Loading

360 Video Çekimi Ajansı Nsocial. VR Video Çekimi Firması Nsocial.

360 Video ve 360 Video Çekimi Nedir? VR Video Nedir? 360 VR Video Nedir?

360 video çekimi ve 360 video dünyasına hoşgeldiniz. Kural 1: Standart video deneyimini ve kurallarını unutun! Müşteri deneyimleri, ürün deneyimleri, öğretim deneyimleri, ticari fırsatlar, ürün tanıtımları ve lansmanları, perakende deneyimleri, etkinlik deneyimleri, pazar araştırması ... sanal gerçeklik, yeni bir trend, markaların pazarlama stratejilerine yeni bir soluk getiriyor. 360 videolar, VR, Sanal Gerçeklik teknolojisinin vazgeçilmez bileşenidir. sanal gerçeklik gözlüklerinizin 360 video prodüksiyonu veya VR video prodüksiyonu, 360 vr video prodüksiyonu veya 360 video içeriği olmadan hiçbir anlamı yoktur.

Sürükleyici videolar veya küresel videolar olarak da bilinen 360 videolar 360 VR video olarakta bilinir, her yöndeki bir görüntünün çoklu lensler ile 360 derece çekim yapan kameralar ile aynı anda kaydedildiği, çok yönlü bir kamera veya bir kamera koleksiyonu kullanılarak çekilen video kayıtlarıdır. Normal düz ekranda 360 oynatma sırasında, izleyici panorama gibi izleme yönünü kontrol eder. Bir mekanı, bir olayı her açıdan yani 360 derece görebilmek kişiler için oldukça etkileyici bir deneyim. 360 video nedir? 360 video Nasıl çekilir? 360 VR video ile aynı mıdır, farkları varsa nelerdir? Bu soruların cevabını yazımızda.

360 çekim yapan kamera ile yapılan 360 video çekimi sayesinde “tümyönlü” izleme açısıyla aynı anda bütün açılar 360 derece olarak kaydedilir. 360 video çekimi yaptığınız 360 derece çekim yapan kamerayı dilediğiniz yere çevirmeniz fark etmez, sanki oradaymış gibi hissedersiniz. 360 video çekimi her zaman alışılmış flat video dediğimiz TV ya da sosyal medya platformlarında izlediğimiz videolardan çok farklıdır. Flat video olarak adlandırdığımız bu videoların çekiminde yani normal videoda tek seferde tek açıyı çekersiniz. 360 video çekimi ise küresel video olarak da bilinir. 360 video nasıl izlenir? Youtube 360 video izlemeye en büyük desteği veriyor. 360 VR video çekiminizi Youtube'a yükledikten sonra, embed dediğimiz yerleştirme ile 360 derece video çekiminizi ve 360 derece tanıtım videonuzu web sitenizde de yayınlayabilirsiniz. Böylece sanal gerçeklik gözlüklerine sahip olmadan da hem bilgisayarınızın ekranından hem de akıllı telefonunuzun ekranından 360 derece video çekimlerini izleyebilir, 360 VR video deneyimi yaşayabilirsiniz. Eğer sanal gerçeklik gözlüğünüz varsa, sanal gerçeklik gözlüğünden de 360 derece video çekimi ve 360 VR Video izleyebilirsiniz ve deneyimi zirveye çekebilirsiniz. 360 video izlemek için tek kaynak tabi ki Youtube değil. Facebook 360 videoları da Facebook üzerinden izleyebilirisiniz. Son zamanlarda Facebook 360 video üzerinde en çok izlenen videolar arasında Lunapark 360 video, havuz 360, sanal gerçeklik videoları tren, 360 derece video - korku, 360 derece video dinazor, 360 derece video - korku treni gibi popüler videolar var diyebiliriz. 360 derece videoyu oynatma sırasında izleyici, bir panorama veya bir çeşit sanal gerçeklik gibi, 360 derece video içerisinde izleyeceği yönü kontrol edebilir. Youtube 360 derece video indir demeye çalışmayın :] Çünkü 360 derece video indirdiğiniz zaman 99% olasılıkla ekranı ya ortadan yatay yada dikine bölünmüş olarak izleyeceksiniz. 360 video çekimi nasıl yapılır sorunuzu cevaplayalım.

360 Video Çekimi Nasıl Yapılır? 360 Video Nasıl Çekilir? 360 Video Nasıl Çekilir?

360 video çekimi için monoskopik 360 video çekimi ve stereoskopik 360 video çekimi olmak üzere 2 teknik var. Stereoskopik 360 video çekimi; daha derin görürsünüz ve 360 video çekimi deneyimini zirveye taşıyabilirsiniz. Monoskopik 360 video çekimi ise real 360 video çekimi ile desteklenen ve Youtube 360 derece vşdeı 360 video çekimi için özel üretilmiş 360 derece video çekimi yapan kameralar var. Tabi bir de 360 çekim yapan kameraları profesyonelce kullanan 360 derece çekim yapan firmalar. İşte siz en doğru 360 derece video çekimi yapan firmadasınız. Çünkü 2012 yılında kurulan sanal gerçeklik ajansı Nsocial, yani VR Ajansı Nsocial, globalde farklışatırarak ürettiği içerikleri 360 video çekimi ile yapar. Yani 360 derece çekim yapan firmalar arasında 360 derece video çekim ajansı Nsocial projelerinizi farklılaştırır. 360 derece çekim yapan kameralarımız arasında Insta 360 PRO 2, Insta 360 Pro, GoPro Max, GoPro Fusion, Jaunt gibi seçkin markalar bulunuyor. Havadan 360 derece çekim için ise DJI dronelardan vazgeçmiyoruz. DJI Agras, DJI Matrice, DJI Phantom dronelarımız ile havadan 360 sanal tur ve havadan 360 video çekimi projeleriniz için buradayız. Ayrıca; hareketli 360 derece video çekimi için VR RC Car larımız da mevcut. 360 derece video çekimi yapılacak ortamın keşfinden sonra ekipman parkımızdan hangi ekipmanların kullanılacağını seçerek keşif sonrası çekime başlarız. 360 derece video çekimi yapılacak ortamın ışıklandırması, havadan 360 derece video çekimi ve havadan 360 sanal tur için hava şartları, rüzgar gibi kriterler de çok önemli. 360 derece video çekimi projelerinde bir hikaye anlatıcının olup olmayacağını da kararlaştırdıktan sonra 360 derece video çekimine başlayabiliriz.

Sadece en iyiler en iyilerle çalışır. 360 tanıtım filminin hassasiyeti 360 çekimin çok önemli bir yönüdür. Mümkün olan en yumuşak videoyu oluşturabilmemiz için herhangi bir hareketin azaltılması önemlidir. Farklı sektörlerden geniş bir müşteri yelpazesi ile çalışıyoruz. İki projenin aynı olmadığını anlıyoruz ve her birine yeni bir tuvalle yaklaşıyoruz. Global VR prodüksiyon şirketleri arasında 15 yıllık bilgi ve beceriye sahibiz. Litvanya, Çekya, Türkiye, Japonya, Suudi Arabistan, Katar, Özbekistan'da müşterilerimiz var. Her türlü müşteri ve kullanım için videolar hazırladık. Konseptten teslimata kadar VR üretim sürecinin her aşamasıyla ilgileniyoruz. 360 video ve mekansal ses kombinasyonu çok gerçekçi bir 360 derece tanıtım filmi deneyimi yaratmaya yardımcı oluyor. Çok yönlü kameralar olarak bilinen birden fazla lensli özel kameralara sahip özel kameralarımız, dronlarımız ve rc arabalarımız var. Yüksek kaliteli profesyonel VR videoları üretmek için özel kameralar ve en son lisanslı yazılımı kullanıyoruz.

360 Çekim Yapan Kameralar

360 tanıtım filmi için olmazsa olmaz nedir? Tabi ki 360 çekim yapan kameralar :] 360 video çekimi için Insta 360 PRO 2, Insta 360 Pro, GoPro Max, GoPro Fusion, Jaunt 360 derece çekim yapan kameralar arasında profesyonel olarak sahip olup kullandığımız kameralarımız. Daha uygun çözümler ise çözünürlükten yani iş kalitesinden feda demektir. Ricoh Theta S, Samsung Gear 360, Giroptic 360 Cam, LG 360 Cam, IC Realtech ALLie, 360Fly gibi uygun bütçeli 360 derece çekim yapan kameralar var.

360 Video ve VR Videonun Farkı Nedir?

360 video ile vr video denildiğinde ana şemsiye sanal gerçeklik. Sonuçta hem 360 videolar hem VR videolar yada bir başka deyişle 360 VR videoların ortak noktası sanal gerçeklik projelerinin içeriklerini oluşturmaları. 360 video ve fotoğraflar bilgisayar tarafından uydurulmamıştır. Gerçek çekim ve prodüksiyon dediğimiz 360 video çekim görüntülerdir ve izleyici yönünü kontrol edebilse de onların içine dahil olamaz. 360 derece video yada 360 VR kameraların kaydettiği kadarıyla deneyim yaşatır. VR videoda ise yazılımcı ve 3D tasarımcıların hayal gücünün götürdüğü yere kadar gidebilirsiniz. VR nedir? VR’ın açılımı “virtual reality”, yani sanal gerçeklik. Bu sanal gerçeklikler size gerçek dünya gibi gelebilir. Örneğin, VR ile bir uçuş simülatörünü deneyebilirsiniz veya uzak bir gezegende yürüyüşe çıkabilirsiniz. Ne var ki bunların hepsi bilgisayarla yapılmıştır. VR, algılayıcı aygıtlar kullanılarak deneyimlenebilen ve etkileşime geçilebilen başka bir dünyaya sizi ulaştırma hedefini gerçekleştiriyor.

360 Video Çekimi İş Süreçlerine Etkileri.

VR iş için harika! 360 video çekimi satışları kapatmamıza yardımcı oluyor. VR, satışların ve müşteri deneyimimizin iyileştirilmesine yardımcı olur. Satın almadan önce denetin veya deneyimletin! VR videolar, hedef kitle üzerinde olumlu tepki yaratıyor.

Örneğin iş yapmak istediğiniz bir müşteriniz yada tedarikçiniz varsa, 360 fabrika çekimi sayesinde fabrikanıza davet etmeden, fabrika gezisi maliyetine katlanmadan, dakikalar içerisinde randevunuz sırasında 360 derece fabrika sanal turu yaptırabilirsiniz.

360 video çekimi teknolojisine ve 360 VR video pazarlama aracı olarak kullanılmasına inanıyoruz. 360 video çekimi ile unutulmaz deneyimler ve benzersiz marka katılımı sağlar.

360 tanıtım filmi için hazırlanmış olan 360 video çekimi, bazı fikirleri keşfetmenizi sağlar. Herhangi bir konuyu, sizi çevrelerine çekebilmeleri için eşsiz yetenekleriyle anında heyecanlandırırlar. 360 video çekimi; deneyimsel, heyecan verici ve ilgi çekicidir ve insanların hayal gücünü harekete geçirir. vr videolar; okullar, üniversiteler ve müzeler tarafından eğitmek ve ilham vermek için kullanılır. ya da fabrikaların & üretim tesislerinin 360 video çekimi ile, müşterilerin & potansiyel müşterilerin hatta çalışanların seyahat planı yapmadan, zaman kaybetmeden, maliyet oluşturmadan tesisi gezmesine olanak sağlar.

Gayrimenkul pazarlamasında 360 video çekimi ile özellikle Coronavirüs pandemisi ile birlikte, gerek yurt içi gerekse yurt dışı pazarlama faaliyetlerinizde, yatırımcılar gayrimenkul projenizi deneyimleyebilirler. İster VR gözlükleri ile 360 video çekimi sayesinde sanal gerçeklik deneyimi yaşatabilirsiniz, isterseniz ise sanal tur teknolojisi ile web sitenizde 360 yatırımcıların gayrimenkulu gezmelerini sağlayabilirsiniz.

360 video çekimleri özetle ürün ve servisinizi deneyimletir. Yani 360 video çekimi ile deneysel pazarlamada çok büyük bir adım atmış olursunuz ve gayrimenkul projenizin 360 tanıtım filmini hazırlarsınız. Müşterileriniz ve postansiyel müşterileriniz hatta tedarikçileriniz, sunduğunuz ürün ve hizmeti sanki oradaymış gibi deneyimler ve güven sağlarsınız, zaman kazanır / kazandırırsınız. En önemlisi ise maliyet avantajı elde edersiniz.360 Video Çekimi Avantajları Nelerdir? VR Video Çekimi Avantajları?

Bugün Müşteri Deneyimi ve Deneyim Pazarlama Çağı! Artık markalar, kurumlar veya bireyler; ürün veya hizmetinizi farklı ve yenilikçi bir yöntemle "Ürününüzü veya Hizmetinizi Denemek" gibi hissettirebilecek projelere odaklanmalıdır. Küresel markalar, Devlet Kurumları, Sanatçılar için birçok 360 video çekimi ve vr video prodüksiyonu gerçekleştirdik.

360 VR Video etkileyici, deneysel ve zenginleştirilmiş deneyimler kullanıcısı, 360 video çekimi ile izleyicilerin aslında eylemin bir parçası olmasını sağlamak için inanılmaz bir seçenektir.

* 360 video çekimi deneysel ve ilgi çekicidir: WOW her zaman ilk kez gelen bir kullanıcıdan alınır. Deneyim, daha önce gördükleri (ve hissettikleri) hiçbir şey gibi değil ve şov bittikten çok sonra hayranlık dalgalarını paylaşacaklarından emin olabilirsiniz.

* 360 video çekimi hikaye anlatımı ve karar almanın en iyi yolunu içerir: VR360 resmi o zaman bin resme değer. Mesajınız ne olursa olsun - kullanıcının sahnede HER ŞEYİ görmesini sağlayarak gizli alanları oradan kaldırırsınız.

* 360 video çekimi daha ucuzdur ve zaman kazandırır: Bir şirketi, fabrikayı, showroom'u veya tedarikçiyi ziyaret etmek için seyahat planları düzenlemeyin. Vr video içeriği olarak 360 video prodüksiyonu sayesinde, onlara bir vr gözlüğü verin veya şirketinizi veya fabrikanızı 360 derece keşfetmeleri için bir bağlantı gönderin.

* 360 video sosyal medya pazarlaması için kullanışlıdır: 360 tanıtım filminin kitlelere erişebileceği en doğru kanallar belki de sosyal medya. YouTube, Vimeo ve Facebook. Orada mobil cihazlar da varsayılan bir özellik olarak zaten destekliyor - bu yüzden zaten HERHANGİ BİR kullanıcının parmaklarının ucunda. markanızı sosyalleştirilmiş ve keşfedilebilir hale getirir.

VR Ajansı Nsocial'ın 360 Video Prodüksiyon ve 360 Video Çekimi Hizmetleri.

360 video çekimi ile hazırlanan VR tanıtım filmleri sayesinde müşterileriniz şirketinizi uzaktan ziyaret edebilir veya ürünlerinizi bunlara dokunabilecek kadar yakından inceleyebilir. 360 derece fabrika tanıtım videosu, 360 derece okul tanıtım videosu, 360 derece genel merkez oryantasyon videosu, 360 derece sanal showroom ve 360 derece eğitim videoları bunlardan başlıcalarıdır.

şehir veya ülke dışında olsanız bile, şirket içindeki konserlere, festivallere, konferanslara veya özel toplantılara katılmanıza izin veriyoruz. 360 canlı yayın en pratik ve en kolay çözümdür.

fuarlarda ve organizasyonlarda dikkat çekmenin en etkili yolu, ürünlerinizi veya promosyonlarınızı sanal gözlük simülasyonları ile yapmaktır. Standlarınızda sizin için hazırlayacağımız 360 VR tanıtım filmlerinizi veya VR uygulamalarınızı sergilemenize yardımcı oluyoruz.

havada uçarak tesislerinizi veya şehrinizi 360 derece izlemek 360 video çekiminden daha iyi bir çözüm yoktur. 360 video çekim ekipmanımızla fabrikanızı, şirketinizi ya da şehrinizi havadan çekiyoruz ve müşterilerinize bu eşsiz deneyimi yaşatıyoruz.

Endüstri İçin VR Video. 360 Derece Fabrika Çekimi. Fabrika 360 video çekimi. 360 Derece Fabrika Turu Video.

360 video çekim ajansı nsocial büyük ölçekli endüstriyel sektör için birçok VR videosu üretti ve şirketlerin tesislerini ve teknolojilerini sergiledi. Fabrika 360 derece video çekimi hem fabrika sahibi kuruma hem de iş yapmayı düşünen diğer kurum için faydalıdır. Fabrika 360 derece video çekimi sayesinde müşteriler ve tedarikçiler dakikalar içinde fabrikayı sanki oradaymış gibi 360 derece deneyimleyebilir ve gezebilirler. 360 derece fabrika turunu, fabrika 360 derece video çekimi sayesinde yerinden kalkmadan ofislerinden yada fuardaki standlarından hareket etmeden tamamlarlar. Fabrika 360 derece video çekimi ve faydalarını çok derince incelediğimiz yazımızı okuyabilirsiniz.

Fuarlar ve Etkinlikler İçin 360 VR Video Çekimi? Fuarlar ve Etkinlikler İçin 360 Video Çekimi?

Fuar için 360 video çekimi konusunda 360 video çekimi firması Nsocial bunu birçok kez gördü! VR sergileri etkinliklerde, festivallerde ve ticaret fuarlarında büyük etki yaratmak için kullanılabilir. kalabalıktan sıyrılıyorlar ve kitleyi markanız hakkında hızlı bir şekilde konuşturuyorlar. VR ilgi uyandırıyor ve insanlar bunu denemek için heyecanlanıyor.

VR standını kurarak ve 360 video çekimi denetleyerek etkinlikte size yardımcı olabiliriz. Markanız için ısmarlama 360 video içeriği üretebiliriz. Markanız veya etkinliğiniz ne olursa olsun mükemmel paketi sunmak için sizinle birlikte çalışıyoruz.

Fuar için 360 video çekimi yaptırdığınızda, zamandan kazanırsınız. İş yapmak istediğiniz firma yetkililerine o an fabrikanızı, otelinizi, genel merkezinizi fuar için 360 video çekimi sayesinde gezdirebilirsiniz, güven verirsiniz ve maliyetiniz düşer. En önemlisi ise süreç hızlanır.

Sosyal Medya ve 360 Video Çekimi

Sosyal medya 360 video çekimlerini popüler hale getirdi. Önceden 360 videoyu YouTube’a yüklemek çok daha zordu. Sosyal medyada 360 video çekimlerini izlerken bağlantı hızınız çok önemlidir. Ne kadar yüksek çözünürlükle 360 video çekimi yaparsanız yapın, son kullancının baglantısı iyi degilse, Facebook 360 ve YouTube 360 derece video izleme esnasında çözünürlüğü bağlantı hızınıza bağlı olarak optimize eder.

Facebook, Vimeo, YouTube ile web siteleri 360 videoyu destekler. VR'a olan ilgi artıyor. 360 video, izleyiciyi hikayenin merkezine yerleştirdiğinden mükemmel kullanıcı etkileşimi sağlar. sosyal medya sayesinde vr videolarınız milyonlarca insana ulaşma potansiyeline sahiptir.

360 VR videolar, normal bir video kadar kolay bir şekilde sosyal medya platformlarına yüklenebilir. 360 videolar daha sonra ziyaretçilerinizle kalıcı bir izlenim yaratmak için web sitenize kolayca yerleştirilebilir.

360 Derece Araç Fotoğraf Çekimi

Virtual Reality Ajansı olarak biliyoruz, 360 video çekimi konuşurken 360 derece araç fotoğraf çekimi konusuna nasıl geldik dediniz. 3 boyutlu 360 derece sanal tur teknolojisi ve 360 derece ürün fotoğraf birleştirme programı ile desteklediğimiz sanal tur yazılımı alt yapısında geliştirdiğimiz Subaru Sanal Showroom projemizde 360 derece araç fotoğraf çekimi kullandık. Böylece Subaru için en maliyetsiz bayiyi açarken, 7/24 hiç kapanmayan bir bayi deneyimi sayesinde ilinizde bir Subaru bayisi yoksa bile marka ve otomobilleri, 360 derece deneyimleri ile telefonunuzunun ucunda. Sanal Showroom projemizi deneyimleyin.

Eğitimde 360 Derece Video Çekimi. Eğitimde VR. Eğitimde Sanal Gerçeklik Kullanımı.

360 VR video harika bir eğitim aracıdır! 360 video çekimi heyecan verici ve ilgi çekicidir ve insanların hayal gücünü harekete geçirir. VR, okullar, üniversiteler ve müzeler tarafından eğitmek ve ilham vermek için kullanılır. Sizi çevrelerine çekebilmeleri için eşsiz yetenekleriyle her konuyu anında heyecanlandırırlar. VR, tıpkı okullarda olduğu gibi, işbirliğini teşvik eden etkileşimli bir alan oluşturmak için kullanılabilecek ekip oluşturma için bile kullanılabilir.

360 Video Çekimi ile Destinasyon Pazarlama

Destinasyon pazarlama, belirli bir yer için turizm reklamıdır. destinasyon pazarlama, ziyaretçi sayısını artırmak amacıyla bir hedefi (şehir, ülke, bölge, ülke) tanıtan bir pazarlama türüdür. Ürünlerin dağıtım kanalları aracılığıyla müşterilere teslim edildiği ürün pazarlamasından farklı olarak, destinasyon pazarlamasında tüketiciler hedeflere seyahat etmektedir. 360 video çekimi, etkili destinasyon pazarlama kampanyası için mükemmel bir deneysel bileşendir.

360 video çekimi ve vr destinasyon pazarlama ve turizm işlerini bir pazarlama stratejisi olarak kullanılır.

Seyahat endüstrisi meşhur eldiveni sanal gerçekliktir çünkü şehirler, kültürel, turistik ve tarihi değerlerini potansiyel ziyaretçilerine gözlerinin hemen önünde sunmalarını sağlar. 360 derece video pazarlama ve vr pazarlama, kullanıcıların doğrudan hedefe bağlanarak sürükleyici bir deneyime sahip olmalarını sağlayarak şehirlere ve ülkelere değerli avantajlar sağlar. Bu sürükleyici deneyim, şehrin üzerinde bir balonda uçmaktan, 360 video eski bir şehir turuna çıkmaya veya şehir veya ülkeyi tarih, doğa, kültür vb. Kavramlara bölmeye kadar her şey olabilir. sanal gerçeklik videosu ile keyifli bir deneyim.

360 derece video pazarlamanın temel bileşenleri: ilham, katılım, etki - dünyanın önde gelen şehirlerinin 360 derece video ile inanılmaz vr pazarlama deneyimleri yaratmasının nedenlerinden sadece birkaçı.

Seyahat ve turizm endüstrisi, müşteri deneyimini geliştirmek ve katılımları en üst düzeye çıkarmak için bu aracı kullanmaya başladı.

Sanal Gerçeklik Ajansı Nsocial 360 Derece Çekim Yapan Firma. 360 Derece Video Çekim Ajansı. VR Video Prodüksiyon Ajansı. 360 Derece Video Şirketi.

Markalarımız için 360 video çekimi projelerimizi deneyimleyin! 360 video çekimi sadece 360 derece çekim yapan kamera ile üretilmiş, hissiz, donuk bir 360 video çekimi asla değildir. Yaratıcılık, senaryo, akış, storyboard, moodboard, konsept geliştirme, vr video çekimi bilgisi, post prodüksiyonda 360 derece video düzenleme, konsepte göre infografiklerin dizaynı gibi detaylar 360 video çekimi bileşenlerinden bir kaçıdır. 360 derece video çekim firması Nsocial'ın 360 video çekim kalitesinde yarattığı fark, izlenebilir ve yaratıcı 360 video çekimi içerikleridir. Youtube 360 derece video izleme aldığınız etkileşim, yorum, beğeni gibi kriterler, 360 video çekiminin kitlelere enerji aktarımını yapıp yapamadığınız açısından çok değerlidir. Kitleleri 360 video çekimi projesi ile etkilemeyi çok seviyoruz.

360 Video Çekimi ile Taraftar Etkileşimi ve Taraftar Deneyimi. Sporda 360 Video Çekimi

Litvanya ve Avrupa'nın en önemli basketbol kulübü Žalgiris Kaunas için 360 video içerik dizisi oluşturduk. Bu dizide Taraftar Deneyimi, VIP Deneyimi ve Sahne Arkası Sihirli Alanlar yaşadık ve bunları hem sosyal medyada hem de VR fuarlarında ve etkinliklerinde deneyimledik. Bu içerikle Žalgiris Kaunas, farklı ülkelere, dikey olarak hazırlanmış içeriğe sahip farklı hedef gruplara terfi etti. Böylece, Kaunas'a gitmeden şampiyon takımı ve basketbol salonu bulundukları yerden 360 derece deneyimlendi. Žalgirio Arena'yı tanıttık, pazarlama faaliyetlerini kombine satışlarını artırmak için etkileşimli bir şekilde gerçekleştirdik, insanlar hem ön sıradan hem de üst tribünden maç günü deneyimi ve soyunma odası, eğitim salonu gibi büyülü alanları deneyimlediler. oyuncular ve takım girme hakkına sahipti.Sonuç? Žalgiris Kaunas ve Žalgirio Arena 360 videolarımız ile hem fuarlarda hem de etkinliklerde ve YouTube'da Facebook sosyal medya platformlarında ve Web sitesinde toplam 4.831.633 kişiye ulaştı. Farklı pazarlardan bir araya gelen bireysel taraftar sayısı 43% artarken, VIP Lounge'un yıllık doluluk oranı 68%'den 96%'ya ulaştı. Tabii ki, taraftarların gözünde edinilen yenilikçi görüntü ekstra itibar getirdi.VR partneri olduğumuz Dünya Freestyle Futbol Federasyonu'nun 2017 Dünya Kupası Final Süper Ball 2017'nin 360 video çekimini ve post prodüksiyonunu Prag'da gerçekleştirdik.

360 Video Çekimi ile Test Sürüşü. Otomobil 360 Derece Video Çekimi.

İlk 360 derece video çekimi ile otomobil test sürüşü Range Rover Evoque'un dizel modelinin lansman kampanyasına VR şirketi Nsocial imza attı. Böylece, bir araba satın almayı düşünen ancak zamanında satıcıda bulamayan veya karar verme aşamasında flat video yerine 360 derece video çekimi ile aracın tüm açılarını görmek isteyen izleyicilere hitap ettik.

Sanal Showroom. 360 Video Çekimi. 360 Video Prodüksiyonu ve Sanal Tur Entegrasyonu. VR Showroom.

Subaru Türkiye ile Sanal Showroom 7/24 açık sanal showroom projemizi hayata geçirdik ve 360 derece bayi deneyimini bir dokunuşla ziyaret edebileceğiniz her yerde yaşadık. webVR tekniği ile hayata geçirdiğimiz Subaru Sanal Showroom projemizle; araçları telefonunuzdan, bilgisayarınızdan ve VR gözlüklerinizden istediğiniz yerden 360 derece deneyimleyebilir ve yapılandırabilirsiniz.

Lütfen 7/24 açık Subaru sanal showroom vr showroom deneyimi yaşamak için tıklayın.

360 Kampüs Turu. 360 Üniversite Video

Kadir Has Üniversitesi ile 360 derece video çekimi projemiz ile KHAS'taki Bir Gün projemizle bir gün öğrencinin gözünden anlattık!

Gayrimenkul Pazarlaması 360 Video Çekimi

Gayrimenkul pazarlamasında Özbekistan'ın ilk VR videosu. proje, 3d modelleme, 360 video prodüksiyonu ve gayrimenkul pazarlamasının mükemmel birleşimidir. Taşkent UZbuilt 2019 fuarı için hazırlanan proje, Rusça ve İngilizce dilleri ve çevrimdışı vr oynatıcısı ile desteklenmektedir. Dreamcity Development, Özbekistan'ın önde gelen gayrimenkul ve inşaat şirketidir ve ülkede birçok proje geliştirmektedir. Projenin 3d modellerini neden 360 video ile birleştirdik? Çünkü proje gerçek anlamda tamamlanmadı. bu yüzden tasarımlardan özelliklerin CGI renderını üretme yeteneğine sahip olduğumuz açıktır. Bilgisayar tarafından oluşturulan iç mekanlar foto-gerçekçi ve henüz tamamlanmamış reklam özelliklerinin mükemmel bir yolunu sunuyor. gayrimenkul pazarlamasına dair webVR ve vr gözlükler ile tasarlanan sanal tur sanal gerçeklik deneyimi için detayli bilgi alabilirsiniz. Ayrıca, talep toplama ve gayrimenkul fuarları ve satış ofislerinde henüz tamamlanmamış projeler için örnek dairelerin 3d modellemesi yani 3d vr renderi ve örnek daire 360 video çekimi de gayrimenkulde 360 video çekimi ve sanal gerçeklik kullanımına ideal örnektir..Nasıl kullanıldığını merak ediyorsanız, lütfen projenin vitrin videosunu kontrol edin!VR video prodüksiyonu, bir mülkün çevrimiçi reklamını yapmak için mükemmel bir yol sağlar.Gözleyiciler telefonlarında veya bilgisayarlarında sanal bir tur yapabilirler. Normal bir tur gibi her odayı ayrıntılı olarak keşfetmek için zaman ayırabilirler.

İkinci bir örnek olarak, gayrimenkul pazarlamasında 360 video çekimi ve prodüksiyonumuzu gayrimenkul ve inşaat sektöründe Makro İnşaat için devrim niteliğindeki VR yazılımımızla birleştirdik ve Birleşik Arap Emirlikleri, Katar, Bahreyn, Suudi Arabistan'da inanılmaz bir müşteri deneyimimiz oldu!

Makro İnşaat'ın Park Mavera projesinde Satış Operasyonu süreçlerini Sanal Gerçeklik (VR) teknolojisi ile etkileşimli hale getirdik. Proje; Katar, Birleşik Arap Emirlikleri, Ürdün, Bahreyn, Suudi Arabistan gibi Körfez ülkelerinde pazarlanacaktı. Modeller; maliyeti, kırılganlığı, lojistiği ve deneyimi ile etkili bir pazarlama materyali olmaktan çok uzaktı. Sanal Gerçeklik Teknolojisini İnşaat Sektöründe etkili pazarlama ile yenilikçi, etkileşimli ve etkili bir pazarlama yöntemi olarak uygulamak istedik. VR yazılımımızla önce potansiyel alıcıları ilgilendikleri daire türünü seçtik. Yazılımımız internet bağlantısı gerektirmeyen, içeriği telefonun kendisinden alan, oyunlaştırma ve kullanıcı deneyimini en üst seviyeye taşıyan bir yazılımdır. İnternet bağlantısı gerektirmediğinden, 8K çözünürlüklü içeriklerimiz piksel kaybı olmadan izlenir. 360 derece video çekimi sonrasında, 360 derece video, 360 fotoğraf ve 360 sanal tur teknolojilerini entegre ederek, oluşturduğumuz içeriği yazılımımıza entegre ederek izlemek istediğiniz oda ve tesisi seçmenize olanak sağladık. Proje sonuçlarına göre, Körfez ülkelerinin satış operasyonlarında Sanal Gerçeklik (VR) teknolojisi ile gerçekleştirilen 149 sözleşme hem bizi hem de Makro İnşaat'ı mutlu etmek için yeterliydi. Tabii ki, büyük yatırımlar gerektiren bu konut ve gayrimenkul projelerinde, 360 video çekimi ve sanal gerçeklik (VR) ile satın almadan önce alıcıya yatırılacak olan gayrimenkulün gerçekleşmesi, satış sürecinin tamamlanmasında en büyük etkiye sahipti.

özel vr yazılımını ve projeyi deneyimlemek için bir kahvede bir araya gelelim.

Nsocial'ın 360 Derece Çekim Yapan Kameraları. 360 Video Çekim Ajansı Nsocial'ın 360 Video Çekim Ekibi.

360 derece video prodüksiyonu için sektördeki en büyük 360 video kamera ve ekipman parkından birine sahibiz. Insta 360 pro 2, gopro fusion, gopro max, dslr 360 özel kameralar ve teçhizat, 360 video prodüksiyon rc araba (vr rc araba), 360 derece video uçağı, 360 derece video çekim kameraları, büyük ekipmanlarımızda 360 derece canlı yayın kameraları park. 5.2K 360 video çekimi yüksek kaliteli ekipman gerektirdiğinden, geniş ekipman parkımıza ve yatırımlarımıza sürekli yatırım yapmaya devam ediyoruz. kurum içi ekibimizde 8 vr ve cg veya 360 derece video producer ve vr video post producer var. Reklam ve sanat yönetmenlerini ve proje yöneticilerini dahil edersek, ekip sayısı 12.

Nsocial, en başından beri 360 video çekimi ve VR teknolojisinde uzmanlaştı- bu yüzden bugün tüm formlarını oluşturmada uzman olduğunu iddia edebiliriz. 360 video çekimi üzerine yaratıcı yaklaşım ve yönetmenlikten post prodüksiyonun son dokunuşlarına kadar, tek bir elden ele geçirmiş olursunuz.

Uçtan uca bir tam hizmet ajansı olarak, 360 video çekim içeriği genellikle müşteri için eksiksiz bir çözümle sunarız - bu toplu kullanıcılar için indirilebilir bir uygulama, fuarlar ve etkinlikler için özelleştirilmiş bir vr player veya webVR olabilir.

360 derece video çekim ajansının bir özeti olarak Nsocial, 360 video çekimi ve 360 video düzenleme ile post prodüksiyon olarak taleplerinizi karşılamak için özel olarak hazırlanmış bir vr içerik üretim ajansıdır.

Diğer 360 derece video çekim prodüksiyonlarımızı deneyimlemek için lütfen oynatma listesini izleyin.

Nsocial 360 Video prodüksiyon süreci nasıl devam ediyor?

Adım 1: İnceleme ve Keşfetme: Sanal Gerçeklik şirketi Nsocial olarak oyun alanımızı keşfederiz!

Adım 2: Yaratıcı senaryo ve planlama: 360 derece çekim yapan firmalardan öncü olan Nsocial, yaratıcı senaryo dosyaları ve planlama ile 360 ​​video mükemmel akışı oluşturur.

Adım 3: 360 VR video ve 360 video çekimi veya 360 video prodüksiyonu. 360 video çekimi prodüksiyonumuzu, 16K çözünürlüğe kadar minimum 5.2K çözünürlüğe ve tüm çekim işlemleri için gereken personele sahip tüm ekipmanlarla tamamlıyoruz. WebVR, VR kulaklık ve sosyal medya gönderileriyle tamamen uyumlu 360 video prodüksiyon ve vr videolarını tamamlama. En iyi 360 video prodüksiyonundan birini üreten son derece deneyimli bir ekibimiz var. Sürükleyici bir deneyim yaratmayı seviyoruz.

Adım 4: Yaratıcı post prodüksiyon: VR video şirketi Nsocial ile işte sihir gerçekleşiyor! Bu sürece 360 derece video düzenleme diyebiliriz. İzleyiciyi videonun kalbine yerleştirip konumlandırarak gerçekçi ve akılda kalıcı bir deneyim yaşatıyoruz. Kesintisiz bir video oluşturmak için Infographics, bindirmeler, 3d animasyonlar, 2d metinler, telif hakkıyla korunan müzik görüntüleri, seslendirmeler ve çok daha fazla sihirli ekleme eklemek dikkatlice ve kesin bir şekilde birleştirilmelidir.

Hanımlar. beyler. 360 derece video çekimi yapan firmalar arasında tecrübemiz, geniş ekipman parkımız ve global proje deneyimimiz ile farklışır ve farklılaştırırız. 360 video içerik prodüksiyonumuzu vr içerik prodüksiyon öyküsü olarak okuduğunuz için teşekkür ederiz. 360 video çekimi projeniz varsa veya projeleriniz için bir 360 video çekim ajansı veya 360 video şirketi arıyorsanız, 360 video ajansına nsocial'a e-posta gönderin.