Loading

VR Video Çekimi Şirketi Nsocial. 360 Derece Video Çekimi Ajansı Nsocial.

360 derece VR Video Çekimi nedir? VR Video Çekimi ve İçeriği Nedir?

VR Video Çekimi kişileri deneyimin tam da merkezine alır. VR Video Çekimi Müşteri deneyimleri, ürün deneyimleri, öğretim deneyimleri, ticari fırsatlar, ürün tanıtımları ve lansmanları, perakende deneyimleri, etkinlik deneyimleri, pazar araştırması ... sanal gerçeklik, yeni bir trend, markaların pazarlama stratejilerine yeni bir soluk getiriyor. 360 derece videolar, VR Video Çekimi, Sanal Gerçeklik teknolojisinin vazgeçilmez bileşenidir. sanal gerçeklik gözlüklerinizin 360 derece video üretimi veya VR video prodüksiyonu, 360 vr video çekimi veya 360 derece video çekimi içeriği olmadan hiçbir anlamı yoktur.

VR Video Çekimi, 360 derece video çekimi ile aynıdır. Sanal gerçeklik teknolojisinin yaygınlaşmasıyla birlikte VR video çekimi kullanımı da artış göstermeye başlamıştır. VR video çekimi tam olarak nedir? VR video çekiminin temel mantığı izleyicinin videonun merkezinde olmasını sağlayarak 360 derece küresel izleme açısı sağlar. Sahneyi 360 derece olarak tüm açılardan kaydeden kamera sistemleri ile oluşturulan VR video çekimlerinde izleyiciler, kaydırma ve döndürme gibi hareketler ile VR video çekimini farklı açılardan izleyebilmektedir. Böylece VR Video çekimi izleyicisi tek bir kadraj ile sınırlandırılmadan özgür bir izleme deneyimine sahip olur. İzleyiciye 360 derece VR Video deneyimi yaşatabilmek, teknik altyapı ve 360 derece video çekimi ve VR Video çekimi ekipmanı gerektiren bir süreçtir. VR Video çekimi için kullanılan 360 derece video çekimi yapan kameralar ile yapılan VR Video çekimi sonrasında ise elde edilen görüntüler özel programlar ve teknikler yardımı ile dikişlenerek birleştirilir ve 360 derece VR video olarak izlenebilir olur.

VR Video Çekimi teknolojilerin ulaştığı en önemli noktalardan birisi olan 360 derece sanal gerçeklik videoları pek çok açıdan deneyimi zirveye taşır. VR Video Çekimi kişilere "Sanki Oradaymış" deneyimi yaşattığı için, 360 derece sunulan deneyim ile hedef kitleye verilmek istenen mesajları daha net iletebilir. VR Video Çekimleri, 360 derece video çekimi kameraları ile yapıldığı için yalnızca kameranın kendisi bile ilgi çekici olacaktır. Yani VR Video çekimi ilgi çekicidir.

VR Video Çekimi ile 360 derece video deneyimi yaşayan kişler; VR Video Çekimi içerisinde adeta bir sanal tur içerisindeymiş gibi 360 derece özgürce dolaşabilme imkanı sağladığı için tüketicilerin gözünde daha yaratıcı ve güvenilir bir imaj yaratır.

VR Video Çekimini o kadar anlattık, o halde bir örnek VR Video Çekimi izletelim. Aşağıda paylaştığımız VR Video Çekimi, National Geographic tarafından hayata geçirilmiş bir VR Video Çekimi. Markanın resmi Youtube kanalında yayınlanan ve 18 milyon izlenme elde eden VR Video çekimi, Youtube'un en çok izlenen VR Video çekimlerden bir tanesi.

VR Video Çekimi Neden Seçilmeli? 360 VR Video Çekiminin İş Üzerindeki Etkileri.

VR Video çekimi iş için harika! Çünkü VR Video Çekimi deneyimsel olduğu için, VR Tanıtım filmi; satışları kapatmamıza yardımcı oluyor. VR video çekimi, satışların ve müşteri deneyimimizin iyileştirilmesine yardımcı olur. Satın almadan önce siz VR Video Çekimi deneyin, sonra VR Video Çekimini çevrenize denetin ve sonrasında VR Video Çekimini hedef kitlenize deneyimletin! VR video çekimi, hedef kitle üzerinde olumlu tepki yaratıyor.

360 Derece VR Video çekimi teknolojisine ve VR'ın pazarlama aracı olarak kullanılmasına inanıyoruz çünkü VR Tanıtım Filmi gerçek bir deneyim pazarlama içeriğidir. 360 derece VR Video çekimi unutulmaz deneyimler ve benzersiz marka katılımı sağlar. Üstte söylediğimiz gibi: VR Tanıtım filmi deneyimseldir. VR Tanıtım filmi yaratıcıdır. VR Tanıtım filmi akılda kalıcıdır. VR Tanıtım filmi müşterilerinizin gözünde sizi farklılaştırır.

360 Derece VR Video çekimi, bazı fikirleri keşfetmenizi sağlar. 360 derece VR Video Çekimi herhangi bir konuyu, sizi çevrelerine çekebilmeleri için eşsiz yetenekleriyle anında heyecanlandırırlar. 360 VR video çekimi; yaratıcı, deneyimsel, heyecan verici ve ilgi çekicidir. İşte bu nedenlerin kombinasyonun ile VR Video Çekimi, insanların hayal gücünü harekete geçirir. VR video çekimi; fabrikalar, okullar, üniversiteler, müzeler, otomobil firmaları, gıda markaları çok geniş bir skalada eğitim, tanıtım, pazarlama, satış, iletişim, sosyal sorumluluk ve ilham vermek için kullanılır. Ya da VR Video Çekimi ile fabrikaların & üretim tesislerinin 360 derece VR video çekimi ile 360 derece fabrika tanıtım filmi, müşterilerin & potansiyel müşterilerin hatta çalışanların seyahat planı yapmadan, zaman kaybetmeden, maliyet oluşturmadan tesisi gezmesine olanak sağlar. VR Video Çekimi Sanal Tur projelerine benzer. Fakat VR Video Çekimi, sanal tur projelerini daha da interaktif hale getirir.

Nsocial'ın 360 derece VR Video Çekimi ve 360 Derece VR Video Çekimi Hizmetleri.

360 derece VR video çekimleri ile hazırlanan VR tanıtım filmleri sayesinde müşterileriniz şirketinizi uzaktan ziyaret edebilir veya ürünlerinizi bunlara dokunabilecek kadar yakından inceleyebilir. VR Tanıtım filmlerine örnek olarak 360 derece fabrika tanıtım videosu, 360 derece okul tanıtım videosu, 360 derece genel merkez oryantasyon video çekimi, 360 derece sanal showroom ve 360 derece eğitim videoları bunlardan başlıcalarıdır. 360 derece video çekimi ve VR Video çekimi ile hazırlanan VR tanıtım filmleri sayesinde, müşterileriniz ya da tedarikçileriniz ya da yeni çalışanlarınız uzaktan şirketinizi gezebilir. Tabi ki Drone ile Havadan VR Video çekimi de VR Tanıtım Filmi projenize ayrı bir heyecan katar.

360 derece VR fabrika video çekimi, 360 derece VR okul video çekimi, 360 derece VR mağaza video çekimi, 360 derece VR Genel Merkez çekimi gibi projeler ile hedef kitlenize deneyim yaşatır.

Şehir veya ülke dışında olsanız bile, şirket içindeki konserlere, festivallere, konferanslara veya özel toplantılara katılmanıza VR Video Çekimi ile ya da VR Tanıtım Filmi ile izin veriyoruz. 360 derece canlı yayın en pratik ve en kolay çözümdür.

Fuarlarda ve organizasyonlarda dikkat çekmenin en etkili yolu olan VR Video çekim ile hazırlanan VR Tanıtım filmi, ürünlerinizi veya promosyonlarınızı VR gözlük simülasyonları ile yapmaktır. Standlarınızda sizin için hazırlayacağımız 360 derece VR video Çekimi ve VR Tanıtım filminizi, sanal tur projenizi veya VR uygulamalarınızı sergilemenize yardımcı oluyoruz.

Drone ile Havadan 360 derece VR Video Çekimi ile tesislerinizi veya şehrinizi VR Video formatında 360 derece izlemek ve 360 derece video çekiminden daha iyi bir çözüm yoktur. 360 derece video çekim ekipmanımızla fabrikanızı, şirketinizi ya da şehrinizi havadan da dahil olmak üzere VR Video Çekimi ile çekiyoruz ve müşterilerinize eşsiz VR Tanıtım Filmi deneyimi yaşatıyoruz.

Endüstri için VR Video Çekimi. 360 derece fabrika turu video. VR Tanıtım Filmi.

360 derece video çekim ajansı nsocial büyük ölçekli endüstriyel sektör için birçok VR video çekimi projeleri üretti ve şirketlerin tesislerini ve teknolojilerini VR Tanıtım Filmi ile sergiledi.360 derece fabrika tanıtım filmi ya da VR Tanıtım Filmi hakkında detaylıca yazılar yazdık. Sanal Tur teknolojisi ile VR Video çekimi entegrasyonu ile interaktivite zirveye taşınırken deneyimleyenlerin gözünde marka algınız zirveye yerleşiyor.

Fuarlar ve Etkinlikler için VR Video Çekimi ile Hazırlanmış VR Tanıtım Filmi ve 360 Derece Video Çekimi Faydaları

VR Video Çekimi ile hazırlanmış VR Tanıtım Filminin bunu birçok kez gördük! 360 derece video çekimi, Sanal Tur, VR Video çekimi ve VR Tanıtım Filmi ile etkinliklerde, festivallerde, müşteri ziyaretlerinde ve fuarlarında büyük etki yaratmak için kullanılabilir. VR Video çekimi ile hazırlanan VR Tanıtım Filmi; kalabalıktan sıyrılır ve hedef kitleyi markanız hakkında hızlı bir şekilde konuşturuyorlar. VR Video Çekimi ile oluşturulan VR Tanıtım Filmi, ilgi uyandırıyor ve insanlar sanal tur ile birlikte VR Tanıtım filmini 360 derece denemek için heyecanlanıyor.

Öncelikle VR Video Çekimi ile VR Tanıtım Filmi hazırlayarak, sanal tur yazılımı ya da sanal gerçeklik yazılım geliştirme ile öncelikle sanal gerçeklik projenizi tamamlıyoruz. VR Tanıtım Filmi standını kurarak ve denetleyerek etkinlikte size yardımcı olabiliriz. Markanız için 360 derece video çekimi yani VR Video Çekimi ile hazırlanan VR Tanıtım Filmi içeriği üretebiliriz. Markanız veya etkinliğiniz ne olursa olsun mükemmel paketi sunmak için sizinle birlikte yaratıcı VR Tanıtım Filmi ile hedef kitlenizi etkilemeyi amaçlıyoruz.

VR Video Çekimi tekniği ile hazırlanmış VR Tanıtım Filmi faydalarını kısaca sıralayacak olursak:

* VR Video Çekimi tekniği ile hazırlanmış VR Tanıtım Filmi deneyim yaşatır.

* VR Video Çekimi tekniği ile hazırlanmış VR Tanıtım Filmi zaman kazandırır çünkü seyahat planı yapmanıza gerek kalmaz.

* VR Video Çekimi tekniği ile hazırlanmış VR Tanıtım Filmi sizi ve hedef kitlenizi ulaşım, konaklama gibi gereksiz maliyetlerden kurtarır.

* VR Video Çekimi tekniği ile hazırlanmış VR Tanıtım Filmi zaman kazandırıp maliyet avantajı yarattığı için iş verimliliğinizi zirveye taşır.

* VR Video Çekimi tekniği ile hazırlanmış VR Tanıtım Filmi ile hedef kitlenizin hatrında kalırsınız.

* VR Video Çekimi tekniği ile hazırlanmış VR Tanıtım Filmi proaktiftir.

* VR Video Çekimi tekniği ile hazırlanmış VR Tanıtım Filmi kolayca çantaya sığan VR Gözlükleri ile kompakt halde müşteri ziyaretlerinde ve fuarlarda da kullanılabilir.

* VR Video Çekimi tekniği ile hazırlanmış VR Tanıtım Filmi çoklu dil seçenekleri ile bir çok ülkede hedef kitlenize ulaşmanızı sağlar.

* VR Video Çekimi tekniği ile hazırlanmış VR Tanıtım Filmi sadece VR Gözlükleri ile değil, hem Facebook, Vimeo ve Youtube 360 VR Video olarak hem de web sitenizde erişilebilir olmanızı sağlar.

360 Derece VR video Çekimi Avantajları Nelerdir? VR Tanıtım Filmi Avantajları?

Bugün Müşteri Deneyimi ve Deneyim Pazarlama Çağı! Artık markalar, kurumlar veya bireyler; ürün veya hizmetinizi farklı ve yenilikçi bir yöntemle yani VR Video Çekimi ile hazırlanan VR Tanıtım Filmi ile "Ürününüzü veya Hizmetinizi Denemek" gibi hissettirebilecek projelere odaklanmalıdır. Küresel markalar, Devlet Kurumları, Sanatçılar için birçok 360 derece video çekimi yani VR Video Çekimi ile hazırlanacak VR Tanıtım filmi gerçekleştirdik.

VR360 Video'ya etkileyici, deneysel ve zenginleştirilmiş deneyimler kullanıcısı, izleyicilerin aslında eylemin bir parçası olmasını sağlamak için inanılmaz bir seçenektir.

* 360 derece VR video çekimi deneysel ve ilgi çekicidir: WOW her zaman ilk kez gelen bir kullanıcıdan alınır. Deneyim, daha önce gördükleri (ve hissettikleri) hiçbir şey gibi değil ve şov bittikten çok sonra hayranlık dalgalarını paylaşacaklarından emin olabilirsiniz.

* 360 derece VR video çekimi hikaye anlatımı ve karar almanın en iyi yolunu içerir: VR360 resmi o zaman bin görsele değer. Mesajınız ne olursa olsun - kullanıcının sahnede HER ŞEYİ görmesini sağlayarak gizli alanları oradan kaldırırsınız.

* 360 derece VR video çekimi daha ucuzdur ve zaman kazandırır: Bir şirketi, fabrikayı, showroom'u veya tedarikçiyi VR Tanıtım filmi ile ya da Sanal Tur ile ziyaret etmek için seyahat planları düzenlemeyin. Sanal Gerçeklik yazılımlarından Sanal Tur yazılımı ve VR Video Çekimi içeriği olarak 360 derece video çekimi sayesinde, kişilere bir VR Gözlük verebilir veya şirketinizi veya fabrikanızı 360 derece keşfetmeleri için bir VR Tanıtım Filmi bağlantısı gönderin.

* 360 derece VR video sosyal medya pazarlaması için kullanışlıdır: YouTube, Vimeo ve Facebook. VR Video Çekimi ile hazırlanan VR Tanıtım Filmi; mobil cihazlar da varsayılan bir özellik olarak zaten izlenebilir ve sosyal medya platformları tarafından destekliyor - bu yüzden zaten VR Video Çekimi formatında hazırlanmış VR Tanıtım Filmleri herhangi bir kullanıcının parmaklarının ucunda. VR Video Çekimi ile hazırlanan VR Tanıtım filmleri ile markanızı 360 derece sosyalleştirilmiş ve keşfedilebilir hale getirir.

Sosyal Medya ve 360 Derece VR Video Çekimi

Facebook, Vimeo, YouTube ile web siteleri 360 derece videoyu yani VR Video Çekimi ile hazırlanan VR Tanıtım Filmini destekler. VR Videolara olan ilgi artıyor. 360 derece video çekimi, izleyiciyi hikayenin merkezine yerleştirdiğinden mükemmel kullanıcı etkileşimi sağlar. Sosyal medya sayesinde VR videolarınız milyonlarca insana ulaşma potansiyeline sahiptir.

VR videolar, normal bir video kadar kolay bir şekilde sosyal medya platformlarına yüklenebilir. VR Videolar daha sonra ziyaretçilerinizle kalıcı bir izlenim yaratmak için web sitenize kolayca yerleştirilebilir.

eğitimde 360 derece video. eğitimde vr. eğitimde sanal gerçeklik.VR harika bir eğitim aracıdır!

360 derece video heyecan verici ve ilgi çekicidir ve insanların hayal gücünü harekete geçirir. VR, okullar, üniversiteler ve müzeler tarafından eğitmek ve ilham vermek için kullanılır. Sizi çevrelerine çekebilmeleri için eşsiz yetenekleriyle her konuyu anında heyecanlandırırlar. VR, tıpkı okullarda olduğu gibi, işbirliğini teşvik eden etkileşimli bir alan oluşturmak için kullanılabilecek ekip oluşturma için bile kullanılabilir.

360 derece video destinasyon pazarlama

destinasyon pazarlama, belirli bir yer için turizm reklamıdır. destinasyon pazarlama, ziyaretçi sayısını artırmak amacıyla bir hedefi (şehir, ülke, bölge, ülke) tanıtan bir pazarlama türüdür. Ürünlerin dağıtım kanalları aracılığıyla müşterilere teslim edildiği ürün pazarlamasından farklı olarak, destinasyon pazarlamasında tüketiciler hedeflere seyahat etmektedir. 360 derece video çekimi, etkili destinasyon pazarlama kampanyası için mükemmel bir deneysel bileşendir.

360 derece video çekimi ve vr destinasyon pazarlama ve turizm işlerini bir pazarlama stratejisi olarak kullanılır.

seyahat endüstrisi meşhur eldiveni sanal gerçekliktir çünkü şehirler, kültürel, turistik ve tarihi değerlerini potansiyel ziyaretçilerine gözlerinin hemen önünde sunmalarını sağlar. 360 derece video pazarlama ve vr pazarlama, kullanıcıların doğrudan hedefe bağlanarak sürükleyici bir deneyime sahip olmalarını sağlayarak şehirlere ve ülkelere değerli avantajlar sağlar. Bu sürükleyici deneyim, şehrin üzerinde bir balonda uçmaktan, 360 video eski bir şehir turuna çıkmaya veya şehir veya ülkeyi tarih, doğa, kültür vb. Kavramlara bölmeye kadar her şey olabilir. sanal gerçeklik videosu ile keyifli bir deneyim.

360 derece video pazarlamanın temel bileşenleri: ilham, katılım, etki - dünyanın önde gelen şehirlerinin 360 derece video ile inanılmaz vr pazarlama deneyimleri yaratmasının nedenlerinden sadece birkaçı.

seyahat ve turizm endüstrisi, müşteri deneyimini geliştirmek ve katılımları en üst düzeye çıkarmak için bu aracı kullanmaya başladı.

VR Video Çekim Firması Nsocial ve 360 Derece Video Çekim Ajansı Nsocial VR Firması

Global ve yerel bir çok markamız için 360 derece VR Video Çekimlerimizi ve VR Tanıtım Filmi projelerimizi deneyimleyin!

Sanal Gerçeklik, kısacası, VR Özetle Deneyim Pazarlamasıdır. sanal gerçeklik ajansı nsocial veya vr ajansı nsocial, markaların ürünlerini veya hizmetlerini müşterilerine veya potansiyel müşterilerine deneyimler yaşatan sanal gerçeklik çözümleri ve sanal gerçeklik yazılımları geliştirir. Geliştirdiği Sanal Gerçeklik çözümleri, sanal gerçeklik uygulamaları ve sanal gerçeklik yazılımları ürettiği yaratıcı içerikler olan 360 derece video çekimi ve 3d oyunlaştırma ile zenginleştirerek tamamlar. İşte bu yüzden uçtan uca sanal gerçeklik firmasi nsocial'dır.

2012 doğumlu Nsocial, Litvanya, Çek Cumhuriyeti, Türkiye, Özbekistan, Katar, Suudi Arabistan, Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti'nde faaliyet gösteren küresel olarak zenginleştirilmiş deneysel bir Sanal Gerçeklik Ajansıdır. Sanal Gerçeklik Ajansı ve 360 ​​derece video çekimi ajansı olarak, sanal gerçeklik çözümleri ve vr yazılımları geliştiriyoruz. Üretimde sanal gerçeklik ile başlayarak, İnşaat & Gayrimenkul Emlak, Turizm, Spor, Belediyeler ve Resmi Kurumlar, Fabrika, Üretim, Eğitim, Pazarlama, Perakende, Lojistik, Enerji gibi bir çok sektörde global markalara hizmet veriyoruz.

vr içerik oluşturma. vr video çekimi. 360 derece video çekimi. 3d vr animasyon. 3d modelleme. sanal tur. panoramik fotoğraf gibi temel içerikleri oluşturmalıdır.

ilk kural: profesyonel sanal gerçeklik ajansı, uçtan uca hizmet verir. vr içerik üretimi olarak zenginleştirilmiş, sürükleyici ve yaratıcı 360 derece video çekimi oluşturmak zorundadır. bunu, hedef kitlelerine dahil olan potansiyel müşterilere / müşterilere marka ürünlerini veya hizmetlerini deneyimleme ve bulma hissi veren yepyeni bir müşteri deneyimi süreci olarak özetleyebiliriz.

360 derece VR video çekimi, vr video ve Oyunlar sanal gerçekliğin kaynağıdır. Sanal Gerçeklik gözlükleriyle destekleyerek en iyi deneyimi sunduğumuz 360 derece video teknolojisinde, ok tuşlarını veya vr video oynatıcıya yerleştirilmiş tuşları kullanarak videonuzda 360 derece gezinebilir ve videonuzu herhangi bir açıdan çevirerek izleyebilirsiniz. eğer vr gözlüğünüz yoksa, akıllı telefonuzun ekranını sola ve sağa, yukarı ve aşağı çevirerek te izleyebilirsiniz.

360 Derece Video Çekimi VR Video Çekimi ile Taraftar Etkileşimi ve Taraftar Deneyimi. Sporda 360 derece video çekimi ve VR Tanıtım Filmi

Litvanya ve Avrupa'nın en önemli basketbol kulübü Žalgiris Kaunas için 360 derece video çekimi ile VR Tanıtım Filmi içerik dizisi oluşturduk. Bu VR Video çekimi ile hazırlanmış VR Tanıtım Filmi içerik serisinde; Taraftar Deneyimi, VIP Deneyimi ve Sahne Arkası Sihirli Alanlar yaşattık ve bunları hem sosyal medyada hem de VR fuarlarında ve etkinliklerinde deneyimledik. VR Video Çekimi içerikleriyle Žalgiris Kaunas, farklı ülkelere, dikey olarak hazırlanmış içeriğe sahip farklı hedef kitlelere hitap etti. Böylece, Kaunas'a gitmeden şampiyon takımı ve basketbol salonu bulundukları yerden 360 derece VR Video Çekimi ile deneyimlendi. Žalgirio Arena'nın VR Video çekimi ile VR Tanıtım Filmini hayata geçirdik, pazarlama faaliyetlerini kombine satışlarını artırmak için etkileşimli bir şekilde gerçekleştirdik, insanlar hem ön sıradan hem de üst tribünden maç günü deneyimi ve soyunma odası, eğitim salonu gibi VR Tanıtım filmi öncesinde sadece oyuncular ve takımın girme hakkı olan büyülü alanları VR Tanıtım Filmi ile sanki oradaymış gibi deneyimlediler.Sonuç? VR Tanıtım Videolarımızla Žalgiris Kaunas ve Žalgirio Arena hem fuarlarda hem de etkinliklerde ve YouTube'da Facebook sosyal medya platformlarında ve Web sitesinde toplam 4.831.633 kişiye ulaştı. Farklı pazarlardan bir araya gelen bireysel taraftar sayısı 43% artarken, VIP Lounge'un yıllık doluluk oranı 68%'den 96%'ya ulaştı. Tabii ki, VR Video çekimi ile VR Tanıtım Filmi ile taraftarların gözünde edinilen yenilikçi görüntü ekstra itibar getirdi.

VR partneri olduğumuz Dünya Freestyle Futbol Federasyonu'nun 2017 Dünya Kupası Final Süper Ball 2017'nin 360 derece video çekimini ve post prodüksiyonunu Prag'da gerçekleştirdik. VR Video çekimi ile turnuva, dünyanın bir çok noktasından Freestlye tutkununa erişti.

Sporda sanal gerçeklik kullanımı ve spor takımları için sanal gerçeklik ve VR Video çekimi ile taraftar etkileşimi konusundaki yazımızı da okuyabilirsiniz.

360 Derece VR Video Çekimi Test Sürüşü. Otomobil 360 Derece VR Video Çekimi.

Türkiye'de ilk 360 derece video VR çekimi tekniği ile otomobil test sürüşü Range Rover Evoque'un dizel modelinin lansman kampanyasına imza attık. Böylece, bir araba satın almayı düşünen ancak zamanında satıcıda bulamayan veya karar verme aşamasında flat video yerine 360 derece video çekimi ile aracın tüm açılarını görmek isteyen izleyicilere hitap ettik.

Otomotiv Sektöründe sanal gerçeklik kullanımı ve otomobil markaları için sanal gerçeklik ve VR Video çekimi konusundaki yazımızı da okuyabilirsiniz.

Sanal Showroom. VR Showroom. 360 derece VR Video Çekimi ve Sanal Tur entegrasyonu.

Subaru Türkiye ile Sanal Showroom 7/24 açık sanal showroom projemizi hayata geçirdik ve 360 derece bayi deneyimini bir dokunuşla ziyaret edebileceğiniz her yerde yaşadık. webVR tekniği ile hayata geçirdiğimiz Subaru Sanal Showroom projemizle; araçları telefonunuzdan, bilgisayarınızdan ve VR gözlüklerinizden istediğiniz yerden 360 derece deneyimleyebilir ve yapılandırabilirsiniz.

Lütfen 360 derece tarayıcı üzerinden yani tarayıcı tabanlı çalışan webVR sanal gerçeklik yazılım geliştirme webVR teknolojisi ve sanal tur teknolojisinin entegrasyonu ile hayat bulan 7/24 açık Subaru sanal showroom vr showroom deneyimi yaşamak için tıklayın.

webVR hem VR Gözlüklerle tarayıcı üzerinden çalışır. webVR masaüstü yani desktop bilgisayarlardan tarayıcı üzerinden çalışır. webVR mobil cihazlardan tarayıcı üzerinden çalışır.

360 Derece Kampüs Turu Video. 360 Derece Üniversite VR Tanıtım Filmi. VR Okul Tanıtım Filmi.

Kadir Has Üniversitesi ile 360 derece VR video çekimi projemiz ile KHAS'ta Bir Gün isimli VR Tanıtım Filmi projemizle bir gün öğrencinin gözünden anlattık! Okulun ve kampüsün öne çıkan özellikleri, eğitim kalitesi, sosyal hayat, fiziksel olanaklar, kurumun tarihcesi gibi detaylar, VR Video Çekimi formatı ile hazırladığımız VR Okul Tanıtım Filmi ile karşınızda.

Gayrimenkul Pazarlaması 360 Derece VR Video Çekimi.

Gayrimenkul pazarlamasında Özbekistan'ın ilk VR Video Çekimi ile VR Tanıtım Filmi projesini UzBuilt fuarında hayata geçirdik. VR Konut Tanıtım Filmi Projemiz, 3d modelleme, sanal tur, 360 video üretimi ve gayrimenkul pazarlamasının mükemmel birleşimidir. Taşkent UZbuilt 2019 fuarı için hazırlanan proje, Rusça ve İngilizce dilleri ve sanal gerçeklik yazılımlarımızdan çevrimdışı VR Yazılımı ile desteklenmektedir. Dreamcity Development, Özbekistan'ın önde gelen gayrimenkul ve inşaat şirketidir ve ülkede birçok proje geliştirmektedir. Projenin 3d modellerini neden 360 derece VR video ile birleştirdik? Çünkü proje gerçek anlamda tamamlanmadı. Bu yüzden tasarımlardan özelliklerin CGI renderını üretme yeteneğine sahip olduğumuz açıktır. 3D modelleme ile oluşturulan iç mekanlar, sanal tur yazılımı, VR Video Çekimi ve foto-realistik ve henüz tamamlanmamış reklam özelliklerinin mükemmel bir yolunu sunuyor. Gayrimenkul pazarlamasına dair webVR sanal gerçeklik yazılımımız ve vr gözlükler ile tasarlanan sanal tur sanal gerçeklik gayrimenkul deneyimi için detayli bilgi alabilirsiniz. Ayrıca, talep toplama ve gayrimenkul fuarları ve satış ofislerinde henüz tamamlanmamış projeler için örnek dairelerin 3D modellemesi yani 3D VR modelleme renderi ve örnek daire 360 derece VR video çekimi de gayrimenkulde 360 derece video çekimi ve sanal gerçeklik kullanımına ideal örnektir..Gayrimenkul Pazarlamasında VR Video Çekimi tekniği ile hazırlanan VR Tanıtım Videosunun nasıl kullanıldığını merak ediyorsanız, lütfen projenin case videosunu izleyebilirsiniz!VR video prodüksiyonu, bir gayrimenkulun online reklamını yapmak için mükemmel bir gayrimenkul deneyim pazarlaması yöntemdir. Gayrimenkulde Sanal Tur ve Gayrimenkulde VR Video Çekimi ile VR Tanıtım Filmi ile Deneyim yaşayan potansiyel müşteriler telefonlarında veya bilgisayarlarında sanal bir tur yapabilirler. Sanal tur, tıpkı normal bir tur gibi her odayı ayrıntılı olarak keşfetmek için zaman ayırabilirler.

Sanal Gerçeklik ile Gayrimenkul Pazarlaması ve VR Video çekimi ile VR Tanıtım filmine ikinci bir örnek olarak, 360 derece video prodüksiyonumuzu gayrimenkul ve inşaat sektöründe Makro İnşaat için devrim niteliğindeki sanal tur VR yazılımımızla birleştirdik ve Birleşik Arap Emirlikleri, Katar, Bahreyn, Suudi Arabistan'da inanılmaz bir müşteri deneyimimiz oldu!

Makro İnşaat'ın Park Mavera projesinde Satış Operasyonu süreçlerini Sanal Gerçeklik (VR) teknolojisi ile etkileşimli hale getirdik. VR Video çekimi ile VR Tanıtım filmi Projemiz; Katar, Birleşik Arap Emirlikleri, Ürdün, Bahreyn, Suudi Arabistan gibi Körfez ülkelerinde pazarlanacaktı. Modeller; maliyeti, kırılganlığı, lojistiği ve deneyimi ile etkili bir pazarlama materyali olmaktan çok uzaktı. Sanal Gerçeklik Teknolojisini İnşaat Sektöründe etkili pazarlama ile yenilikçi, etkileşimli ve etkili bir pazarlama yöntemi olarak uygulamak istedik. Sanal Tur VR yazılımımızla önce potansiyel yatırımcıları, ilgilendikleri daire türünü seçtik. Sanal Gerçeklik Yazılımımız internet bağlantısı gerektirmeyen, VR Video çekimi ile VR Tanıtım filmi içeriğini telefonun kendisinden alan, sanal tur, oyunlaştırma ve kullanıcı deneyimini en üst seviyeye taşıyan bir yazılımdır. İnternet bağlantısı gerektirmediğinden, 8K çözünürlüklü içeriklerimiz piksel kaybı olmadan izlenir. Daha sonra çoklu dil seçenekleri ile, 360 derece video çekimi yani VR Video çekimi ile VR Tanıtım filmi, 360 derece fotoğraf ve 360 ​​derece sanal tur teknolojilerini entegre ederek, oluşturduğumuz içeriği yazılımımıza entegre ederek izlemek istediğiniz oda ve tesisi seçmenize olanak sağladık. VR Video çekimi ile VR Tanıtım filmi Proje sonuçlarına göre, Körfez ülkelerinin satış operasyonlarında Sanal Gerçeklik (VR) teknolojisi ile gerçekleştirilen 149 sözleşme hem bizi hem de Makro İnşaat'ı mutlu etmek için yeterliydi. Tabii ki, büyük yatırımlar gerektiren bu konut ve gayrimenkul projelerinde, sanal tur ve 360 derece video çekimi yani VR Video çekimi ile VR Tanıtım filmive sanal gerçeklik (VR) ile satın almadan önce alıcıya yatırılacak olan gayrimenkulün gerçekleşmesi, satış sürecinin tamamlanmasında en büyük etkiye sahipti.

özel vr yazılımını ve projeyi deneyimlemek için bir kahvede bir araya gelelim.

Sanal Gerçeklik Firması Nsocial'ın Ekipman ve VR Video çekimi ile VR Tanıtım filmi için 360 Derece Video Çekimi Kameraları. Sosyal Araçlar VR Video Çekimi Ekipmanları. Nsocial'ın VR Video Çekimi Ekibi. Nsocial'ın 360 derece Video Çekimi Ekibi.

360 video üretimi için sektördeki en büyük 360 video kamera ve ekipman parkından birine sahibiz. Insta 360 pro 2, gopro fusion, gopro max, dslr 360 derece özel kameralar ve teçhizat, 360 derece video prodüksiyon rc araba (vr rc araba), 360 derece video uçağı, 360 derece video çekim kameraları, büyük ekipmanlarımızda 360 derece canlı yayın kameraları park. 5.2K 360 derece video çekimi yüksek kaliteli ekipman gerektirdiğinden, geniş ekipman parkımıza ve yatırımlarımıza sanal gerçeklik firması olarak sürekli yatırım yapmaya devam ediyoruz. kurum içi ekibimizde 8 vr ve cg veya 360 video yapımcısı ve post yapımcısı var. Reklam ve sanat yönetmenlerini ve proje yöneticilerini dahil edersek, ekip sayısı 12'ye çıkarılacak.

Sanal Gerçeklik Firması Nsocial, en başından beri VR360'a daldı - bu yüzden bugün tüm formlarını oluşturmada uzman olduğunu iddia edebiliriz. Yaratıcı yaklaşım ve yönetmenlikten post prodüksiyonun son dokunuşlarına kadar, tek bir elden ele geçirmiş olursunuz.

Uçtan uca bir tam hizmet sanal gerçeklik firması ajansı olarak, 360 derece video çekim içeriği genellikle müşteri için eksiksiz bir çözümle sunarız - bu toplu kullanıcılar için indirilebilir bir uygulama, fuarlar ve etkinlikler için özelleştirilmiş bir vr player veya webVR olabilir.

Sanal gerçeklik firması ve 360 derece video çekimi ajansının bir özeti olarak Nsocial, 360 derece video kavramları olarak taleplerinizi karşılamak için özel olarak hazırlanmış bir vr içerik üretim ajansı ve sanal gerçeklik firmasıdır.

Sanal Gerçeklik Firması Nsocial olarak hayata geçirdiğimiz VR Video Çekimi ve 360 derece video çekim prodüksiyonlarımızı deneyimlemek için lütfen aşağıdaki Youtube 360 derece video oynatma listesini izleyin.

360 Derece VR Video Çekimi Prodüksiyon veya VR Tanıtım Video Çekimi Nasıl Üretilir?

Sadece en iyiler en iyilerle çalışır. Hassasiyet 360 derece video çekiminin çok önemli bir yönüdür. Yaratıcı hikaye anlatımına inanan sanal gerçeklik firması olarak mümkün olan en yaratıcı videoyu oluşturabilmemiz için herhangi bir hareketin azaltılması önemlidir. Yaratıcı sanal gerçeklik firması olarak farklı sektörlerden geniş bir müşteri yelpazesi ile çalışıyoruz. Her projenin diğer bir proje ile aynı olmadığını anlıyoruz ve sanal gerçeklik firması olarak her birine yeni bir perspektif ile yaklaşıyoruz. Global VR prodüksiyon ve sanal gerçeklik firması olarak olarak bilgi ve beceriye sahibiz. Litvanya, Çekya, Türkiye, Kıbrıs, Japonya, Suudi Arabistan, Katar, Özbekistan'da müşterilerimiz var. Her türlü müşteri ve kullanım için videolar hazırladık. Sanal gerçeklik firması olarak, kreatif senaryo yazımından konsept yaratılmasına, VR Video Çekimi ile VR Tanıtım filminin teslimatına kadar VR üretim sürecinin her aşamasıyla ilgileniyoruz. Yaratıcı sanal gerçeklik firması olarak belirtmeliyiz ki; 360 video ve mekansal ses kombinasyonu çok gerçekçi bir deneyim yaratmaya yardımcı oluyor. Çok yönlü kameralar olarak bilinen birden fazla lensli özel kameralara sahip özel kameralarımız, dronlarımız ve rc arabalarımız var. Yüksek kaliteli profesyonel VR videoları üretmek için özel kameralar ve en son lisanslı yazılımı kullanıyoruz.

Sanal Gerçeklik Firması Nsocial'ın 360 Video Prodüksiyon Süreci Nasıl İşler?

Adım 1: İnceleme ve Keşfetme: Oyun alanımızı keşfedelim!

Adım 2: Yaratıcı senaryo ve planlama: Sanal gerçeklik firması Nsocial Moodboard, Storyboard ve planlama ile 360 derece ​​video çekimi ile mükemmel akışı gösterir.

Adım 3: VR Video Çekimi ve 360 derece video çekimi veya 360 derece video prodüksiyonu. VR Video çekimi ile 360 derece video prodüksiyonumuzu, 16K çözünürlüğe kadar minimum 5.2K çözünürlüğe ve tüm çekim işlemleri için gereken personele sahip tüm ekipmanlarla tamamlıyoruz. WebVR, VR Gözlük ve sosyal medya gönderileriyle tamamen uyumlu 360 video prodüksiyon ve VR tanıtım videolarını tamamlama. En iyi VR Video çekimi lie 360 video prodüksiyonundan birini üreten son derece deneyimli bir sanal gerçeklik firması ekibimiz var. Sürükleyici bir deneyim yaratmayı seviyoruz.

Adım 4: Yaratıcı post prodüksiyon: İşte sihir gerçekleşiyor! İzleyiciyi videonun kalbine yerleştirip konumlandırarak gerçekçi ve akılda kalıcı bir VR Tanıtım Filmi deneyimi yaşatıyoruz. Kesintisiz bir VR video oluşturmak için Infographics, Overlay, 3d animasyonlar, 2d metinler, telif hakkıyla korunan müzik görüntüleri, seslendirmeler ve çok daha fazla sihirli ekleme eklemek dikkatlice ve kesin bir şekilde birleştirilmelidir.

Hanımlar. beyler. VR Video Çekimi ve VR Tanıtım Filmi konseptli 360 video içerik prodüksiyonumuzu vr içerik prodüksiyon öyküsü olarak okuduğunuz için teşekkür ederiz. 360 video projeniz varsa veya projeleriniz için bir sanal gerçeklik firması, 360 video çekim ajansı veya 360 video şirketi arıyorsanız, 360 video ajansına nsocial'a e-posta gönderin.