Loading

360 video çekimi ajansı nsocial. vr video çekimi şirketi nsocial.

360 video nedir? vr video içeriği nedir?

müşteri deneyimleri, ürün deneyimleri, öğretim deneyimleri, ticari fırsatlar, ürün tanıtımları ve lansmanları, perakende deneyimleri, etkinlik deneyimleri, pazar araştırması ... sanal gerçeklik, yeni bir trend, markaların pazarlama stratejilerine yeni bir soluk getiriyor. 360 videolar, VR, Sanal Gerçeklik teknolojisinin vazgeçilmez bileşenidir. sanal gerçeklik gözlüklerinizin 360 video prodüksiyonu veya VR video prodüksiyonu, 360 vr video prodüksiyonu veya 360 video içeriği olmadan hiçbir anlamı yoktur.

vr videolar neden seçilmeli? 360 video çekiminin iş üzerindeki etkileri.

vr iş için harika! satışları kapatmamıza yardımcı oluyor. VR, satışların ve müşteri deneyimimizin iyileştirilmesine yardımcı olur. Satın almadan önce denetin veya deneyimletin! VR videolar, hedef kitle üzerinde olumlu tepki yaratıyor.

360 video çekimi teknolojisine ve vr'nin pazarlama aracı olarak kullanılmasına inanıyoruz. 360 video unutulmaz deneyimler ve benzersiz marka katılımı sağlar.

360 video çekimi, bazı fikirleri keşfetmenizi sağlar. herhangi bir konuyu, sizi çevrelerine çekebilmeleri için eşsiz yetenekleriyle anında heyecanlandırırlar. 360 video çekimi; deneyimsel, heyecan verici ve ilgi çekicidir ve insanların hayal gücünü harekete geçirir. vr videolar; okullar, üniversiteler ve müzeler tarafından eğitmek ve ilham vermek için kullanılır. ya da fabrikaların & üretim tesislerinin 360 video çekimi ile, müşterilerin & potansiyel müşterilerin hatta çalışanların seyahat planı yapmadan, zaman kaybetmeden, maliyet oluşturmadan tesisi gezmesine olanak sağlar.

nsocial'ın 360 video prodüksiyon ve 360 video çekim hizmetleri.

360 video çekimleri ile hazırlanan VR tanıtım filmleri sayesinde müşterileriniz şirketinizi uzaktan ziyaret edebilir veya ürünlerinizi bunlara dokunabilecek kadar yakından inceleyebilir. 360 derece fabrika tanıtım videosu, 360 derece okul tanıtım videosu, 360 derece genel merkez oryantasyon videosu, 360 derece sanal showroom ve 360 derece eğitim videoları bunlardan başlıcalarıdır.

şehir veya ülke dışında olsanız bile, şirket içindeki konserlere, festivallere, konferanslara veya özel toplantılara katılmanıza izin veriyoruz. 360 canlı yayın en pratik ve en kolay çözümdür.

fuarlarda ve organizasyonlarda dikkat çekmenin en etkili yolu, ürünlerinizi veya promosyonlarınızı sanal gözlük simülasyonları ile yapmaktır. Standlarınızda sizin için hazırlayacağımız 360 derece VR tanıtım filmlerinizi veya VR uygulamalarınızı sergilemenize yardımcı oluyoruz.

havada uçarak tesislerinizi veya şehrinizi 360 derece izlemek 360 video çekiminden daha iyi bir çözüm yoktur. 360 video çekim ekipmanımızla fabrikanızı, şirketinizi ya da şehrinizi havadan çekiyoruz ve müşterilerinize bu eşsiz deneyimi yaşatıyoruz.

endüstri için vr video. 360 fabrika turu video.

360 video çekim ajansı nsocial büyük ölçekli endüstriyel sektör için birçok VR videosu üretti ve şirketlerin tesislerini ve teknolojilerini sergiledi.

fuarlar ve etkinlikler için vr? fuarlar ve etkinlikler için 360 video çekimi?

bunu birçok kez gördük! vr sergileri etkinliklerde, festivallerde ve ticaret fuarlarında büyük etki yaratmak için kullanılabilir. kalabalıktan sıyrılıyorlar ve kitleyi markanız hakkında hızlı bir şekilde konuşturuyorlar. VR ilgi uyandırıyor ve insanlar bunu denemek için heyecanlanıyor.

vr standını kurarak ve denetleyerek etkinlikte size yardımcı olabiliriz. Markanız için ısmarlama 360 video içeriği üretebiliriz. Markanız veya etkinliğiniz ne olursa olsun mükemmel paketi sunmak için sizinle birlikte çalışıyoruz.

sosyal medya ve 360 video çekimi

Facebook, Vimeo, YouTube ile web siteleri 360 videoyu destekler. VR'a olan ilgi artıyor. 360 video, izleyiciyi hikayenin merkezine yerleştirdiğinden mükemmel kullanıcı etkileşimi sağlar. sosyal medya sayesinde vr videolarınız milyonlarca insana ulaşma potansiyeline sahiptir.

vr videolar, normal bir video kadar kolay bir şekilde sosyal medya platformlarına yüklenebilir. Videolar daha sonra ziyaretçilerinizle kalıcı bir izlenim yaratmak için web sitenize kolayca yerleştirilebilir.

eğitimde 360 video. eğitimde vr. eğitimde sanal gerçeklik.VR harika bir eğitim aracıdır!

360 video heyecan verici ve ilgi çekicidir ve insanların hayal gücünü harekete geçirir. VR, okullar, üniversiteler ve müzeler tarafından eğitmek ve ilham vermek için kullanılır. Sizi çevrelerine çekebilmeleri için eşsiz yetenekleriyle her konuyu anında heyecanlandırırlar. VR, tıpkı okullarda olduğu gibi, işbirliğini teşvik eden etkileşimli bir alan oluşturmak için kullanılabilecek ekip oluşturma için bile kullanılabilir.

360 video destinasyon pazarlama

destinasyon pazarlama, belirli bir yer için turizm reklamıdır. destinasyon pazarlama, ziyaretçi sayısını artırmak amacıyla bir hedefi (şehir, ülke, bölge, ülke) tanıtan bir pazarlama türüdür. Ürünlerin dağıtım kanalları aracılığıyla müşterilere teslim edildiği ürün pazarlamasından farklı olarak, destinasyon pazarlamasında tüketiciler hedeflere seyahat etmektedir. 360 derece video çekimi, etkili destinasyon pazarlama kampanyası için mükemmel bir deneysel bileşendir.

360 video çekimi ve vr destinasyon pazarlama ve turizm işlerini bir pazarlama stratejisi olarak kullanılır.

seyahat endüstrisi meşhur eldiveni sanal gerçekliktir çünkü şehirler, kültürel, turistik ve tarihi değerlerini potansiyel ziyaretçilerine gözlerinin hemen önünde sunmalarını sağlar. 360 derece video pazarlama ve vr pazarlama, kullanıcıların doğrudan hedefe bağlanarak sürükleyici bir deneyime sahip olmalarını sağlayarak şehirlere ve ülkelere değerli avantajlar sağlar. Bu sürükleyici deneyim, şehrin üzerinde bir balonda uçmaktan, 360 video eski bir şehir turuna çıkmaya veya şehir veya ülkeyi tarih, doğa, kültür vb. Kavramlara bölmeye kadar her şey olabilir. sanal gerçeklik videosu ile keyifli bir deneyim.

360 video pazarlamanın temel bileşenleri: ilham, katılım, etki - dünyanın önde gelen şehirlerinin 360 video ile inanılmaz vr pazarlama deneyimleri yaratmasının nedenlerinden sadece birkaçı.

seyahat ve turizm endüstrisi, müşteri deneyimini geliştirmek ve katılımları en üst düzeye çıkarmak için bu aracı kullanmaya başladı.360 video avantajları nelerdir? vr video avantajları?

Bugün Müşteri Deneyimi ve Deneyim Pazarlama Çağı! Artık markalar, kurumlar veya bireyler; ürün veya hizmetinizi farklı ve yenilikçi bir yöntemle "Ürününüzü veya Hizmetinizi Denemek" gibi hissettirebilecek projelere odaklanmalıdır. Küresel markalar, Devlet Kurumları, Sanatçılar için birçok 360 video çekimi ve vr video prodüksiyonu gerçekleştirdik.

VR360 VIDEO'ya etkileyici, deneysel ve zenginleştirilmiş deneyimler kullanıcısı, izleyicilerin aslında eylemin bir parçası olmasını sağlamak için inanılmaz bir seçenektir.

* 360 video çekimi deneysel ve ilgi çekicidir: WOW her zaman ilk kez gelen bir kullanıcıdan alınır. Deneyim, daha önce gördükleri (ve hissettikleri) hiçbir şey gibi değil ve şov bittikten çok sonra hayranlık dalgalarını paylaşacaklarından emin olabilirsiniz.

* 360 video çekimi hikaye anlatımı ve karar almanın en iyi yolunu içerir: VR360 resmi o zaman bin resme değer. Mesajınız ne olursa olsun - kullanıcının sahnede HER ŞEYİ görmesini sağlayarak gizli alanları oradan kaldırırsınız.

* 360 video çekimi daha ucuzdur ve zaman kazandırır: Bir şirketi, fabrikayı, showroom'u veya tedarikçiyi ziyaret etmek için seyahat planları düzenlemeyin. Vr video içeriği olarak 360 derece video prodüksiyonu sayesinde, onlara bir vr gözlüğü verin veya şirketinizi veya fabrikanızı 360 derece keşfetmeleri için bir bağlantı gönderin.

* 360 video sosyal medya pazarlaması için kullanışlıdır: YouTube, Vimeo ve Facebook. Orada mobil cihazlar da varsayılan bir özellik olarak zaten destekliyor - bu yüzden zaten HERHANGİ BİR kullanıcının parmaklarının ucunda. markanızı sosyalleştirilmiş ve keşfedilebilir hale getirir.

nsocial 360 video prodüksiyon ajansı vr şirketi

markalarımız için 360 video çekimlerimizi deneyimleyin!

360 video taraftar etkileşimi ve taraftar deneyimi. Sporda 360 derece video çekimi

Litvanya ve Avrupa'nın en önemli basketbol kulübü Žalgiris Kaunas için 360 video içerik dizisi oluşturduk. Bu dizide Taraftar Deneyimi, VIP Deneyimi ve Sahne Arkası Sihirli Alanlar yaşadık ve bunları hem sosyal medyada hem de VR fuarlarında ve etkinliklerinde deneyimledik. Bu içerikle Žalgiris Kaunas, farklı ülkelere, dikey olarak hazırlanmış içeriğe sahip farklı hedef gruplara terfi etti. Böylece, Kaunas'a gitmeden şampiyon takımı ve basketbol salonu bulundukları yerden 360 deneyimlendi. Žalgirio Arena'yı tanıttık, pazarlama faaliyetlerini kombine satışlarını artırmak için etkileşimli bir şekilde gerçekleştirdik, insanlar hem ön sıradan hem de üst tribünden maç günü deneyimi ve soyunma odası, eğitim salonu gibi büyülü alanları deneyimlediler. oyuncular ve takım girme hakkına sahipti.sonuç? Videolarımızla Žalgiris Kaunas ve Žalgirio Arena hem fuarlarda hem de etkinliklerde ve YouTube'da Facebook sosyal medya platformlarında ve Web sitesinde toplam 4.831.633 kişiye ulaştı. Farklı pazarlardan bir araya gelen bireysel taraftar sayısı 43% artarken, VIP Lounge'un yıllık doluluk oranı 68%'den 96%'ya ulaştı. Tabii ki, taraftarların gözünde edinilen yenilikçi görüntü ekstra itibar getirdi.VR partneri olduğumuz Dünya Freestyle Futbol Federasyonu'nun 2017 Dünya Kupası Final Süper Ball 2017'nin 360 video çekimini ve post prodüksiyonunu Prag'da gerçekleştirdik.

360 video çekimi test sürüşü. otomobil 360 derece video çekimi

ilk 360 video çekim tekniği ile otomobil test sürüşü Range Rover Evoque'un dizel modelinin lansman kampanyasına imza attık. Böylece, bir araba satın almayı düşünen ancak zamanında satıcıda bulamayan veya karar verme aşamasında flat video yerine 360 video çekimi ile aracın tüm açılarını görmek isteyen izleyicilere hitap ettik.

sanal showroom. 360 video prodüksiyonu ve sanal tur entegrasyonu. vr showroom

Subaru Türkiye ile Sanal Showroom 7/24 açık sanal showroom projemizi hayata geçirdik ve 360 derece bayi deneyimini bir dokunuşla ziyaret edebileceğiniz her yerde yaşadık. webVR tekniği ile hayata geçirdiğimiz Subaru Sanal Showroom projemizle; araçları telefonunuzdan, bilgisayarınızdan ve VR gözlüklerinizden istediğiniz yerden 360 derece deneyimleyebilir ve yapılandırabilirsiniz.

Lütfen 7/24 açık Subaru sanal showroom vr showroom deneyimi yaşamak için tıklayın.

360 derece kampüs turu video. 360 derece üniversite video

Kadir Has Üniversitesi ile 360 video çekimi projemiz ile KHAS'taki Bir Gün projemizle bir gün öğrencinin gözünden anlattık!

gayrimenkul pazarlaması 360 video çekimi

Gayrimenkul pazarlamasında Özbekistan'ın ilk VR videosu. proje, 3d modelleme, 360 video prodüksiyonu ve gayrimenkul pazarlamasının mükemmel birleşimidir. Taşkent UZbuilt 2019 fuarı için hazırlanan proje, Rusça ve İngilizce dilleri ve çevrimdışı vr oynatıcısı ile desteklenmektedir. Dreamcity Development, Özbekistan'ın önde gelen gayrimenkul ve inşaat şirketidir ve ülkede birçok proje geliştirmektedir. Projenin 3d modellerini neden 360 video ile birleştirdik? Çünkü proje gerçek anlamda tamamlanmadı. bu yüzden tasarımlardan özelliklerin CGI renderını üretme yeteneğine sahip olduğumuz açıktır. Bilgisayar tarafından oluşturulan iç mekanlar foto-gerçekçi ve henüz tamamlanmamış reklam özelliklerinin mükemmel bir yolunu sunuyor. gayrimenkul pazarlamasına dair webVR ve vr gözlükler ile tasarlanan sanal tur sanal gerçeklik deneyimi için detayli bilgi alabilirsiniz. Ayrıca, talep toplama ve gayrimenkul fuarları ve satış ofislerinde henüz tamamlanmamış projeler için örnek dairelerin 3d modellemesi yani 3d vr renderi ve örnek daire 360 video çekimi de gayrimenkulde 360 video çekimi ve sanal gerçeklik kullanımına ideal örnektir..Nasıl kullanıldığını merak ediyorsanız, lütfen projenin vitrin videosunu kontrol edin!VR video prodüksiyonu, bir mülkün çevrimiçi reklamını yapmak için mükemmel bir yol sağlar.Gözleyiciler telefonlarında veya bilgisayarlarında sanal bir tur yapabilirler. Normal bir tur gibi her odayı ayrıntılı olarak keşfetmek için zaman ayırabilirler.

ikinci bir örnek olarak, 360 video prodüksiyonumuzu gayrimenkul ve inşaat sektöründe Makro İnşaat için devrim niteliğindeki VR yazılımımızla birleştirdik ve Birleşik Arap Emirlikleri, Katar, Bahreyn, Suudi Arabistan'da inanılmaz bir müşteri deneyimimiz oldu!

Makro İnşaat'ın Park Mavera projesinde Satış Operasyonu süreçlerini Sanal Gerçeklik (VR) teknolojisi ile etkileşimli hale getirdik. Proje; Katar, Birleşik Arap Emirlikleri, Ürdün, Bahreyn, Suudi Arabistan gibi Körfez ülkelerinde pazarlanacaktı. Modeller; maliyeti, kırılganlığı, lojistiği ve deneyimi ile etkili bir pazarlama materyali olmaktan çok uzaktı. Sanal Gerçeklik Teknolojisini İnşaat Sektöründe etkili pazarlama ile yenilikçi, etkileşimli ve etkili bir pazarlama yöntemi olarak uygulamak istedik. VR yazılımımızla önce potansiyel alıcıları ilgilendikleri daire türünü seçtik. Yazılımımız internet bağlantısı gerektirmeyen, içeriği telefonun kendisinden alan, oyunlaştırma ve kullanıcı deneyimini en üst seviyeye taşıyan bir yazılımdır. İnternet bağlantısı gerektirmediğinden, 8K çözünürlüklü içeriklerimiz piksel kaybı olmadan izlenir. Daha sonra, 360 derece video, 360 derece fotoğraf ve 360 ​​derece sanal tur teknolojilerini entegre ederek, oluşturduğumuz içeriği yazılımımıza entegre ederek izlemek istediğiniz oda ve tesisi seçmenize olanak sağladık. Proje sonuçlarına göre, Körfez ülkelerinin satış operasyonlarında Sanal Gerçeklik (VR) teknolojisi ile gerçekleştirilen 149 sözleşme hem bizi hem de Makro İnşaat'ı mutlu etmek için yeterliydi. Tabii ki, büyük yatırımlar gerektiren bu konut ve gayrimenkul projelerinde, 360 video çekimi ve sanal gerçeklik (VR) ile satın almadan önce alıcıya yatırılacak olan gayrimenkulün gerçekleşmesi, satış sürecinin tamamlanmasında en büyük etkiye sahipti.

özel vr yazılımını ve projeyi deneyimlemek için bir kahvede bir araya gelelim.

nsocial'ın ekipman ve 360 video kameraları. sosyal araçlar vr video ekipmanları. nsocial'ın vr video ekibi. nsocial'ın 360 video ekibi.

360 video prodüksiyonu için sektördeki en büyük 360 video kamera ve ekipman parkından birine sahibiz. Insta 360 pro 2, gopro fusion, gopro max, dslr 360 özel kameralar ve teçhizat, 360 derece video prodüksiyon rc araba (vr rc araba), 360 derece video uçağı, 360 derece video çekim kameraları, büyük ekipmanlarımızda 360 derece canlı yayın kameraları park. 5.2K 360 derece video çekimi yüksek kaliteli ekipman gerektirdiğinden, geniş ekipman parkımıza ve yatırımlarımıza sürekli yatırım yapmaya devam ediyoruz. kurum içi ekibimizde 8 vr ve cg veya 360 video yapımcısı ve post yapımcısı var. Reklam ve sanat yönetmenlerini ve proje yöneticilerini dahil edersek, ekip sayısı 12'ye çıkarılacak.

nsocial, en başından beri VR360'a daldı - bu yüzden bugün tüm formlarını oluşturmada uzman olduğunu iddia edebiliriz. Yaratıcı yaklaşım ve yönetmenlikten post prodüksiyonun son dokunuşlarına kadar, tek bir elden ele geçirmiş olursunuz.

uçtan uca bir tam hizmet ajansı olarak, 360 video çekim içeriği genellikle müşteri için eksiksiz bir çözümle sunarız - bu toplu kullanıcılar için indirilebilir bir uygulama, fuarlar ve etkinlikler için özelleştirilmiş bir vr player veya webVR olabilir.

360 video çekim ajansının bir özeti olarak nsocial, 360 video kavramları olarak taleplerinizi karşılamak için özel olarak hazırlanmış bir vr içerik üretim ajansıdır.

diğer 360 video çekim prodüksiyonlarımızı deneyimlemek için lütfen oynatma listesini izleyin.

360 video prodüksiyon veya VR video nasıl üretilir?

Sadece en iyiler en iyilerle çalışır. Hassasiyet 360 çekimin çok önemli bir yönüdür. Mümkün olan en yumuşak videoyu oluşturabilmemiz için herhangi bir hareketin azaltılması önemlidir. Farklı sektörlerden geniş bir müşteri yelpazesi ile çalışıyoruz. İki projenin aynı olmadığını anlıyoruz ve her birine yeni bir tuvalle yaklaşıyoruz. Global VR prodüksiyon şirketleri arasında 15 yıllık bilgi ve beceriye sahibiz. Litvanya, Çekya, Türkiye, Japonya, Suudi Arabistan, Katar, Özbekistan'da müşterilerimiz var. Her türlü müşteri ve kullanım için videolar hazırladık. Konseptten teslimata kadar VR üretim sürecinin her aşamasıyla ilgileniyoruz. 360 video ve mekansal ses kombinasyonu çok gerçekçi bir deneyim yaratmaya yardımcı oluyor. Çok yönlü kameralar olarak bilinen birden fazla lensli özel kameralara sahip özel kameralarımız, dronlarımız ve rc arabalarımız var. Yüksek kaliteli profesyonel VR videoları üretmek için özel kameralar ve en son lisanslı yazılımı kullanıyoruz.

Nsocial 360 Video prodüksiyon süreci nasıl devam ediyor?

Adım 1: İnceleme ve Keşfetme: Oyun alanımızı keşfedelim!

Adım 2: Yaratıcı senaryo ve planlama: Komut dosyaları ve planlama ile 360 ​​video mükemmel akışı gösterir.

Adım 3: 360 video çekimi veya 360 video prodüksiyonu. 360 video prodüksiyonumuzu, 16K çözünürlüğe kadar minimum 5.2K çözünürlüğe ve tüm çekim işlemleri için gereken personele sahip tüm ekipmanlarla tamamlıyoruz. WebVR, VR kulaklık ve sosyal medya gönderileriyle tamamen uyumlu 360 video prodüksiyon ve vr videolarını tamamlama. En iyi 360 video prodüksiyonundan birini üreten son derece deneyimli bir ekibimiz var. Sürükleyici bir deneyim yaratmayı seviyoruz.

Adım 4: Yaratıcı post prodüksiyon: İşte sihir gerçekleşiyor! İzleyiciyi videonun kalbine yerleştirip konumlandırarak gerçekçi ve akılda kalıcı bir deneyim yaşatıyoruz. Kesintisiz bir video oluşturmak için Infographics, bindirmeler, 3d animasyonlar, 2d metinler, telif hakkıyla korunan müzik görüntüleri, seslendirmeler ve çok daha fazla sihirli ekleme eklemek dikkatlice ve kesin bir şekilde birleştirilmelidir.

Hanımlar. beyler. 360 video içerik prodüksiyonumuzu vr içerik prodüksiyon öyküsü olarak okuduğunuz için teşekkür ederiz. 360 video projeniz varsa veya projeleriniz için bir 360 video çekim ajansı veya 360 video şirketi arıyorsanız, 360 video ajansına nsocial'a e-posta gönderin.