Loading

subaru 3d animasyon filmi.

3d animasyon ve 3d modelleme

her şeyden önce, 3d animasyon ve modelleme ile başlayabiliriz. 3D animasyon; üç boyutlu grafik tasarımları programlarla aktive etmektir. Ürünün teknik çizimleri veya mavi baskılar veya görüntülerle çizilen 3d animasyonlarla, henüz fiziksel olarak ortaya çıkmamış ürünleri tanıtıyoruz veya mevcut ürünleriniz için çok daha eğlenceli ve renkli içerik hazırlayabiliriz.

3D animasyon içerikleri hem reklam filmi, VR, Sanal Gerçeklik hem de TV'de reklam ve pazarlama işlemlerinizde kullanılabilir.

3d animasyon hakkında daha fazla detay için buraya tıklayın.

3d animasyon stüdyosu nsocial

ürünün teknik çizimleri veya blue printler veya görüntülerle modellenen 3d animasyonlarla, henüz fiziksel olarak ortaya çıkmamış ürünleri tanıtabiliyoruz veya mevcut ürünleriniz için çok daha eğlenceli ve renkli içerik hazırlayabiliriz.

ya da markanıza özgü bir karakter yaratıyoruz, 3d modelleme ve 3d animasyon ile oluşturduğumuz bu karakter, senaryo değerlendirmeleri oluştururken canlandırılabilir, hatta 3d animasyon filmi bile 3d çizgi film yapabiliriz:]

hatta hayal gücünüzü zorlayalım; yazacağımız oyun senaryoları ve Sanal Gerçeklik teknolojisi ile 3d modelleme vr oyunu tasarlayabilir, özel yazılımımızla 360 derece oyun ekranında VR Oyunlarınızı 3D animasyonlarla oynayabiliriz.

360 derece video çekimi ve 3d animasyonlarla müşterilerinizi deneyimleyebiliriz ve Sanal Gerçeklik Virtual Reality VR teknolojisi ile potansiyel alıcılarınızı deneyimleyebiliriz. gayrimenkulde sanal gerçeklik ve emlak sektöründe vr ile 3D modelleme, renderleme ve 3D animasyon ile inşaat projenizde, fabrikanızda, tesisinizde, otelinizde veya binanızda dolaştırabiliriz.

3d animasyon içerikleri hem reklam filmi, VR, Sanal Gerçeklik hem de satış ve pazarlama faaliyetlerinizde kullanılabilir.

hikaye anlatımı sınırları içinde senaryolar oluşturmayı seviyoruz. hikayeyi farklı bir bakış açısıyla anlatmayı seviyoruz. Subaru'nun teknik ve güvenlik özellikleri için oluşturduklarımızı ve oynatma listesinin altındaki kişilere nasıl açıkladığımızı bulabilirsiniz.subaru xv 3d animasyon lansman filmi videosu. 3d animasyon stüdyosu nsocial nasıl yapar?

subaru xv'in lansman konseptini “XV ve Sen” olarak yarattık. neden diye soruyorsun? çünkü; subaru xv'yi, üstün yol tutuşu ve güvenlik desteğini destekleyen "Renkli, Kaşif ve Şehirli Maceraperest" karakteriyle örtüştürdük.

hep birlikte türkiye'de özel bir film hazırlamak istedik. yeni subaru xv ile birlikte Akaretler, Uludağ, Bodrum, Kapadokya'yı gerçekçi 3D animasyon ve 3D modelleme ve 3D Modelleme Animasyon filmi ile yarattık.

Videonun renkli ve maceracı karakterini ve dünyasını anlatmayı hedeflediğimiz video için yeni subaru xv oluşturulduğunda, video tanıtımlarında araç ve karakteristik oluşturarak bunu 3D Animasyon ile birleştirdik ve bu kelimelerden aracı yarattık. aracın karakterini oluşturan kelimeler bir araya geldi ve filmimizin gösterdiği tüm renklerle türkiye'nin subaru xv'yi oluşturdu!

4 mevsimin yaşandığı Uludağ, Bodrum, Kapadokya'ya seyahat eden Subaru XV, kendi eğlenceli renklerini kullanarak mekânların renklerine ayak uyduran subaru xv, yeniden başladığı yere, yani Akaretler'e geri dönüyor!

3D animasyonlu yeni Subaru XV Subaru XV filminde TV, sosyal medya ve dijital platformlar, Türkiye'ye hazır, ya sen? #XVeSEN [#XVandYou]!

müşterilerinizi etkilemek veya ürün veya hizmetleriniz veya marka filminiz için potansiyel müşterilere ulaşmak istiyorsanız, bize bir e-posta bırakın!