Loading

augmented reality uygulama geliştirme. artırılmış gerçeklik yazılım geliştirme.

artırılmış gerçeklik yazılımları

Uçtan uca artırılmış gerçeklik geliştirme hizmetlerimiz, 3D modelleme / animasyon ve bilgisayar vizyonundan mekansal ses ve uçtan uca anahtar teslim uygulama geliştirmeye kadar her şeyi içerir.

ar app development

platformlar & sdk çalışıyoruz

* Android, iOS ve Web Tarayıcı tabanlı artırılmış gerçeklik [ webAR ]

* Unity, Unreal, Xamarin

* ARCore, ARKit, Vuforia ve SparkAR

* HTC Vive, Oculus Rift, PSVR, Hololens

Samsung Odyssey, Asus, Lenovo, HP, Acer, Dell karma gerçeklik headsetleri

artırılmış gerçeklik yazılım geliştirme

* Oyunlaştırma

* NPC karakterleri için AI personaları

* UX / UI Tasarımı

* 3D düzlem etkileşimleri

* Frontend & backend geliştirme

* VR/AR headset uygulama geliştirme

* Particle etkisi ve model animasyonları animations3d design augmented reality ar

3d modelleme & animasyon & cg & computer vision

* 3D wireframe & prototipleme

* 3D UX

* 3D varlık görselleştirme

* Düzlem tanıma

* Görüntü konum izleme

* Yüz tanıma

* CGI modelleme

* Fotorealistik kaplamalar ve stilize tasarımlar

* 5.2k çözünürlükte 360 derece video çekimi entegrasyonu

* Durum analizi

artırılmış gerçeklik projeleri

IDC'ye göre AR pazarının 2021 yılına kadar 50 milyar dolara ulaşması bekleniyor. AR yazılım geliştirme ve artırılmış gerçeklik uygulama geliştirme ajansından biri olan artırılmış gerçeklik ajansı nsocial , markaların ve devlet kurumlarının ve işletmelerin göz geliştirmesine yardımcı olur. AR yani artırılmış gerçeklik, kullanıcı tabanlarını memnun etmek, etkileşimde bulunmak ve büyütmek için deneyimler sunar.

artırılmış gerçeklik uygulamaları kullanım alanları

Artırılmış Gerçeklik teknolojisi reklamcılık ve pazarlama sektörlerinde daha çok kullanılmaya başlandı. Tabi ki e-ticarette artırılmış gerçeklik, turizmde artırılmış gerçeklik, gayrimenkulde artırılmış gerçeklik, üretimde artırılmış gerçeklik kullanımları gibi bir çok sektörde kullanım alanından bahsedebiliriz. artırılmış gerçeklik ajansı nsocial, firmalara kendi artırılmış gerçeklik uygulamaları ile kullanıcılarına deneyim sunmasını sağlar. artırılmış gerçeklik ev dekorasyonundan, belediyeciliğe, müzelerde bilgi verme amaçlı dahi kullanılabilir.

emlakta artırılmış gerçeklik

Artırılmış gerçeklik ile inşa edilmemiş projelerde, artırılmış gerçeklik ile oluşturulacak mekanı gerçek zamanlı olarak, projenin bulunduğu yerdeki 3D ortamda etkileşimli bir ortamda inceleyebilirsiniz. Veya basılı medya, kataloglar, gazeteler ve dergilerdeki bir reklamda proje, videolar ve zengin içerik hakkında bilgi alabilirsiniz. bir artırılmış gerçeklik uygulaması ile gayrimenkulünüzü bile dekore edebilirsiniz. Sitede gördüğünüz bu ürünleri, mobilyaları, halıları sipariş edebilirsiniz. emlakta artırılmış gerçeklik için buraya dokunun.

turizmde artırılmış gerçeklik

Turizmde artırılmış gerçeklik, gezginlerin deneyimlerini geliştirmek için büyük bir potansiyele sahiptir. Birçok ülke için turizm, iç ekonomilerinin en büyük endüstrilerinden biridir. Bugünün turistleri basit broşürlere dikkat etmeyecek. AR, yeni bir seviyede bilgi keşfetmeyi mümkün kılar - basılı broşürlerden 3D animasyonlar alma. turizmde artırılmış gerçeklik nasıl kullanılacağı ve destinasyon pazarlamada artırılmış gerçeklik için buraya dokunun. akıllı şehirler ve akıllı ulaşım için de ar kullanılır. Artırılmış Gerçeklik kullanarak şehir toplu taşıma kartlarını etkileşimli şehir kartına dönüştürür. Nasıl Gidebilirim, kredi yükleme, gece otobüsleri, otobüslerin zaman çizelgeleri, ulaşım süresi, durak sayısı ve çok daha fazlası için modüller vardır. akıllı şehirlerde artırılmış gerçekliğin nasıl kullanıldığını okumak için buraya dokunun.

endüstride / imalatta artırılmış gerçeklik

Endüstri 4.0 ve hatta Endüstri 5.0 hakkında konuştuğumuz günlerdeyiz. Birçok üretici ve işletme şimdiden Endüstri 4.0 çağına adım attı: “akıllı fabrikalar”. Üretimde Artırılmış Gerçekliğin uygulanması da üretim hatlarına yardımcı olacak.Üretimde dijital dönüşüm, yapay zeka, yenilikçilik, robotik üretim, endüstriyel dijitalleşme, akıllı fabrikalar, otomasyon, insansız üretim hatları, interaktif iş eğitimi, tüm kavramlar sanayi 4.0 ve hatta sanayi 5.0 şemsiyesi altındaki dallardan biri. AR, daha unutulmaz deneyimler sunarak öğrenmeyi kolaylaştırır. Artırılmış Gerçeklik (AR) imalat ve sanayi sektörlerinde de yaygın olarak kullanılmaktadır. Fabrikalarda ve üretim tesislerinde AR ile makine kullanımı, onarım ve servis eğitimleri verilebilir. Üretim ve bakım aşamalarında Artırılmış Gerçeklik (AR) modunda karmaşık teknik sorunların çözümlerini görüntüleyebilen ve öğrenebilen çalışanlar, geleneksel yöntemlerden çok daha hızlı sonuçlar elde edebilir. Castrol, Boeing, General Electric, Bosch vb. Dünyanın önde gelen AR, Artırılmış Gerçeklik teknolojisi ile çalışmaktadır. için buraya dokunun.

perakende ve artırılmış alışverişte gerçeklik

Markalar, uygulama içermeyen bir tarayıcı aracılığıyla çalışan Artırılmış Gerçeklik Arama Sonuçlarını ve webAR'ı ve yalnızca pazarlama ve PR için değil, aynı zamanda aşağıdakiler için bir yöntem olduğu için mevcut mobil uygulamaları için Artırılmış Gerçeklik (AR) modüllerini kullanır. artan satışlar. alışverişte artırılmış gerçeklik kullanımını okumak için buraya dokunun.

E-ticarette webAR

Google aramadaki bir arama teriminden AR deneyimine kolayca geçiş yapabileceğiniz göz önüne alındığında, dikkat çekici ve oldukça havalı. google artırılmış gerçeklik arama sonuçları dediğimiz sistemi detaylıca buradan okuyabilirsiniz. Arama kelimenizde, sonucunuzu ekranınızda bir 3D nesne olarak inceleyebilir veya kamera akışının üzerine bindirerek nesneyi gerçek dünyada “görmenize” ya da daha ziyade deneyimlemenize olanak tanır. e-ticarette artırılmış gerçeklik için buraya dokunun.

Google Artırılmış Gerçeklik Arama Sonuçları

Artık 3D dijital nesneleri doğrudan kendi alanınıza doğrudan Arama'dan veya Chrome'daki web sitelerinden yerleştirmek için kullanabilirsiniz. nasıl google artırılmış gerçeklik arama sonuçları google AR kullanılıyor .

pazarlama ve satışta artırılmış gerçeklik

Ürün lansmanınıza, reklam kampanyanıza veya kurumsal etkinliğinize heyecan katmak için heyecan verici, ilgi çekici ve unutulmaz AR deneyimleri oluşturun. satış ve pazarlama ve reklamcılıkta ar kullanımı için buraya dokunun.

mobilyada artırılmış gerçeklik

Artırılmış Gerçeklik mobilya işine mükemmel uyum sağlar. İnsanlar sanal iç tasarım fikirlerini gerçek zamanlı olarak görmek istiyor ve AR onlara böyle bir yetenek sunuyor. Mobilya sektöründeki tüketicilerin seçimi, "artırılmış gerçeklik" teknolojisi ile deneyimlenebilecek ürün ve markaları desteklemeye başladı. Ayrıca, ürünleri artırılmış gerçeklikle mağazaya gitmeden akıllı telefonunuzdan evinize veya ofisinize konumlandırarak çevrimiçi mağazadan ürün satın almak çok kolay ve zahmetsizdir. mobilya ve perakende sektöründe artırılmış gerçeklik için buraya dokunun.