Loading

Sanal Gerçeklik Raporlama Çözümü. VReport.

Sanal Gerçeklik Raporlama Yazılımımız

C Level yöneticiler için bir sanal gerçeklik yazılımları çözümü ile desteklediğimiz Sanal Gerçeklik raporlama aracı geliştirdik. Sanal Gerçeklik raporlama odaklı geliştirdiğimiz Sanal Gerçeklik yazılım çözümümüz VReport'un, başlama noktası neresiydi? Nasıl gelişti?

CEO, CMO, CFO, COO gibi C Level yöneticiler her zaman stres ve baskı altındadır. Çalışırken rahatlamaları gerekir. Hatta ofis dışındaymış gibi hissetmelerini istiyoruz. Belki de fiziksel olarak ofiste olmayacaklar.

Ya da belki tatillerinde olacaklar ama canlı raporlamayı gerçek verilerle işkolik oldukları için takip etmek istiyorlar.

Sanal Gerçeklik Firması yani Sanal Gerçeklik Ajansı olarak yöneticilerin aynı, sıkıcı erp veya crm ekranlarına bakarken aynı raporları kontrol etmek veya her gün dizüstü bilgisayarlarından veya akıllı cihazlarından excel veya mail göndermek istemeyeceklerini düşündük ve onları Sanal Gerçeklik yazılımlarımız ile rahatlatabileceğimizi, çalışırken farklı bir teknoloji ile üzerlerindeki stresi uzaklaştırabileceğimizi ve Sanal Gerçeklik Raporlama Yazılımımız ile şirket organizasyonlarının rakiplerinden farklılaştırabileceğimizi düşündük. Böylece Sanal Gerçeklik Raporlama Yazılımımız VReport ile deneyimsel bir çalışma ortamı yaratmayı ve onları şaşırtmayı hedefledik.

İşte tam da Sanal Gerçeklik raporlama odaklı geliştirdiğimiz Sanal Gerçeklik yazılım çözümümüz VReport'un yola çıkış noktası burasıydı.

Sanal Gerçeklik Raporlama Yazılımımız VReport adı nereden geldi? Raporlama kelimesinin karşılığı İngilizce'de Report. Sanal Gerçeklik teknolojisini ve Sanal Gerçeklik Nedir? Sorusuna en kısa yanıtı da VR olarak verdigimize göre, VR + Report kelimelerinin birleşimi ile amaca ve kullanıma yönelik bir sanal gerçeklik yazılımı ortaya çıkardık.

VReport

VReport, şirketin crm veya erp programının entegrasyonu içinde sanal gerçeklik teknolojisi ve sanal gerçeklik yazılım geliştirme yöntemlerimizi kullanarak gerçek zamanlı verileri kullanan ve tarayan bir C Level raporlama aracıdır. Tarayıcı üzerinden yani tarayıcı tabanlı çalışan webVR sanal gerçeklik yazılım geliştirme teknolojisi ile geliştirdik. webVR ile ilgili detaylıca yazdığımız yazımızı okuyabilir, webVR hakkında detaylı bilgiye erişebilirsiniz. webVR hem VR Gözlüklerle tarayıcı üzerinden çalışır. webVR masaüstü yani desktop bilgisayarlardan tarayıcı üzerinden çalışır. webVR mobil cihazlardan tarayıcı üzerinden çalışır.

webVR tarayıcı üzerinden çalıştığı için VR Gözlükleri kullanmadan da Sanal Gerçeklik Raporlama Yazılımımız VReport'u kullanabilirsiniz. Yani webVR teknolojisi ile tarayıcı üzerinden çalışan Sanal Gerçeklik Raporlama Yazılımımız VReport'u kullanmanız için VR Gözlüklerine ihtiyacınız yok. VR Gözlükleri ile Sanal Gerçeklik Raporlama Yazılımımız VReport'un deneyimini daha yukarıya taşırsınız.

webVR tarayıcı üzerinden çalışan Sanal Gerçeklik Raporlama Yazılımımız VReport, VR Gözlükleri ile veya VR Gözlükleri olmadan da çalışabilir. Tabii ki VR Gözlükler ile, C Level yöneticiler maksimum deneyimi yaşayabilir.

Sanal gerçeklik ortamında stres ve ofis ortamından C Level yöneticilerini uzaklaştırmak için 360 video çekim ajansı olarak birden fazla 360 derece video çekimi ile arka planda 360 derece vr videolar uyguluyoruz. Bu yüzden webVR tarayıcı üzerinden çalışan Sanal Gerçeklik Raporlama Yazılımımız VReport ile hemen hemen ofis dışında hissetmek istedikleri yeri seçme seçeneğine sahipler.

webVR tarayıcı üzerinden çalışan Sanal Gerçeklik Raporlama Yazılımımız VReport üzerine, VR buffer table'ları şirketinizin crm ve erp sistemleri ile okuma / yazma modülleri olarak entegre ediyor ve verileri özel geliştirilmiş sanal gerçeklik tablolarımıza dönüştürüyoruz. erp ve crm verileriniz; buffer table'larımızdan okunacak ve vr özel tablolarımıza yazılacaktır.

webVR tarayıcı üzerinden çalışan Sanal Gerçeklik Raporlama Yazılımımız VReport sanki yıllardır alışık olunan bir sanal tur mantığında işlermişcesine deneyim yaşattığı için, hot spots ve pinler ile raporları sanal gerçeklikte seçebilir ve görüntüleyebilirler.

webVR

Tarayıcı üzerinden çalışan sanal gerçeklik yazılımı WebVR, tarayıcınızda VR deneyimini yani Sanal Gerçeklik deneyimini mümkün kılan açık bir özelliktir. Amaç, hangi cihaza sahip olursanız olun herkesin VR deneyimlerine girmesini kolaylaştırmaktır.

Tarayıcı üzerinden çalışan sanal gerçeklik yazılımı webVR'ı deneyimlemenin 2 yolu vardır. VR Gözlük ile veya VR Gözlük olmadan. Ancak unutmayın, tarayıcı üzerinden çalışan sanal gerçeklik yazılımı webVR yanıt verir ve mobileVR ile de mükemmel şekilde çalışır. Bu, webVR'ı akıllı ve mobil cihazlarınızla deneyimleyebileceğiniz anlamına gelir.

3d vr veya 360 derece video olarak uyumlu tarayıcı ve vr içeriği veya 360 fotoğraf içeriği şarttır.

Bir VR Gözlük sahibiyseniz, hangi tarayıcıların sizin için en uygun olduğunu bulmanızı sağlamaya çalıştık.

VR Cardboard sahibiyim: Android cihazlarda Chrome ile en iyi şekilde çalışır. Android ve iOS'taki diğer tarayıcılarda WebVR içeriğini deneyimleyebilirsiniz, ancak bu tarayıcılar WebVR'yi tam olarak desteklemediğinden bu kadar pürüzsüz olmayabilir.

Samsung Gear VR Gözlük sahibiyim: Oculus Browser ve Samsung Internet ile çalışır.

Oculus GO VR Gözlük Sahibiyim: Oculus Browser ve Firefox Reality ile çalışır.

Oculus Rift VR Gözlük Sahibiyim: Windows'ta Firefox ve Supermedium ile çalışıyor.

Daydream VR Gözlük Sahibiyim: Daydream'e hazır Android cihazlarda Chrome ve Firefox Reality ile çalışır.

HTC Viveport VR Gözlük Sahibiyim: Firefox Reality ile çalışıyor.

HTC Vive VR Gözlük Sahibiyim: Windows'ta Firefox, Servo ve Supermedium ile çalışır. macOS'ta Firefox Nightly'yi kullanabilirsiniz.

Windows Mixed Reality Gözlük Sahibiyim: WebVR v1.1, Windows'ta Microsoft Edge tarafından destekleniyor.Firefox ve Supermedium da SteamVR ile destekleniyor.

Playstation VR Gözlük Sahibiyim: Playstation vr şu anda WebVR'ı desteklemiyor maalesef.

sanal gerçeklik ajansı ne yapıyor? vr ajansı şirketi nedir? vr ajansının hizmetleri?

sanal gerçeklik ajansı nsocial. vr şirketi nsocial ne yapıyor? vr ajansı nsocial ne yapar?

Sanal Gerçeklik, kısacası, VR Özetle Deneyim Pazarlamasıdır. sanal gerçeklik ajansı nsocial veya vr ajansı nsocial, markaların ürünlerini veya hizmetlerini müşterilerine veya potansiyel müşterilerine deneyimler yaşatan sanal gerçeklik çözümleri ve sanal gerçeklik yazılımları geliştirir. Geliştirdiği Sanal Gerçeklik çözümleri, sanal gerçeklik uygulamaları ve sanal gerçeklik yazılımları ürettiği yaratıcı içerikler olan 360 derece video çekimi ve 3d oyunlaştırma ile zenginleştirerek tamamlar. İşte bu yüzden uçtan uca sanal gerçeklik firmasi nsocial'dır.

2012 doğumlu Nsocial, Litvanya, Çek Cumhuriyeti, Türkiye, Özbekistan, Katar, Suudi Arabistan, Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti'nde faaliyet gösteren küresel olarak zenginleştirilmiş deneysel bir Sanal Gerçeklik Ajansıdır. Sanal Gerçeklik Ajansı ve 360 ​​derece video çekimi ajansı olarak, sanal gerçeklik çözümleri ve vr yazılımları geliştiriyoruz. Üretimde sanal gerçeklik ile başlayarak, İnşaat & Gayrimenkul Emlak, Turizm, Spor, Belediyeler ve Resmi Kurumlar, Fabrika, Üretim, Eğitim, Pazarlama, Perakende, Lojistik, Enerji gibi bir çok sektörde global markalara hizmet veriyoruz.

vr içerik oluşturma. vr video çekimi. 360 derece video çekimi. 3d vr animasyon. 3d modelleme. sanal tur. panoramik fotoğraf gibi temel içerikleri oluşturmalıdır.

ilk kural: profesyonel sanal gerçeklik ajansı, uçtan uca hizmet verir. vr içerik üretimi olarak zenginleştirilmiş, sürükleyici ve yaratıcı 360 derece video çekimi oluşturmak zorundadır. bunu, hedef kitlelerine dahil olan potansiyel müşterilere / müşterilere marka ürünlerini veya hizmetlerini deneyimleme ve bulma hissi veren yepyeni bir müşteri deneyimi süreci olarak özetleyebiliriz.

360 derece video çekimi, vr video ve Oyunlar sanal gerçekliğin kaynağıdır. Sanal Gerçeklik gözlükleriyle destekleyerek en iyi deneyimi sunduğumuz 360 derece video teknolojisinde, ok tuşlarını veya vr video oynatıcıya yerleştirilmiş tuşları kullanarak videonuzda 360 derece gezinebilir ve videonuzu herhangi bir açıdan çevirerek izleyebilirsiniz. eğer vr gözlüğünüz yoksa, akıllı telefonuzun ekranını sola ve sağa, yukarı ve aşağı çevirerek te izleyebilirsiniz.sanal gerçeklik ajansı, sadece pazarlama ve iletişim departmanları ile çalışmaz. 3d vr oyunlaştırma ile, sanal gerçeklik ile iş eğitimi verebilir. Böylece çalışanlar, kurumsal öğrenme ve kurumsal eğitimde farklılaşarak motivasyonlarını ve iş performanslarını yükseltirken, iş kazaları ve sağlık riskleri de minimize olur. Ayrıca, firmalar için de iş eğitimi maliyetleri ve zaman planı gerektiren organizasyonların maliyetleri düşer.sanal gerçeklik yazılım geliştirme. vr uygulama geliştirme. webVR. özel vr projeleri oluşturun.

elbette, vr şirketi, markanın hedef kitlesini sanal gerçeklik yazılımı ve oyunları ile pazarlama stratejisine uygun olarak etkilemek için çevrimdışı vr oyuncuları, sanal turlar ve oyun gibi sanal yazılımlar geliştirmelidir.

sadece pazarlama, halkla ilişkiler veya marka iletişimi için değil, VR Ajansı Nsocial ayrıca 360 derece İK eğitimiyle, İnsan Kaynakları ve Öğrenme departmanlarına interaktif öğrenme araçlarımızla zaman ve maliyet avantajları sağlayarak markanıza değer katar. Çalışanlarınız 360 derece video yani vr video veya Sanal Gerçeklik / Sanal Gerçeklik / VR teknolojisine dayanan oyunlaştırılmış hikayelerle yepyeni bir deneyim yaşarken, markanızla bağlarını da güçlendiriyorlar. Yazımıza dokunarak, Sanal Gerçeklik iş eğitimi ile interaktif kurumsal öğrenme hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz.

bir vr firması veya vr şirketi veya sanal gerçeklik ajansı biraz deli olmalı. yenilikçi ve özel projeler yaratmalılar. çılgın vr ajansı nsocial'ın neler yarattığını aşağıdaki oynatma listesine bakın.Sanal gerçeklik ajansı yani vr ajansı; deneyim ajansıdır. Markalar veya kurumlar sağlamak istedikleri deneyimleri vr ajansına aktarırlar. Sanal Gerçeklik Ajansı “hikaye anlatımı / storytelling” ilkesini benimseyerek, 360 derece video çekimi, vr video çekimi, sanal tur veya 360 derece modelleme ve 3D animasyon teknikleri ile birlikte Sanal Gerçeklik Yazılımını kullanarak yaratıcı içerik ve kullanıcı dostu VR yazılımı hazırlar. Deneyim için daha da etkileşimli bir talep varsa, deneyim “Oyunlaştırma” yazılımı ile zirveye çıkarılabilir.

VR Ajansı Nsocial'ı Farklı Kılan Noktalar Neler?

Sanal Gerçeklik Ajansı Nsocial'ın farkı izlenebilir ve yaratıcı içerikle ortaya çıkıyor. Başka bir deyişle, 360 derece video çekimi ve 360 derece video prodüksiyonundan sonraki post prodüksiyon sonrası aşama en az vr video çekimi kadar önemli ve titizlikle ele alınmalıdır. Burada, özellikle proje veya marka için eklenecek bilgilendirici Infographic ve sesli anlatım gibi unsurlar hem algıyı hem de deneyimi daha da geliştirmektedir.

Sanal Gerçeklik Ajansı yani VR Ajansı; markalar ve tüketiciler için unutulmaz bir deneyim sağlıyorsa, marka; iletişim kurmak istediği projesini, müşterileri ve potansiyel müşterileri akılda tutmak için farklılaştıracak pazarlama yöntemiyle işlenmiştir. Bu, tüketicinin güven verici, yenilikçi, yaratıcı ve teknolojik marka gibi olumlu algılamalar yaratmasına neden olur. Sanal Gerçeklik Ajansı Nsocial'ın farkı da tam da burada ortaya çıkar. Hedef kitlenize, markanız tarafından unutulmaz deneyimler yaşatarak akılda kalıcı vr kampanyaları yani sanal gerçeklik kampanyaları üretmekte öncüyüz.

Bugün markalar; Sanal Gerçeklik Ajansı ile birlikte çalışarak 360 derece VR deneyimi ile ürünlerini / hizmetlerini müşterilerine veya potansiyel müşterilerine interaktif deneyimler yaşatarak ulaştırır. Markalar doğal olarak VR Ajansı seçiminde farklı deneyimler sunan ajansları tercih ediyor. Nsocial, hikaye anlatımına inanan yaratıcı beyinleri ve sihirbaz ekibi ile bunu zirveye taşır.