Loading

VR Timetravelling. 360 Derece Şehir Video Çekimi ile VR Zaman Yolculuğu.

VR Timetravelling Nedir?

360 derece video çekim ajansı Nsocial'ın belki de yapmaktan en çok keyif aldığı projelerden biri VR Timetravelling. Kendinizi 3D modelleme ve 360 derece video çekimi ile hazırlanan bir VR Video içinde tamamen sürükleyici bir sanal dünyaya atladığınızı hayal edin. Artık 3D modelleme ile hazırlanmış şehrin tarihi içerisinde 360 Derece video çekimi ve VR Video içerisinde bir zaman yolculuğuna hazırsınız demektir. VR timetravelling adından da anlaşılacağı üzere, Destinasyon Pazarlaması ve 360 derece video çekimi ile şehir tanıtımı ve pazarlaması deneyimini size tarih içinde bir zaman yolculuğuna sürükleyen nihai bir interaktif sanal gerçeklik zaman yolculuğu macerasıdır. 200 yıl önce şehrinizi VR Gözlükle zaman yolculuğuna çıkarak dakikalar içerisinde deneyimleyebilirsiniz.

VR gözlükleri ile, VR Timetravelling ve 360 Derece Şehir Video Çekimi ile VR Zaman Yolculuğu ile 360 derece VR Timetravelling deneyimi yaşayan kişiler; şehrin o zamanın yaşamına, kültürel, ekonomik ve sosyal yaşam faaliyetine dalmış durumda. Yani 3D modelleme, 360 derece video çekimi ve Sanal Gerçeklik ile Zaman Yolculuğu sayesinde Şehir Pazarlaması projesinin vurgusu; sanal gerçeklik ile şehir turu için ziyaretçi, tarihi bir zaman yolculuğunun içerisinde yer alıyor.

VR Timetravelling ve 360 Derece Şehir Video Çekimi ile VR Zaman Yolculuğu ile 360 derece VR Timetravelling ile Şu anda şehirlerin eski yaşam ortamlarına zaman yolculuğu yaratıyoruz.

VR Timetravelling ve 360 Derece Şehir Video Çekimi ile VR Zaman Yolculuğu ile 360 derece VR Timetravelling projemiz akıllı şehirler ve akıllı şehircilik ile hem belediyelere hem şehir tanıtım ajanslarına hem de turizm bakanlıklarına uygun bir projedir.

VR Timeravelling Teknolojisi

Turistler ve vatandaşlar için en iyi VR Timetravelling yani Sanal Gerçeklik ile şehirde zaman yolculuğu deneyimlerini yaşatmak için en son sanal gerçeklik yazılımlarını, VR Gözlükleri, 360 derece video çekimi ekipmanları ve donanımını, 3D modelleme ve 3D animasyon ile renderleme ve VR & AI tabanlı teknolojileri kullanıyoruz!

• VR Timetravelling ve 360 Derece Şehir Video Çekimi ile VR Zaman Yolculuğunun ilk adımı ve olmazsa olmazı konsept tasarlama, yaratıcı senaryo ve 3D modelleme.

• VR Yazılımı yani Sanal Gerçeklik Yazılım Geliştirme ile desteklediğimiz çok dil destekli ve 8K çözünürlüklü 3D 360VR video VR Timetravelling 360 Derece Şehir Video Çekimi ile VR Zaman Yolculuğu'nun içeriğini oluşturur.

• VR Timetravelling 360 Derece Şehir Video Çekimi ile VR Zaman Yolculuğu Tam etkileşim ve canlı senkronizasyon sağlar.

• VR Timetravelling 360 Derece Şehir Video Çekimi ile VR Zaman Yolculuğu ile zenginleştirilmiş bir destinasyon pazarlaması ve şehir deneyimi yaşatır.

• Sanal Gerçeklik Yazılımı ve Sanal Gerçeklik içerikleri ile VR Timetravelling 360 Derece Şehir Video Çekimi ile VR Zaman Yolculuğu deneyimseldir.

• 3D modelleme ve 360 derece video çekimi ile VR Timetravelling 360 Derece Şehir Video Çekimi ile VR Zaman Yolculuğu hayata geçirilir.

• Mesh ve texture'lar ve 3d modelleme ile şehir modellemesi VR Timetravelling 360 Derece Şehir Video Çekimi ile VR Zaman Yolculuğu projesinin şehir içeriğini oluşturur.

• VR Timetravelling ve 360 Derece Şehir Video Çekimi ile VR Zaman Yolculuğunun son adımı ise oyunlaştırmadır.

VR Timetravelling Şehir Tanıtımı ve Destinasyon Pazarlaması ile Sanal Gerçeklik ile Turizm Pazarlaması için Nasıl Kullanılır? VR Timetravelling ve 360 Derece Şehir Video Çekimi ile VR Zaman Yolculuğu.VR Timetravelling Köln hakkında 3D modelleme ile 360 derece video çekimini kombine eden VR Timetravelling ve 360 Derece Şehir Video Çekimi ile VR Zaman Yolculuğunun filmi: Köln'deki Alter Markt'taki yeni kentsel tarihi cazibe. VR Timetravelling ve 360 Derece Şehir Video Çekimi ile VR Zaman Yolculuğu ile İmparatorluk döneminde kendinizi eski Köln'e bırakın ve Sanal Gerçeklik ile hayatı ve koşuşturmayı deneyimleyin.

VR Timetravelling ve 360 Derece Şehir Video Çekimi ile VR Zaman Yolculuğu; Gerçek zamanlı konum tabanlı, 3D modelleme ile tarih soslu, 360VR Film büyüsü eklenmiş, zaman yolculuğu içerisinde insanlara 360 derece olarak kültür getirmek için sanal gerçeklik deneyimi. Zaman yolculuğu deneyimi için herhangi bir aracı etkinleştirin: Şehrinizdeki gezilere sanal gerçeklik teknolojisi ile desteklediğimiz VR Timetravelling ve 360 Derece Şehir Video Çekimi ile VR Zaman Yolculuğu ile deneyimsel bir yenilik getiriyoruz!

VR Timetravelling ve 360 Derece Şehir Video Çekimi ile VR Zaman Yolculuğunda geçmişi yeniden 3D modelleme ile yaratıyoruz ve artık var olmayan veya henüz inşa edilmemiş yerleri yeniden inşa ediyoruz. VR-Gözlüklerinizi takın ve sürükleyici bir deneyime dalın.

VR Timetravelling ve 360 Derece Şehir Video Çekimi ile VR Zaman Yolculuğu projemizin hedefi; şehrin tarihi mirasını ve yıllar içinde nasıl geliştiğini açıklayan şehrin turizm tanıtım ofisinden gelen yolcular için bir rehber eşlik edecektir. Bu deneyim 360 VR video İçerikleri ve VR Gözlükleri ile desteklenecek ve deneyimi zirveye taşıyacaktır. Bir VR Timetravelling ve 360 Derece Şehir Video Çekimi ile VR Zaman Yolculuğu VIP aracı, zaman yolculuğuna çıkmak isteyen gezginleri, sembolik ve tarihi binaları içeren bir rotanın 360 derece video çekimi ile tarihi turu için bekliyor.

VR Timetravelling ve 360 Derece Şehir Video Çekimi ile VR Zaman Yolculuğu Nasıl Ticarileştirilir?

VR Timetravelling ve 360 Derece Şehir Video Çekimi ile VR Zaman Yolculuğu, şehrin resmi kalkınma ajansına veya şehrin turizm tanıtma ofisi veya ülkenin turizm bakanlığına, web sitelerine bir sekme yerleştirilerek para kazanılacaktır. VR Timetravelling ve 360 Derece Şehir Video Çekimi ile VR Zaman Yolculuğuna çıkmak isteyen kişiler online rezervasyon yaptırmak ve bilet satın almak için bu sekmeye tıklayacaktır.

VR Timetravelling ve 360 Derece Şehir Video Çekimi ile VR Zaman Yolculuğu projemizle insanlar tarih ve saatlerini seyahat planlarına göre seçecekler. Online Ödeme tamamlandıktan sonra kişilere e-posta yoluyla çevrimiçi bilet gönderilir.

Diğer bir çok şehrin henüz sahip olmadığı çok güçlü bir deneyim pazarlama tekniğine VR Timetravelling ve 360 Derece Şehir Video Çekimi ile VR Zaman Yolculuğu ile sahip olacaksınız. Son zamanlarda 1800'lü yıllarda varış noktalarını sanal bir 360 derece video çekimi, 3D modelleme ve VR Video ile desteklenen otobüs turunda zamanında deneyimleyebilirsiniz. Yenilikçi zaman yolculuğu, dünyanın ilk mobil VR şehir turundan biri olacak. Sanal gerçeklik gözlüklerinin yardımıyla, VR Timetravelling ve 360 Derece Şehir Video Çekimi ile VR Zaman Yolculuğuna çıkan şehir ziyaretçileri 2020 yılından ayrılıyor ve hedefin 1800'lerini tarihi bir araba yolculuğunda sanal gerçeklik ve 3D 360VR Video ile deneyimliyorlar: Ziyaretçiler, tur ve yaşadıklarının gerçekliği konusunda tamamen hevesli olacaklar. Ve gerçekçi detaylardan büyüleniyorlar. Bu eşsiz 3D modelleme 360 derece video çekimi ve sanal gerçeklik ile turizm pazarlama çözümü, VR gezileri açısından sonsuz olanaklar sunuyor. “VR Timetravelling ve 360 Derece Şehir Video Çekimi ile VR Zaman Yolculuğu çözümü ile 200 yıl önce gidilecek yerleri ziyaret edebilir, sonra dışarı çıkıp bugünün duvarlarına dokunabilirsiniz. Ayrıca tarihi yerleri yeniden inşa edebilir, restorasyona neredeyse şahit olabilirsiniz. ” VR Timetravelling ve 360 Derece Şehir Video Çekimi ile VR Zaman Yolculuğu bugün zaten neyin mümkün olduğunu ve gelecekte nelerin gelişmeye devam edeceğini gösteriyor.Ayrıca, turizm pazarlama ve tanıtımınızın dijital aktarımın kalbinde VR Timetravelling ve 360 Derece Şehir Video Çekimi ile VR Zaman Yolculuğu olması nedeninin Artırılmış Gerçekliği ve Sanal Gerçekliği Akıllı Şehirler dediğimiz Smart Cities’e entegre etmeye karar vermenizi kolaylaştırır.

VR Timetravelling ve 360 Derece Şehir Video Çekimi ile VR Zaman Yolculuğu projesi, Turizm ve Destinasyon Pazarlama ve Şehir Tanıtımı ile bugün neyin mümkün olduğunu ve gelecekte nelerin gelişmeye devam edeceğini gösteriyor. Havaalanlarında ve şehir merkezi konumlarında, VR VR Timetravelling ve 360 Derece Şehir Video Çekimi ile VR Zaman Yolculuğunu deneyimleme fırsatına sahipsiniz.

3D modelleme stüdyosu ve Sanal Gerçeklik şirketi Nsocial ile iletişim kurarak, şehrinizin tanıtım projelerinde VR Timetravelling ve 360 Derece Şehir Video Çekimi ile VR Zaman Yolculuğu için görüşebilirsiniz.