Loading

Kreatif Ajans

Kreatif Ajans Nedir?

Kreatif Ajans, fikrin yaratıcılığına ve özgünlüğüne önem verir. Yani kreatif ajansın lokomotifi fikirdir. Kreatif ajans sunumlarında her zaman fikirle ön plana çıkar. Lokomotifin kömürü de fikrin saflığı ve rafineliğidir. Sonrasında ise kreatif tasarımlar, yazılımlar ve uygulamalar ile marka için geliştirilen fikrin parlatılması, WoW etkisi yaratması ve etkileşimi ile entegre iletişim stratejisi yaratır. En iyi kreatif ajansların çalışma prensibi özetle budur.

Kreatif Ajans Hizmetleri

Genelde en iyi kreatif ajanslar entegre iletişim stratejisi planlayarak, kreatif işler ile fikrin roketlemesini sağlayan mecraları, yazılımları, sanal gerçeklik çözümleri ve artırılmış gerçeklik çözümleri olarak adlandırılan AR ve VR çözümleri ile birlikte, 360 derece video çekimi ve sosyal medya yönetimiiletişimini birlikte kullanarak, dijital pazarlama ajansı ve dijital reklam ajansı kombinasyonu ile iletişimi zirveye çeker.

Biraz da kreatif ajans hizmetlerinin detaylarına değinelim.

Tasarım Ajans Hizmetleri: Kreatif ajanslar tasarıma odaklanır. Kreatif ajans sunumlari dahi fikirlerin özgünlüğünden yola çıkar. Özetle kreatif işlerin motoru tasarım ise, benzini fikirdir. Bu nedenle, kreatif kampanyanın en önemli ayaklarından birini oluştururlar.

Tam Hizmet Dijital Ajans Hizmetleri: En iyi kreatif ajanslar, birçok disiplinin gerekli olduğu karmaşık projelerin yürütülmesinde başarılıdır. Tam Hizmet Dijital Ajanslar genellikle yaratıcı hizmetler içinde en büyük paya sahip, çünkü artık çağımız dijital çağı. Bu ajansalar büyük kampanyaları yönetmede tercih edilen kreatif ajansların bir türüdür. Bir reklam kampanyasını en başından en sonuna kadar full kapsamlı şekilde yürütürler.

Reklam Ajansı Hizmetleri: Kreatif ajanslar sadece pazarlama ve reklamcılık hizmetlerine odaklanmaz. Teknoloji veya karmaşık tasarım oluşturmak için uzman ortaklarla çalışmayı tercih ederler. Geleneksel reklam ajansları genellikle diğer hizmetlerin çoğunu içeriyor olsa da, aslında Reklam ve Strateji’ye odaklanırlar.

Dijital Ajans Hizmetleri: Kreatif ajanslar tam hizmet veren dijital ajanslara benzer, ancak çoğu zaman tam reklam hizmetleri sunmazlar. Kreatif Ajanslar, müşterilerle uzun süreli ilişkiler kurmaya odaklanır ve onların işlerine yönelik dijital bir strateji oluşturup yürütmelerine yardımcı olurlar.

Sosyal Medya Ajansı Ne yapar? Sosyal Medya Yönetimi Nasıl Yapılır?

En iyi Sosyal Medya Ajanslarının temel işleri, sosyal medya içerik üretimi ve sosyal medya moderasyonu ile birlikte sosyal medya hesaplarını yönetmek olarak algılanır. Temede doğru ama biz biraz daha detaylı anlatmak isteriz.

Markalar, hedef kitleleri ile etkileşim ve iletişim için, kreatif işler ile sosyal medya platformlarını ve dijital platformları pazarlama aracı olarak görmeye başladı. Hedef kitle olarak algılanan bireyler ise, günümüzde araştırma yapmak için sosyal hesaplarını etkin olarak kullanıyor. İşte bu markalar ile hedef kitle için mükemmel eşleşme!

İnteraktif Ajans, kreatif ajans, dijital ajans dijital pazarlama ajansı ve dijital reklam ajansının mükemmel bir kombinasyonudur. Sosyal medya ajansı; markalar için sosyal medya danışmanlığı, sosyal medya moderasyonu, yaratıcı sosyal medya içerik üretimi hizmetleri ile sosyal medya hesabının kreatif ve profesyonel yönetilmesini sağlayan dijital sosyal medya ajansıdır.

Sosyal medya ajansı Türkiye'de, markaların değerini artıran pek çok kreatif proje çalışmasına da imza atar. Böylece, markaların dijital iletişimlerinin devamlılığı sosyal medya ajanslarının kaliteli ve yaratıcı ajans hizmeti desteklidir.

En iyi Sosyal Medya Ajansları, aynı zamanda İnteraktif Ajans, Kreatif Ajans, Dijital Ajans ve Dijital Reklam ajansı olduğu için, bu ajansların kombinasyonunun ilk adımı olarak dijital pazarlama stratejisi kurmak ile başlar. Sosyal medya ajansları; yaratıcı sosyal medya içerik üretiminden önce, markaların hedef kitlelerini, marka sosyal medya hesaplarını ve ürünlerini analiz ederek işe başlamaktadır. İkinci en önemli adım ise, markanın rakiplerini analiz etmektir. Yani benchmarking. Sonrasında ise hedef kitleye uygun sosyal medya içerik planı dahilinde haftalık sosyal medya içerik planı oluşturulur ve marka ile paylaşılır. Fakat aradaki nüanslar ve detaylar kaliteyi ve farklılaşmayı getirir. Özel günler ya da real time marketing dediğimiz, o an gündem olan konu hakkında sosyal medya yaratıcı içerik üretimi ve paylaşımı ile hedef kitleniz ile birlikte bir çok global sosyal medya kullanıcısından beğeni alabilirsiniz. Böylece markanızı rakiplerinizden sosyal medyada farklılaşırsınız.

Ve tabi ki sosyal medya yönetiminde en önemli konulardan biri ise sosyal medya iletişim dilidir. Bu nokta, sosyal medya stratejisi oluşturma ile hedef kitlenizin kesişimidir. Sosyal medya statejisi geliştirerek; hedef kitlenizi belirleyerek, hangi kullanıcılara, yaş grubu, meslek, beğenilen sayfalar, şehir & ülke gibi demografik verileri saptayarak, hedef kitlenin sosyal medyada kullanımı, sayfanın ürün iletişimi yada ürün pazarlamaya mı yönelik yoksa markalaştırmaya mı yönelik olduğu gibi soruya cevap verilmelidir.

Sosyal medya moderasyonu ise, yaratıcı sosyal medya içeriklerinize takipçilerinizden gelen yorum, soru ve mesajlara cevap vermektir. Burada, marka tarafında sosyal medya ajansının birebir iletişimde olacağı bir yetkili ile görüşüyor olması hem sosyal medya moderasyonu yapan sosyal medya ajansına hem de markaya büyük avantaj ve hız kazandırır.

Ve markamın sosyal medya etkileşimini nasıl artırırım sorunuza 2 yanıtımız var. Birincisi; sosyal medya stratejiniz dahilinde oluşturulan haftalık içerik planınızdaki bir yaratıcı sosyal medya içeriğini "hero post" olarak yani o haftanın öne çıkan içeriği olarak belirleyip, sosyal medya reklamları ile öne çıkartmaktır. İkinci adım ise, hashtag dediğimiz sosyal medya içerik paylaştığınız konu ile ilgili etiket kullanımıdır. Unutmayın, sosyal medya platformlarında özellikle de Twitter ve Instagram hashtag takibi yapan bir çok kullanıcı var.

Sosyal Medya İçerik Üretimi ve Sosyal Medya İçerik Yönetimi: Yaratıcı Sosyal Medya İçerik Üretimi oluşturmada en önemli bileşen sosyal medya video içerikleri ve sosyal medya görselleridir. Sosyal medyada paylaşılacak video ve görsellerin içerik kalitesi, sosyal medya hesabının kalitesini oluşturur. Yani sosyal medya yönetiminde en dikkat edilmesi gereken nokta, yaratıcı sosyal medya içerik üretimi. Sosyal medyanın kuralı sürekli canlı olmasıdır. Yani sosyal medya postlarınızın hem yaratıcı, hem de haftalık sosyal medya iletişim planı dahilinde arka arkaya ilerlemelidir. Sürekli canlı olan bir alanı sürekli beslemek gerekir. Markanız ve hedef kitlenize uygun kullanılan dil, bahsedilen konular çok önemli. Burada Nsocial'ın farkını hissedeceksiniz ;)

Social Media Monitoring: İnsanlar siz sosyal medyada yer almasanız da sizin hakkınızda konuşur! Önemli olan sizin onlara ne kadar yakın olduğunuz ve onları ne kadar dinlediğinizdir! Böylelikle, ürünlerinizden hangisinin daha sık konuşulduğunu, markanız hakkında olumsuz yorumların genelde hangi konular üzerinden gerçekleştiğini daha çok hangi mecralarda yorumlar yapıldığını direkt olarak görebilirsiniz.

Dijital PR: Sosyal medya platformları, içerik paylaşımları, arama motoru, blog, forum, haber siteleri gibi platformların online olarak yönetilmesi ve halkla ilişkiler amaçlı kullanılmasıdır. Çok seviyoruz :)

Online İtibar-Kriz Yönetimi: Öncelikle markanızın olası kriz durumları belirlenir ve olası kriz durumlarında gelişecek senaryolara önceden hazırlanır, kriz durumlarında önceden hazırlanan bu senaryolara uygun hareket ederiz.

Markanızın dijital pazarlama stratejisine göre ihtiyaç duyduğu sosyal medya kanallarını belirler ve en uygun çalışmayı yaparız. Markanızın sosyal medya stratejisini planlıyor ve sosyal medya iletişimini yönetiyoruz. Sosyal medya stratejisi doğrultusunda markanızın, hizmetlerinizin ve/veya ürünlerinizin bilinirliğini arttıracak kampanyalar, yarışmalar üretiyoruz. Planladığımız strateji ile markanızı sosyal medyada konumlandırıyor, iletişim ve takip sürecini yönetiyoruz.

En iyi sosyal medya ajanslarından biri olarak, markanızın hedef kitlesiyle 7/24 iletişim kurabileceği kanal olan sosyal medya kanallarını, müşteri davranışlarını, reklam performansını, SEO ve web sitesi verilerini analiz ederek, aylık raporlar hazırlıyoruz.

Erişmek istediğiniz potansiyel takipçilerinizle ve mevcut takipçileriniz için aktif iletişim ve organik bağ kurmak adına, stratejisinden yönetimine, sosyal medya pazarlama kampanyaları kurguluyoruz.

Sosyal medya yönetimi ve reklamlarını yönettiğimiz markanızın performansını aylık raporlar hazırlayarak size sunuyoruz.

Ölçüm ve analizlerimizle markanızın dijital dünyada gelişmesini sağlıyoruz.

sanal gerçeklik ajansı ne yapıyor? vr ajansı şirketi nedir? vr ajansının hizmetleri? vr çözümleri. sanal gerçeklik çözümleri

Sanal gerçeklik ajansı için detaylı yazımıza bakabilirsiniz. Öncelikle teknik olarak, sanal gerçeklik terimi 360 derece video çekimi yani vr video çekimi ve 3D modelleme ile desteklenen bir Müşteri Deneyimi'dir."Sanal Gerçeklik Nedir?" "Hissedilen teknoloji" sorusuna cevap veriyoruz.

Tabii ki, oyunlaştırma ve Sanal Gerçeklik İş Eğitim Simülasyonundan bahsetmeden geçemeyiz. Özetle Sanal Gerçeklik Ajansı, markaların İnsan Kaynakları, Öğrenme, Üretim, Satış, İş Geliştirme, Pazarlama ve Kurumsal Departmanları ile projeler yürütmektedir. Gördüğünüz gibi, Sanal Gerçeklik Ajansı'nın neredeyse tüm departmanlarla çalışabilecek geniş bir hedef kitlesi var.

vr içerik oluşturma. vr video çekimi. 360 derece video çekimi. 3d vr animasyon. 3d modelleme. sanal tur. panoramik fotoğraf gibi temel içerikleri oluşturmalıdır.

ilk kural: profesyonel sanal gerçeklik ajansı, uçtan uca hizmet verir. vr içerik üretimi olarak zenginleştirilmiş, sürükleyici ve yaratıcı 360 derece video çekimi oluşturmak zorundadır. bunu, hedef kitlelerine dahil olan potansiyel müşterilere / müşterilere marka ürünlerini veya hizmetlerini deneyimleme ve bulma hissi veren yepyeni bir müşteri deneyimi süreci olarak özetleyebiliriz.

360 derece video çekimi, vr video ve Oyunlar sanal gerçekliğin kaynağıdır. Sanal Gerçeklik gözlükleriyle destekleyerek en iyi deneyimi sunduğumuz 360 derece video teknolojisinde, ok tuşlarını veya vr video oynatıcıya yerleştirilmiş tuşları kullanarak videonuzda 360 derece gezinebilir ve videonuzu herhangi bir açıdan çevirerek izleyebilirsiniz. eğer vr gözlüğünüz yoksa, akıllı telefonuzun ekranını sola ve sağa, yukarı ve aşağı çevirerek te izleyebilirsiniz.sanal gerçeklik ajansı, sadece pazarlama ve iletişim departmanları ile çalışmaz. 3d vr oyunlaştırma ile, sanal gerçeklik ile iş eğitimi verebilir. Böylece çalışanlar, kurumsal öğrenme ve kurumsal eğitimde farklılaşarak motivasyonlarını ve iş performanslarını yükseltirken, iş kazaları ve sağlık riskleri de minimize olur. Ayrıca, firmalar için de iş eğitimi maliyetleri ve zaman planı gerektiren organizasyonların maliyetleri düşer.sanal gerçeklik yazılım geliştirme. vr uygulama geliştirme. webVR. özel vr projeleri oluşturun.

elbette, vr şirketi, markanın hedef kitlesini sanal gerçeklik yazılımı ve oyunları ile pazarlama stratejisine uygun olarak etkilemek için çevrimdışı vr oyuncuları, sanal turlar ve oyun gibi sanal yazılımlar geliştirmelidir.

sadece pazarlama, halkla ilişkiler veya marka iletişimi için değil, VR Ajansı Nsocial ayrıca 360 derece İK eğitimiyle, İnsan Kaynakları ve Öğrenme departmanlarına interaktif öğrenme araçlarımızla zaman ve maliyet avantajları sağlayarak markanıza değer katar. Çalışanlarınız 360 derece video yani vr video veya Sanal Gerçeklik / Sanal Gerçeklik / VR teknolojisine dayanan oyunlaştırılmış hikayelerle yepyeni bir deneyim yaşarken, markanızla bağlarını da güçlendiriyorlar. Yazımıza dokunarak, Sanal Gerçeklik iş eğitimi ile interaktif kurumsal öğrenme hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz.

bir vr firması veya vr şirketi veya sanal gerçeklik ajansı biraz deli olmalı. yenilikçi ve özel projeler yaratmalılar. çılgın vr ajansı nsocial'ın neler yarattığını aşağıdaki oynatma listesine bakın.Sanal gerçeklik ajansı yani vr ajansı; deneyim ajansıdır. Markalar veya kurumlar sağlamak istedikleri deneyimleri vr ajansına aktarırlar. Sanal Gerçeklik Ajansı “hikaye anlatımı / storytelling” ilkesini benimseyerek, 360 derece video çekimi, vr video çekimi, sanal tur veya 360 derece modelleme ve 3D animasyon teknikleri ile birlikte Sanal Gerçeklik Yazılımını kullanarak yaratıcı içerik ve kullanıcı dostu VR yazılımı hazırlar. Deneyim için daha da etkileşimli bir talep varsa, deneyim “Oyunlaştırma” yazılımı ile zirveye çıkarılabilir.

artırılmış gerçeklik ajansı nedir? ar şirketi nedir? ar çözümleri. artırılmış gerçeklik çözümleri.

Artırılmış gerçeklik ajansı; bir hikaye anlatım ve deneyim ajansıdır. Markalar veya kurumlar, mevcut veya yeni ürünlerini logolarından hedef kitlelerine etkileşimli olarak iletmek istediklerinde AR Ajansı'na başvururlar. Artırılmış Gerçeklik Ajansı, ek bir ekipmana ihtiyaç duymadan, akıllı cihazların kameralarını kullanarak "hikaye anlatımı" ilkesini benimseyerek görüntü işleme, yani görüntü işleme teknolojisi ve 3D Animasyon teknolojileri ile etkileşime giriyor. daha da etkileşimli bir deneyim talep edilirse, “Oyunlaştırma” yazılımı ile deneyim en üst düzeye çıkarılabilir.

Artırılmış Gerçeklik Ajansı yani AR Ajansı, markalara ve tüketicilerine unutulmaz bir deneyim yaşatırsa, marka; iletişimini yapmak istediği projesini metamorfoz pazarlama yöntemi ile müşterilerinin ve potansiyel müşterilerinin aklında kalacak şekilde kazınır. Bu da tüketicinin markaya güven verici, inovatif, yaratıcı, teknolojik gibi pozitif algılar yaratmasına sebep olur.

artırılmış gerçeklik ajansı, ar ajansı veya ar şirketi, markalar ve tüketiciler, marka için unutulmaz bir deneyim sunar; iletişim kurmak istedikleri proje, müşterileri ve potansiyel müşterileri akılda tutmak için unutulmaz pazarlama deneyimi ile işlenmiştir. bu, tüketicinin güven verici, yenilikçi, yaratıcı ve teknolojik gibi olumlu algılamalar yaratmasına neden olur.

kameralarda görüntülenen şeklin yansıması olarak artırılmış gerçeklik nedir sorusuna cevap verebiliriz. ar, akıllı cihazlarınızın veya herhangi bir nesnenin bilgi, içerik, anket veya fotoğraf, resim gibi görseller gibi, ekranda daha etkilesim ile anime edilmesidir. Başka bir deyişle, akıllı telefonunuzun ekranı aracılığıyla, gerçek hayatın gerçekleşmediği bir an göreceksiniz.

bugün, markalar veya kurumlar; AR deneyimiyle hedef kitlelerine ürünlerini / hizmetlerini sunan artırılmış gerçeklik şirketi ya da artırılmış gerçeklik ajansları ile çalışıyorlar. markalar doğal olarak, bir artırılmış gerçeklik ajansı seçimi olarak deneyimleriyle rakiplerinden farklı olan ar ajanslarını tercih ediyor.

artırılmış gerçeklik ajansı nsocial hangi noktalarla farklılaştırır?

2012 doğumlu augmented reality ajansı Nsocial, Litvanya, Çek Cumhuriyeti, Türkiye, Özbekistan, Katar, Suudi Arabistan, Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti'nde faaliyet gösteren küresel olarak zenginleştirilmiş deneysel bir ajans. artırılmış gerçeklik ajansı nsocial ve ar şirketi olarak, webAR , google artırılmış gerçeklik arama sonuçları , canlı trafik verileri ve ar uygulama geliştirme ve instagram filtresi geliştiririz. İnşaat ve Emlak, Perakende, Lojistik, Enerji, Turizm, Spor, Belediyeler ve Resmi Kurumlar, Fabrika, Üretim, Eğitim, Pazarlama gibi sektörlerde projeler yaratırız.

Artırılmış Gerçeklik Ajansı Nsocial'ın farkı, yaratıcı içeriklerinin ve marka öykülerinin artırılmış gerçeklik trendlerini takip ederek geliştirdiği teknolojilerinin eşsiz birleşimidir. Bir yandan markanızın veya ürününüzün geçmişiyle verilen mesajlar desteklenirken, diğer yandan ürün veya hizmetinizi ürettiğimiz içerik ve AR Yazılımıyla farklılaştırıyoruz. Kısacası, hedef kitleniz üzerinde bir WoW etkisi yaratıyoruz. özet olarak, artırılmış gerçeklik şirketi nsocial deneyimi zenginleştirir.

Artırılmış Gerçeklik Ajansı Nsocial’ın farklılığı, yaratıcılık ve marka hikayelerinin eşsiz kombinasyonudur. Bir yandan markanızın ya da ürününüzün tarihçesi ile birlikte verilen mesajlar desteklenirken, diğer yandan da ürettiğimiz içerik ve AR Yazılımları ile ürününüzü ya da hizmetinizi farklılaştırırız. Özetle hedef kitlenizde WoW efekti yaratırız. En kısa anlatımla, Augmeted Reality ajansı Nsocial AR deneyimini daha da zenginleştirerek iyileştirir.

Her gün bir adım daha ileri giden tüketici davranışları ve beklentileri de markalar ve Artırılmış Gerçeklik Ajansı tarafından takip edilmelidir. Müşterilerin / potansiyel müşterilerin artık en önemli noktası deneyim yaşamak ve yaşatmak! Deneyim ve müşteri & marka etkileşiminin hedeflendiği yeni nesil pazarlama dünyasında, AR Ajansı yani Artırılmış Gerçeklik Ajansı Nsocial olarak 2012 yılından itibaren keyifli projelere imza atmaya devam ediyoruz.

360 derece video nedir? vr video içeriği nedir?

müşteri deneyimleri, ürün deneyimleri, öğretim deneyimleri, ticari fırsatlar, ürün tanıtımları ve lansmanları, perakende deneyimleri, etkinlik deneyimleri, pazar araştırması ... sanal gerçeklik, yeni bir trend, markaların pazarlama stratejilerine yeni bir soluk getiriyor. 360 derece videolar, VR, Sanal Gerçeklik teknolojisinin vazgeçilmez bileşenidir. sanal gerçeklik gözlüklerinizin 360 derece video üretimi veya VR video üretimi, 360 vr video üretimi veya 360 video içeriği olmadan hiçbir anlamı yoktur.

vr videolar neden seçilmeli? 360 video çekiminin iş üzerindeki etkileri.

vr iş için harika! satışları kapatmamıza yardımcı oluyor. VR, satışların ve müşteri deneyimimizin iyileştirilmesine yardımcı olur. Satın almadan önce denetin veya deneyimletin! VR videolar, hedef kitle üzerinde olumlu tepki yaratıyor.

360 derece video çekimi teknolojisine ve vr'nin pazarlama aracı olarak kullanılmasına inanıyoruz. 360 derece video unutulmaz deneyimler ve benzersiz marka katılımı sağlar.

360 derece video çekimi, bazı fikirleri keşfetmenizi sağlar. herhangi bir konuyu, sizi çevrelerine çekebilmeleri için eşsiz yetenekleriyle anında heyecanlandırırlar. 360 video çekimi; deneyimsel, heyecan verici ve ilgi çekicidir ve insanların hayal gücünü harekete geçirir. vr videolar; okullar, üniversiteler ve müzeler tarafından eğitmek ve ilham vermek için kullanılır. ya da fabrikaların & üretim tesislerinin 360 derece video çekimi ile, müşterilerin & potansiyel müşterilerin hatta çalışanların seyahat planı yapmadan, zaman kaybetmeden, maliyet oluşturmadan tesisi gezmesine olanak sağlar.

nsocial'ın 360 derece video prodüksiyon ve 360 derece video çekim hizmetleri.

360 derece video çekimleri ile hazırlanan VR tanıtım filmleri sayesinde müşterileriniz şirketinizi uzaktan ziyaret edebilir veya ürünlerinizi bunlara dokunabilecek kadar yakından inceleyebilir. 360 derece fabrika tanıtım videosu, 360 derece okul tanıtım videosu, 360 derece genel merkez oryantasyon videosu, 360 derece sanal showroom ve 360 derece eğitim videoları bunlardan başlıcalarıdır.

şehir veya ülke dışında olsanız bile, şirket içindeki konserlere, festivallere, konferanslara veya özel toplantılara katılmanıza izin veriyoruz. 360 derece canlı yayın en pratik ve en kolay çözümdür.

fuarlarda ve organizasyonlarda dikkat çekmenin en etkili yolu, ürünlerinizi veya promosyonlarınızı sanal gözlük simülasyonları ile yapmaktır. Standlarınızda sizin için hazırlayacağımız 360 derece VR tanıtım filmlerinizi veya VR uygulamalarınızı sergilemenize yardımcı oluyoruz.

havada uçarak tesislerinizi veya şehrinizi 360 derece izlemek 360 derece video çekiminden daha iyi bir çözüm yoktur. 360 derece video çekim ekipmanımızla fabrikanızı, şirketinizi ya da şehrinizi havadan çekiyoruz ve müşterilerinize bu eşsiz deneyimi yaşatıyoruz.

sosyal medya ve 360 derece video çekimi

Facebook, Vimeo, YouTube ile web siteleri 360 derece videoyu destekler. VR'a olan ilgi artıyor. 360 derece video, izleyiciyi hikayenin merkezine yerleştirdiğinden mükemmel kullanıcı etkileşimi sağlar. sosyal medya sayesinde vr videolarınız milyonlarca insana ulaşma potansiyeline sahiptir.

vr videolar, normal bir video kadar kolay bir şekilde sosyal medya platformlarına yüklenebilir. Videolar daha sonra ziyaretçilerinizle kalıcı bir izlenim yaratmak için web sitenize kolayca yerleştirilebilir.Müşterilerine strateji, tasarım, teknoloji ve reklam hizmetleri sunan bir şirkettir, yaratıcı veya uzman bir liderdir, öncelikli olarak yaratıcı profesyonellerden oluşur ve yürüttüğü işlerde profesyonel başarılar elde etmede oldukça üstündür.