliştirme, hem de harika işler çıkarmanın, profesyonel web tasarımın ve yazılımın markası olmanın haklı gururunu yaşamak bizi motive eden temel hedeflerimizdendir. İnteraktif web tasarım, e-ticaret, seo, hosting, dijital medya, tanıtım ve pazarlama, Web Tasarım ve web yazılım ihtiyaçlarınız için doğru yerdesiniz. Hazır web sitesi yada ücretsiz web sitesi arıyorsanız, ekranınızın en üst sağ köşesinde kırmızı çarpı işaretine basın ve burayı terk edin lütfen! :] Tabi ki web sitesi fiyatları, tüm dijital ve kreatif hizmetlerde olduğu gibi sizin hayal ettiğiniz proje ölçeği ile doğru orantılıdır.

Kurumsal web sitesi veya e-ticaret projeleri siparişlerinde aşağıdaki tasarım süreçlerini adım adım uygularız. Kurumsal web sitesi yapımı projelerinde müşterimizin beklentilerini çok iyi analiz eder, beklentilerini, ulaşmak istedikleri hedefi algılayıp harekete geçeriz. Yani müşterimizi iyi dinleriz. Buna özetle brief diyebiliriz. Brief sonrasında izlenimleri ve düşüncelerimizi müşterilerimizle paylaşırız. Tüm kreatif yaratıcılık yeteneklerini ve birikimlerini web tasarım hizmet süreci boyunca planlanan projelere aktarırız. Genel Konsept Tasarımı ve Alt Sayfa Duruşlarının Belirlenmesi, Kod Geliştirme, Kod Yapısı ile Tasarımın Uyumlulaştırılması, Veri Girişi, Testler, Yayına Geçiş, Eksiklik veya Hatalara Karşı Sorumluluk aşamaları geçeriz. Tüm bu aşamaların düzgün bir şekilde yürüyebilmesi için web tasarım ajansı ve müşterinin birlikte çalışmaları çok önemlidir. Kurumsal web sitesi tasarım işleminin yapılması sadece projenin ilk ayağıdır. Web sitesinin yapılması yeterli değildir. Yaşatılması ve Yayılması gibi en az web tasarımının yapılması kadar önemli iki parametre daha vardır. Web sitesinin Yaşatılması aşaması için, proje siparişinde de yer alması koşuluyla, CMS yani Content Management System dediğimiz içerik yönetim sistemleri geliştirilir ve bu içerik yönetim sisteminin eğitimi verilir. Web sitesinin yapılması ve yaşatılması, hedef ziyaretçilerin farkında-lığının sağlanmaması halinde yine eksik kalmış olacaktır. Bu kısımda özellikle internet reklamcılığı devreye girmelidir. Arama motorları dostu (SEO) yapıda tasarlanmış içerik ve mimarinin doğal sonuçlarla iyi konumlar elde etmesini temin etmek üst düzey çabalar gerektirir.

E-ticaret sitesi yapımı noktasına değinelim. E-Ticaret projeleri Nsocial için butik hizmetler kapsamında değerlendirilir. Hazır paketler ya da hazır e-ticaret yazılımlara değil, yıllarca geliştirilmesi için emek harcanmış kod altyapılarıyla işe ve müşteriye uyumlu modüller bütünü ile hayata geçirilmektedir. Bir e-ticaret veya sanal market sitesinin sağlamlık ve işlevsellikten sonra en önemli tarafı web tasarımıdır. Zira estetik görselliği ve profesyonelliği ile de güven vermek bir e-ticaret sitesinin temel taşıdır.

İnteraktif Ajans belki sadece iki kelime ama, interaktif ajans hizmet kapsamı işte bu yazı kadar uzun. Eğer markanızın yukarıda belirttiğimiz hizmetlerden bir arayışınız varsa, interaktif ajans Nsocial'a bir mail iletmeniz yeterli.