Loading

360 derece fabrika çekimi

360 Derece Fabrika Çekimi

yurtdışında ya da şehirdışında olan tedarikçilerinizi, müşterilerinizi bulundukları yerden fabrikanızda, üretim tesislerinizde ve mağazalarınızda ağırlayabilirsiniz. fabrika 360 derece video çekimi ile seyahat planı, seyahat masrafları gibi maliyetlere katlanmadan, tedarikçi ve müşterilerinizi fabrikanızda gezdirebilirsiniz. 360 derece fabrika çekimi, fuar ve etkinliler ile müşteri ziyaretlerinizde de kullanılır.

yenilikçi çevre teknolojileri firması INEVA icin 5 dilde 360 derece fabrika çekimini yaptığımız tesis, yurt içi ve yurt dışı saha ziyaretleri ile birlikte fuarlarda kullanılıyor.Hem Sanal gerçeklik gözlükleri ile hem de sanal gerçeklik gözlükleri olmadan izlenebilen 360 derece videolar, izleyen kişiye “Sanki Oradaymış” hissiyatını yaşatan, uzaktaki iş paydaşlarınıza, müşterilerinize ve tedarikçilerinize fabrikanızı en kolay yoldan gezdirmek için 360 derece fabrika çekimi ve üretim tesisi sanal gezintisi tercih edebilirsiniz. Böylece hem zaman ve mekan tasarrufu sağlamış olursunuz hem de bu yeni teknolojinin müşteri üzerinde yaratacağı olumlu etki ile satış ve pazarlama sürecinize değer katmış olursunuz.

Böylece kurumsal yapınızı, fabrikanızı, üretim tesisinizi, üretim bandınızı, deponunuzu, sevkiyat sürecinizi iş yapış şeklilerini göstermek amacıyla 360 derece tanıtım filmleri ve vr video çekimi ile hazırlayarak yurtdışındaki potansiyel iş ortaklarına yönelik pazarlama araçları üretmeye çalışıyorlar.

Bu sebeplerin toplamını düşündüğünüzde, müşteri ve tüm iş paydaşlarınızı dijital olarak fabrikanıza davet etmek, en gerçekçi tecrübeyi yaşatmak isteyen firmalar 360 derece fabrika çekimi ve 360 Derece VR tanıtım filmleri ile interaktif çözümü buldular. VR tanıtım filmleri sayesinde fabrikanızı – tesisinizi en ince ayrıntısına kadar hiçbir açısını saklamadan tüm gerçekliği ile müşterinize gezdirebiliyorsunuz.

vr videolar neden seçilmeli? 360 video çekiminin iş üzerindeki etkileri.

ya da 360 derece fabrika çekimi & üretim tesislerinin 360 derece video çekimi ile, müşterilerin & potansiyel müşterilerin hatta çalışanların seyahat planı yapmadan, zaman kaybetmeden, maliyet oluşturmadan tesisi gezmesine olanak sağlar.

vr iş için harika! satışları kapatmamıza yardımcı oluyor. VR, satışların ve müşteri deneyimimizin iyileştirilmesine yardımcı olur. Satın almadan önce denetin veya deneyimletin! VR videolar, hedef kitle üzerinde olumlu tepki yaratıyor.

360 derece video çekimi teknolojisine ve vr'nin pazarlama aracı olarak kullanılmasına inanıyoruz. 360 derece video unutulmaz deneyimler ve benzersiz marka katılımı sağlar.

360 derece video çekimi, bazı fikirleri keşfetmenizi sağlar. herhangi bir konuyu, sizi çevrelerine çekebilmeleri için eşsiz yetenekleriyle anında heyecanlandırırlar. 360 video çekimi; deneyimsel, heyecan verici ve ilgi çekicidir ve insanların hayal gücünü harekete geçirir. vr videolar; okullar, üniversiteler ve müzeler tarafından eğitmek ve ilham vermek için kullanılır.

360 Derece VR Tanıtım Videoları / vr video 360 derece Fabrika çekimi, Üretim Tesisi, Şantiye, Depo, Ofis, Okul Tanıtımı VR Video Çekimleri Nasıl Olmalı?

Corona virus pandemisi nedeniyle, üretim tesislerinin 360 derece videolarına olan talep arttı. Şu an iş anlaşması yapmak isteyeceğiniz müşteri, paydaş, iş ortağı ya da tedarikçilerinizi fabrikanızda ağırlamanız, onları gezdirmeniz neredeyse imkansız. Bunun 2 ana sebebi var: İlk sebebi; sağlık koşulları sebebiyle uçuşlar ya da seyahatler iptal oldu / kısıtlandı. Olmasa bile, müşteriler ya da tedarikçiler çok tedirgin. İkinci sebebi ise hem finansal hem de zaman maliyetleri yükselirken; üretkenliğin, verimliliğin düşmesi.

VR çekimler 360 Derece fabrika çekimi, 360 derece üretim tesisi videosu gibi içeriklerdir. Şu an bir çok fabrika ve üretim tesisi olan firma; tam da bu noktadan yola çıkarak, iş paydaşlarına en iyi deneyimi yaşatmak amacıyla VR Gözlüklerden ve 360 Derece VR Videolardan yararlanmaya başladılar.

360 derece fabrika çekimi, sanal gerçeklik gözlüğü ile zirveye çıkarken, sanal gerçeklik gözlüğü sahibi olmayan izleyiciler için ise Youtube 360 derece video oynatıcısı sayesinde, 360 derece fabrika çekiminizi Youtube hesabınızdan yayına alarak, hem Youtube sayfanızda hem de internet sitenizde 360 derece fabrika vr çekimi tanıtım videonuzu paydaşlarınıza deneyimletebilirsiniz.

360 derece üretim tesisi tanıtım filminiz ile paydaşlarınız, tedarikçileriniz, ortaklarınız ve müşterilerinizi fabrikanıza davet etmenize gerek kalmadan, maliyetlere katlanmadan 5 dakika içerisinde 360 derece fabrika çekimi ile fabrika vr tanıtım videosu ile gezdirebilir, üretim hattınızın ve firmanızın öne çıkan özelliklerini çoklu dil seçeneklerinde hem görsel hem de ses ile kendilerine aktarabilirsiniz. 360 derece fabrika çekimi tanıtım filminiz ile hem iş paydaşlarınızı etkilersiniz, hem de inovatif marka algısı yaratırsınız hem de maliyetlerinizi düşürürsünüz.

Şimdi sizi Tesla'nın 360 derece fabrika çekimi tanıtım vr videosu ile koltuğunuzdan kalkmadan, Fremont'taki fabrikasında Tesla Model S, Model X ve Model 3 ün üretildiği üretim tesisinde 360 derece fabrika çekimi ile tanıtım turuna çıkaralım.

360 derece Video Çekimi Nasıl Yapılır? 360 Derece Fabrika Çekimi Avantajları Nedir? 360 VR Film Çekiminde Kritik Noktalar Nelerdir? 360 Derece Video Çekiminde Nelere Dikkat Edilmeli?

360 Derece fabrika çekimi, 360 derece üretim tesisi çekimi, iş oryantasyonu için 360 derece video ofis sanal turu, 360 derece depo tanıtım filmi gibi vr video çekimi yapanken dikkat edilmesi gereken noktaları kısaca özetleyelim.

360 derece video nasıl çekilir sorularınıza yanıt vermeye başlayacağımız ilk noktadayız. 360 derece videoların klasik videolardan yani flat video dediğimiz TV formatındaki videolardan farklı olarak her açıdan her noktayı gösteriyor olmasıdır, yani tıpkı sizin gözünüz gibi siz nasıl 360 derece görebiliyorsanız, 360 derece çekimlerde bu nedenle çekim esnasında kameranın etrafında anlatılmak istenen konunun haricinde farklı obje ve kişilerin olmamasına özen göstermek gerekiyor.

360 derece video çekimi nasıl yapılır noktasında ikinci adım, (hatta belki de bunu birinci noktaya almalıyız) temizlik ve hijyen. Sonuçta 360 derece fabrika çekimi ve üretim tesisi sanal tur çekimi yaptırdığınızda, müşterilerinize 360 derece fabrika çekimi ile fabrika sanal gezintisi yaptırıyorsunuz. Müşterilerinizin ya da iş ortaklarınızın 360 derece üretim tesisi tanıtım videonuzda pis ve hijyenik olmayan bir ortam ile karşılaşmasını istemezsiniz, yani temiz göstermek istersiniz. Bu sebeple, 360 derece fabrika video çekimi yapılmadan önce, üretim tesisinizin ve üretim bantlarınızın, çalışanlarınızın temizliğine ve kıyafet uyumuna, iş güvenliği kanunlarına uyduğunu denetlemeyi unutmayın.

360 derece vr videolar için en gerekli bileşenler 360 derece çekim yapan kameralar ile birlikte ışık. Işığın yetersiz ya da az olduğu ortamlarda gerçekleştirilen fabrika 360 vr çekimlerinin, 360 derece fabrika çekimi ve tanıtımı sanal turunda, üretim tesisinizi karanlık göstereceğini unutmayın. Yani özetle, 360 derece vr videolarda ışık olmazsa olmaz, bu yüzden 360 derece video çekimi yapılmadan önce keşif için ziyarete geliyoruz ya da fabrikanızın fotoğraflarınızı rica ediyoruz.

Diyelim ki 360 derece fabrika çekimi yaptırmak istiyorsunuz ama ışık yetersiz. O zaman ise 2 çözümden birisi gizli LED kurmak diğeri ise fabrika ayınlatma sisteminin daha güçlü olan ışık kaynakları ile revizesi ile ışık sorununu çözerek, üretim tesisi 360 derece fabrika çekimi tanıtım videosunu tamamlıyoruz.

Fabrika vr tanıtım videosu çekimi için en önemli nokta vr ajansının tecrübesi ve ekipman parkıdır.Sunucu yani 360 derece fabrika çekimi video gezisinde eşlik edecek bir rehbet kullanılacak çekimlerde mikrofon ve ses kalitesi önemli. 360 derece fabrika çekimi tanıtım prodüksiyonu yapılırken geniş alanlarda ses kalitesine dikkat etmek gerekir, kablolu yaka mikrofonu kullanacaksanız kabloları iyi kamufle etmek daha profesyonel görünmesini sağlar. Ayrıca, havadan 360 derece video çekimi yani drone vr video çekimi yapabilecek ekipmanlara sahip olmak ise sanal gerçeklik ajansının kalitesini ve profesyonelliğini gösterir. 2012 yılında faaliyete geçen sanal gerçeklik ajansı Nsocial'ın ekipman parkında bulunan 3 adet Drone 360 derece video çekimi sırasında üretim tesisini havadan 360 derece gösterebiliyor.

Hareketli 360 derece video çekimi yaptırma planınız varsa, 360 derece fabrika çekimi için önermediğimizi belirtmek isteriz. Bunun nedeni ise, hareketli 360 derece video çekimi deneyiminde müşterileriniz motion sickness dediğimiz baş dönmesi etkisi yaratabilir. Hem de 360 derece fabrika çekimini gerçek bir fabrika ziyareti gibi düşünürseniz, genellikle ziyaretçileriniz üretim bantlarınızın önünde durarak bilgi alırlar. Burada da vr fabrika videosu ve fabrika sanal turu için birebir aynısını düşünerek hareket edebilmeyi öneriyoruz. Fakat yine de tercih sizin :] Hareketli 360 derece video çekimi için RC Car dediğimiz elektrik motorlu arabamizin üzerine entegre edilebilen 360 derece çekim yapan kameralarımız ile hazırız.

360 Derece VR Videoları Sanal Gerçeklik Gözlükleri ile izleyebildiğiniz gibi Youtube, Vimeo, Facebook gibi 360 derece videoları destekleyen platformlar üzerinden de izleyebilir ve iş ortaklarınız ile paylaşabilirsiniz. Ancak özellikle belirtmek gerekir ki bu tarz videoları VR Gözlük ile izlemek ve izletmek çok daha etkileyici olmakta.

VR 360 derece video 5.2K ve üzeri bir çözünürlükte 360 derece fabrika video çekimi yapıyoruz ve Stand Alone VR gözlükleri öneriyoruz. 360 Derece VR çekimi ortalama 10-12 iş günü içerisinde teslim ediyoruz.

endüstri için vr video. 360 derece fabrika çekimi ve fabrika vr turu video.

360 derece video çekim ajansı nsocial büyük ölçekli endüstriyel sektör için birçok VR videosu üretti ve şirketlerin tesislerini ve teknolojilerini sergiledi.

fuarlar ve etkinlikler için vr? fuarlar ve etkinlikler için 360 derece video çekimi?

bunu birçok kez gördük! 360 derece fabrika çekimi ile oluşturulan fabrika vr videolar; fuarlarda, etkinliklerde, festivallerde ve ticaret fuarlarında büyük etki yaratmak için kullanılabilir. kalabalıktan sıyrılıyorlar ve kitleyi markanız hakkında hızlı bir şekilde konuşturuyorlar. VR ilgi uyandırıyor ve insanlar bunu denemek için heyecanlanıyor.

vr standını kurarak ve denetleyerek etkinlikte size yardımcı olabiliriz. Markanız için ısmarlama 360 derece video içeriği üretebiliriz. Markanız veya etkinliğiniz ne olursa olsun mükemmel paketi sunmak için sizinle birlikte çalışıyoruz.

Uzaktaki müşterilerinize şirketinizi tanıtmak istiyorsanız vr 360 Derece Video prodüksiyonu tam aradığınız çözüm! 360 derece tanıtım filmi yurt içi ve yurt dışındaki fuar ve organizasyonlarda iş ortakları ile paylaşır. 360 derece videolar sayesinde iş sürecinizin nasıl işlediğini müşterilerinize yaşatabilir ve onları etkileyebilirsiniz. 360 Derece Fabrika Çekimi ve Fabrika 360 VR Video tanıtım içerikleriniz için iletişime geçebilirsiniz.

sosyal medya ve 360 derece video çekimi

Facebook, Vimeo, YouTube ile web siteleri 360 derece videoyu destekler. VR'a olan ilgi artıyor. 360 derece video, izleyiciyi hikayenin merkezine yerleştirdiğinden mükemmel kullanıcı etkileşimi sağlar. sosyal medya sayesinde vr videolarınız milyonlarca insana ulaşma potansiyeline sahiptir.

vr videolar, normal bir video kadar kolay bir şekilde sosyal medya platformlarına yüklenebilir. Videolar daha sonra ziyaretçilerinizle kalıcı bir izlenim yaratmak için web sitenize kolayca yerleştirilebilir.360 derece fabrika çekimi ile çekilmiş vr video avantajları nelerdir? vr video avantajları?

Bugün Müşteri Deneyimi ve Deneyim Pazarlama Çağı! Artık markalar, kurumlar veya bireyler; ürün veya hizmetinizi farklı ve yenilikçi bir yöntemle "Ürününüzü veya Hizmetinizi Denemek" gibi hissettirebilecek projelere odaklanmalıdır. Küresel markalar, Devlet Kurumları, Sanatçılar için birçok 360 derece video çekimi ve vr video prodüksiyonu gerçekleştirdik.

VR360 VIDEO'ya etkileyici, deneysel ve zenginleştirilmiş deneyimler kullanıcısı, izleyicilerin aslında eylemin bir parçası olmasını sağlamak için inanılmaz bir seçenektir.

* 360 derece video çekimi deneysel ve ilgi çekicidir: WOW her zaman ilk kez gelen bir kullanıcıdan alınır. Deneyim, daha önce gördükleri (ve hissettikleri) hiçbir şey gibi değil ve şov bittikten çok sonra hayranlık dalgalarını paylaşacaklarından emin olabilirsiniz.

* 360 derece video çekimi hikaye anlatımı ve karar almanın en iyi yolunu içerir: VR360 resmi o zaman bin resme değer. Mesajınız ne olursa olsun - kullanıcının sahnede HER ŞEYİ görmesini sağlayarak gizli alanları oradan kaldırırsınız.

* 360 derece video çekimi daha ucuzdur ve zaman kazandırır: Bir şirketi, fabrikayı, showroom'u veya tedarikçiyi ziyaret etmek için seyahat planları düzenlemeyin. Vr video içeriği olarak 360 derece video üretimi sayesinde, onlara bir vr gözlüğü verin veya şirketinizi veya fabrikanızı 360 derece keşfetmeleri için bir bağlantı gönderin.

* 360 derece video sosyal medya pazarlaması için kullanışlıdır: YouTube, Vimeo ve Facebook. Orada mobil cihazlar da varsayılan bir özellik olarak zaten destekliyor - bu yüzden zaten HERHANGİ BİR kullanıcının parmaklarının ucunda. markanızı sosyalleştirilmiş ve keşfedilebilir hale getirir.

360 derece video prodüksiyon veya VR video nasıl üretilir?

Sadece en iyiler en iyilerle çalışır. Hassasiyet 360 çekimin çok önemli bir yönüdür. Mümkün olan en yumuşak videoyu oluşturabilmemiz için herhangi bir hareketin azaltılması önemlidir. Farklı sektörlerden geniş bir müşteri yelpazesi ile çalışıyoruz. İki projenin aynı olmadığını anlıyoruz ve her birine yeni bir tuvalle yaklaşıyoruz. Global VR prodüksiyon şirketleri arasında 15 yıllık bilgi ve beceriye sahibiz. Litvanya, Çekya, Türkiye, Japonya, Suudi Arabistan, Katar, Özbekistan'da müşterilerimiz var. Her türlü müşteri ve kullanım için videolar hazırladık. Konseptten teslimata kadar VR üretim sürecinin her aşamasıyla ilgileniyoruz. 360 video ve mekansal ses kombinasyonu çok gerçekçi bir deneyim yaratmaya yardımcı oluyor. Çok yönlü kameralar olarak bilinen birden fazla lensli özel kameralara sahip özel kameralarımız, dronlarımız ve rc arabalarımız var. Yüksek kaliteli profesyonel VR videoları üretmek için özel kameralar ve en son lisanslı yazılımı kullanıyoruz.

Nsocial 360 derece fabrika çekimi için vr video prodüksiyon süreci nasıl devam ediyor?

Adım 1: İnceleme ve Keşfetme: 360 derece fabrika çekimi fabrikanızı keşfe geliriz.

Adım 2: Yaratıcı senaryo ve planlama: Komut dosyaları ve planlama ile 360 ​​derece fabrika çekimi vr video mükemmel akışı gösterir.

Adım 3: 360 derece fabrika çekimi ile vr video çekimi veya 360 derece video prodüksiyonu. 360 derece fabrika videosu prodüksiyonumuzu, 16K çözünürlüğe kadar minimum 5.2K çözünürlüğe ve tüm çekim işlemleri için gereken personele sahip tüm ekipmanlarla tamamlıyoruz. WebVR, VR kulaklık ve sosyal medya gönderileriyle tamamen uyumlu 360 video prodüksiyon ve vr videolarını tamamlama. En iyi 360 video prodüksiyonundan birini üreten son derece deneyimli bir ekibimiz var. Sürükleyici bir deneyim yaratmayı seviyoruz.

Adım 4: Yaratıcı post prodüksiyon: İşte sihir gerçekleşiyor! İzleyiciyi videonun kalbine yerleştirip konumlandırarak gerçekçi ve akılda kalıcı bir deneyim yaşatıyoruz. Kesintisiz bir video oluşturmak için Infographics, bindirmeler, 3d animasyonlar, 2d metinler, telif hakkıyla korunan müzik görüntüleri, seslendirmeler ve çok daha fazla sihirli ekleme eklemek dikkatlice ve kesin bir şekilde birleştirilmelidir.

Hanımlar. beyler. 360 video içerik prodüksiyonumuzu vr içerik prodüksiyon öyküsü olarak okuduğunuz için teşekkür ederiz. 360 derece fabrika çekimi video projeniz varsa veya projeleriniz için bir 360 video çekim ajansı veya 360 video şirketi arıyorsanız, 360 video ajansına nsocial'a e-posta gönderin.

nsocial'ın 360 derece video prodüksiyon ve 360 derece video çekim hizmetleri.

360 derece video çekimleri ile hazırlanan VR tanıtım filmleri sayesinde müşterileriniz şirketinizi uzaktan ziyaret edebilir veya ürünlerinizi bunlara dokunabilecek kadar yakından inceleyebilir. 360 derece fabrika çekimi tanıtım videosu, 360 derece okul tanıtım videosu, 360 derece genel merkez oryantasyon videosu, 360 derece sanal showroom ve 360 derece eğitim videoları bunlardan başlıcalarıdır.

fuarlarda ve organizasyonlarda dikkat çekmenin en etkili yolu, ürünlerinizi veya promosyonlarınızı sanal gözlük simülasyonları ile yapmaktır. Standlarınızda sizin için hazırlayacağımız 360 derece VR tanıtım filmlerinizi veya VR uygulamalarınızı sergilemenize yardımcı oluyoruz.

havada uçarak tesislerinizi veya şehrinizi 360 derece izlemek 360 derece video çekiminden daha iyi bir çözüm yoktur. 360 derece video çekim ekipmanımızla fabrikanızı, şirketinizi ya da şehrinizi havadan çekiyoruz ve müşterilerinize bu eşsiz deneyimi yaşatıyoruz.