Loading

markalar için instagram filtre yapımı

Markanıza Özel Instagram Filtre Yapımı

“Artırılmış gerçeklik” terimi çok fütüristik gelebilir, ancak AR ile her gün Instagram Stories yani Instagram Hikayeleri aracılığıyla zaten etkileşimde bulunduğunuzu biliyor muydunuz? Markanız instagram platformunu ana sosyal kanallarınızdan biri olarak kullanıyorsa, kitlenizle etkileşime girmenin ve Instagram platformunda yeni takipçileri çekmenin ne kadar etkili olabileceğini anlatmamız gerekmez. Geçen yıl 500 milyon Instagram hesabının günlük olarak Instagram Hikayeleri kullandığı bildirildi. Bu Insta Hikayeleri, biri Instagram AR filtreleri olan her türlü eğlenceli ve etkileşimli özelliğe sahiptir. Instagram Filtreleri ve Artırılmış gerçeklik (AR) filtreleri 2017'den beri Instagram'a tanıtıldı, ancak daha yakın zamanda özellik, Ağustos 2019'da başlatılan ve kullanıcıların Instagram Hikayeleri, Facebook için özelleştirilmiş AR filtreleri yani Instagram filtresi oluşturmalarına izin veren bir platform olan Facebook'tan Spark AR Studio aracılığıyla yeni bir ivme buldu. Instagram Hikayeler ve Facebook Messenger, marka instagram filtresi yapımı ve kullanımı için en uygun mecralar.

Instagram filtresi Nasıl Yapılır?

Instagram marka filtreleri yapımından bahsetmek için öncelikle instagram filtrelerinin artırılmış gerçeklik tabanlı olduğunu belirtmeliyiz. Instagram filtreleri, 3D modeller katmanları ve telefonunuzun kamerası aracılığıyla gerçek dünyaya zenginleştirilen çeşitli efektlerden oluşan artırılmış gerçeklik filtreleridir. Instagram AR filtreleri biraz farklıdır ve yerleşik görüntü önayarlı filtrelerle karıştırılmamalıdır. Fotoğraflarınızı yayınlamadan önce genel görünümünü ve rengini değiştirerek, artırılmış gerçeklik alt yapısında çalışmak için hazırlanır. Instagram filtreleri SparkAR ile son halini alır.

Markalar için instagram filtresi kampanyaları. sosyal medya artırılmış gerçeklik alışverişini artırdı.

Sosyal medya kombinasyonu ile artırılmış gerçeklik kullanmak markanızı sosyalleştirilmiş ve deneysel hale getirir. Instagram marka filtreleri, instagram hikayeleri yayınlayan markalara yeni kullanıcılara ulaşma ve marka bilinirliği oluşturma konusunda eğlenceli ve etkileşimli bir fırsat sunuyor ve günümüzde yeni ve yeni bir trend olacağını biliyoruz. Instagram filtresi yapımı için en iyi örneklerden biri Pepsi'den geliyor. Pepsi'nin instagram AR filtre kampanyasını görmek için buraya dokunun.Sosyal medya artırılmış gerçeklik alışverişi hakkında konuşalım. Bu videoda, yeni 3D Dior Makyaj "AR Makyajı" Instagram filtresini nasıl alabileceğinizi hızlı bir şekilde anlatacağım. Bu, Artırılmış Gerçeklik teknolojisini kullanarak sanal animasyonlu makyajı yüzünüze yansıtan Instagram için yeni bir kamera efektidir. Bu efekt Dior Makyaj Instagram'da mevcuttur. Yapmanız gereken tek şey profillerini ziyaret etmek, ardından filtrenin sekmesine dokunmak ve sonra "AR Makyajı" efektini aramak ve üzerine dokunun. Dior Makyaj Instagram profil sayfası : Keyfini çıkarın!

sparkAR

Instagram filtresi nasıl yapılır sorunuzun cevabının bir kısmı burada: sparkAR, markalar için Instagram filtresi yapımı için güçlü bir artırılmış gerçeklik yazılımıdır. Kullanımı kolay şablonlardan ve varlık kitaplıklarından, gelişmiş özelleştirmelere ve denetimlere kadar, SparkAR Studio ihtiyacınız olan tüm özelliklere ve özelliklere sahiptir. Instagram ve Facebook uygulama ve cihaz ailesini kullanarak milyarlarca kişiye ulaşan artırılmış gerçeklik ile, markanız için instagram filtreleri deneyimleri oluşturun ve paylaşın. Sizin de markanıza özel instagram filtre yapımı konusunda bir arayışınız varsa, artırılmış gerçeklik ajansı Nsocial augmented reality ajansı ile tanışmanız bizce iyi olabilir ;] Eğer her hangi bir artırılmış gerçeklik uygulaması geliştirmeden, tarayıcı üzerinde direkt çalışan webAR projeniz varsa, ya da ürün veya hizmetinizi google arama sonuçları ile artırılmış gerçeklik desteği ile deneyimletmek istiyorsanız,Google Artırılmış Gerçeklik Arama Sonuçları projeniz için de bir araya gelebilirsiniz!