Loading

360 derece fabrika video çekimi | vr fabrika tanıtımı

fabrika 360 derece video çekimi

yurtdışında ya da şehirdışında olan tedarikçilerinizi, müşterilerinizi bulundukları yerden fabrikanızda, üretim tesislerinizde ve mağazalarınızda ağırlayabilirsiniz. fabrika 360 derece video çekimi ile seyahat planı, seyahat masrafları gibi maliyetlere katlanmadan, tedarikçi ve müşterilerinizi fabrikanızda gezdirebilirsiniz. fabrika 360 derece video, fuar ve etkinliler ile müşteri ziyaretlerinizde de kullanılır.

yenilikçi çevre teknolojileri firması INEVA icin 5 dilde fabrika 360 derece video çekimini yaptığımız tesis, yurt içi ve yurt dışı saha ziyaretleri ile birlikte fuarlarda kullanılıyor.Hem Sanal gerçeklik gözlükleri ile hem de sanal gerçeklik gözlükleri olmadan izlenebilen 360 derece videolar, izleyen kişiye “Sanki Oradaymış” hissiyatını yaşatan, uzaktaki iş paydaşlarınıza, müşterilerinize ve tedarikçilerinize fabrikanızı en kolay yoldan gezdirmek için 360 derece fabrika tanıtım videosu ve üretim tesisi sanal gezintisi tercih edebilirsiniz. Böylece hem zaman ve mekan tasarrufu sağlamış olursunuz hem de bu yeni teknolojinin müşteri üzerinde yaratacağı olumlu etki ile satış ve pazarlama sürecinize değer katmış olursunuz.

Böylece kurumsal yapınızı, fabrikanızı, üretim tesisinizi, üretim bandınızı, deponunuzu, sevkiyat sürecinizi iş yapış şeklilerini göstermek amacıyla 360 derece tanıtım filmleri ve vr video çekimi ile hazırlayarak yurtdışındaki potansiyel iş ortaklarına yönelik pazarlama araçları üretmeye çalışıyorlar.

Bu sebeplerin toplamını düşündüğünüzde, müşteri ve tüm iş paydaşlarınızı dijital olarak fabrikanıza davet etmek, en gerçekçi tecrübeyi yaşatmak isteyen firmalar fabrika 360 derece video çekimi ve 360 Derece VR tanıtım filmleri ile interaktif çözümü buldular. VR tanıtım filmleri sayesinde fabrikanızı – tesisinizi en ince ayrıntısına kadar hiçbir açısını saklamadan tüm gerçekliği ile müşterinize gezdirebiliyorsunuz.

vr videolar neden seçilmeli? 360 video çekiminin iş üzerindeki etkileri.

vr iş için harika! satışları kapatmamıza yardımcı oluyor. VR, satışların ve müşteri deneyimimizin iyileştirilmesine yardımcı olur. Satın almadan önce denetin veya deneyimletin! VR videolar, hedef kitle üzerinde olumlu tepki yaratıyor.

360 derece video çekimi teknolojisine ve vr'nin pazarlama aracı olarak kullanılmasına inanıyoruz. 360 derece video unutulmaz deneyimler ve benzersiz marka katılımı sağlar.

360 derece video çekimi, bazı fikirleri keşfetmenizi sağlar. herhangi bir konuyu, sizi çevrelerine çekebilmeleri için eşsiz yetenekleriyle anında heyecanlandırırlar. 360 video çekimi; deneyimsel, heyecan verici ve ilgi çekicidir ve insanların hayal gücünü harekete geçirir. vr videolar; okullar, üniversiteler ve müzeler tarafından eğitmek ve ilham vermek için kullanılır. ya da fabrikaların & üretim tesislerinin 360 derece video çekimi ile, müşterilerin & potansiyel müşterilerin hatta çalışanların seyahat planı yapmadan, zaman kaybetmeden, maliyet oluşturmadan tesisi gezmesine olanak sağlar.

360 Derece VR Tanıtım Videoları / 360 derece Fabrika vr video çekimi, Üretim Tesisi, Şantiye, Depo, Ofis, Okul Tanıtımı VR Video Çekimleri Nasıl Olmalı?

Corona virus pandemisi nedeniyle, üretim tesislerinin 360 derece videolarına olan talep arttı. Şu an iş anlaşması yapmak isteyeceğiniz müşteri, paydaş, iş ortağı ya da tedarikçilerinizi fabrikanızda ağırlamanız, onları gezdirmeniz neredeyse imkansız. Bunun 2 ana sebebi var: İlk sebebi; sağlık koşulları sebebiyle uçuşlar ya da seyahatler iptal oldu / kısıtlandı. Olmasa bile, müşteriler ya da tedarikçiler çok tedirgin. İkinci sebebi ise hem finansal hem de zaman maliyetleri yükselirken; üretkenliğin, verimliliğin düşmesi.

VR çekimler 360 Derece fabrika tanıtım filmi, 360 derece üretim tesisi videosu gibi içeriklerdir. Şu an bir çok fabrika ve üretim tesisi olan firma; tam da bu noktadan yola çıkarak, iş paydaşlarına en iyi deneyimi yaşatmak amacıyla VR Gözlüklerden ve 360 Derece VR Videolardan yararlanmaya başladılar.

360 derece fabrika tanıtım videosu, sanal gerçeklik gözlüğü ile zirveye çıkarken, sanal gerçeklik gözlüğü sahibi olmayan izleyiciler için ise Youtube 360 derece video oynatıcısı sayesinde, 360 derece fabrika video çekiminizi Youtube hesabınızdan yayına alarak, hem Youtube sayfanızda hem de internet sitenizde 360 derece fabrika vr tanıtım videonuzu paydaşlarınıza deneyimletebilirsiniz.

360 derece üretim tesisi tanıtım filminiz ile paydaşlarınız, tedarikçileriniz, ortaklarınız ve müşterilerinizi fabrikanıza davet etmenize gerek kalmadan, maliyetlere katlanmadan 5 dakika içerisinde 360 derece fabrika vr tanıtım videosu ile gezdirebilir, üretim hattınızın ve firmanızın öne çıkan özelliklerini çoklu dil seçeneklerinde hem görsel hem de ses ile kendilerine aktarabilirsiniz. 360 derece fabrika tanıtım filminiz ile hem iş paydaşlarınızı etkilersiniz, hem de inovatif marka algısı yaratırsınız hem de maliyetlerinizi düşürürsünüz.

Şimdi sizi Tesla'nın 360 derece fabrika tanıtım vr videosu ile koltuğunuzdan kalkmadan, Fremont'taki fabrikasında Tesla Model S, Model X ve Model 3 ün üretildiği üretim tesisinde 360 derece fabrika tanıtım turuna çıkaralım.

360 derece Video Çekimi Nasıl Yapılır? 360 VR Film Çekiminde Kritik Noktalar Nelerdir? 360 Derece Video Çekiminde Nelere Dikkat Edilmeli?

360 Derece fabrika video çekimi, 360 derece üretim tesisi çekimi, iş oryantasyonu için 360 derece video ofis sanal turu, 360 derece depo tanıtım filmi gibi vr video çekimi yapanken dikkat edilmesi gereken noktaları kısaca özetleyelim.

360 derece video nasıl çekilir sorularınıza yanıt vermeye başlayacağımız ilk noktadayız. 360 derece videoların klasik videolardan yani flat video dediğimiz TV formatındaki videolardan farklı olarak her açıdan her noktayı gösteriyor olmasıdır, yani tıpkı sizin gözünüz gibi siz nasıl 360 derece görebiliyorsanız, 360 derece çekimlerde bu nedenle çekim esnasında kameranın etrafında anlatılmak istenen konunun haricinde farklı obje ve kişilerin olmamasına özen göstermek gerekiyor.

360 derece video çekimi nasıl yapılır noktasında ikinci adım, (hatta belki de bunu birinci noktaya almalıyız) temizlik ve hijyen. Sonuçta 360 derece fabrika tanıtım videosu ve üretim tesisi sanal tur çekimi yaptırdığınızda, müşterilerinize fabrika 360 derece sanal gezintisi yaptırıyorsunuz. Müşterilerinizin ya da iş ortaklarınızın 360 derece üretim tesisi tanıtım videonuzda pis ve hijyenik olmayan bir ortam ile karşılaşmasını istemezsiniz, yani temiz göstermek istersiniz. Bu sebeple, fabrika 360 derece video çekimi yapılmadan önce, üretim tesisinizin ve üretim bantlarınızın, çalışanlarınızın temizliğine ve kıyafet uyumuna, iş güvenliği kanunlarına uyduğunu denetlemeyi unutmayın.

360 derece vr videolar için en gerekli bileşenler 360 derece çekim yapan kameralar ile birlikte ışık. Işığın yetersiz ya da az olduğu ortamlarda gerçekleştirilen 360 vr video çekimlerinin, fabrika 360 derece tanıtımı sanal turunda, üretim tesisinizi karanlık göstereceğini unutmayın. Yani özetle, 360 derece vr videolarda ışık olmazsa olmaz, bu yüzden 360 derece video çekimi yapılmadan önce keşif için ziyarete geliyoruz ya da fabrikanızın fotoğraflarınızı rica ediyoruz.

Diyelim ki 360 derece fabrika tanıtım videosu çekimi yaptırmak istiyorsunuz ama ışık yetersiz. O zaman ise 2 çözümden birisi gizli LED kurmak diğeri ise fabrika ayınlatma sisteminin daha güçlü olan ışık kaynakları ile revizesi ile ışık sorununu çözerek, üretim tesisi 360 derece tanıtım videosunu tamamlıyoruz.

Fabrika vr tanıtım videosu çekimi için en önemli nokta vr ajansının tecrübesi ve ekipman parkıdır.Sunucu yani 360 derece fabrika video gezisinde eşlik edecek bir rehbet kullanılacak çekimlerde mikrofon ve ses kalitesi önemli. Fabrika 360 derece video tanıtım prodüksiyonu yapılırken geniş alanlarda ses kalitesine dikkat etmek gerekir, kablolu yaka mikrofonu kullanacaksanız kabloları iyi kamufle etmek daha profesyonel görünmesini sağlar. Ayrıca, havadan 360 derece video çekimi yani drone vr video çekimi yapabilecek ekipmanlara sahip olmak ise sanal gerçeklik ajansının kalitesini ve profesyonelliğini gösterir. 2012 yılında faaliyete geçen sanal gerçeklik ajansı Nsocial'ın ekipman parkında bulunan 3 adet Drone 360 derece video çekimi sırasında üretim tesisini havadan 360 derece gösterebiliyor.

Hareketli 360 derece video çekimi yaptırma planınız varsa, 360 derece fabrika çekimi için önermediğimizi belirtmek isteriz. Bunun nedeni ise, hareketli 360 derece video çekimi deneyiminde müşterileriniz motion sickness dediğimiz baş dönmesi etkisi yaratabilir. Hem de 360 derece fabrika video çekimini gerçek bir fabrika ziyareti gibi düşünürseniz, genellikle ziyaretçileriniz üretim bantlarınızın önünde durarak bilgi alırlar. Burada da vr fabrika videosu ve fabrika sanal turu için birebir aynısını düşünerek hareket edebilmeyi öneriyoruz. Fakat yine de tercih sizin :] Hareketli 360 derece video çekimi için RC Car dediğimiz elektrik motorlu arabamizin üzerine entegre edilebilen 360 derece çekim yapan kameralarımız ile hazırız.

360 Derece VR Videoları Sanal Gerçeklik Gözlükleri ile izleyebildiğiniz gibi Youtube, Vimeo, Facebook gibi 360° videoları destekleyen platformlar üzerinden de izleyebilir ve iş ortaklarınız ile paylaşabilirsiniz. Ancak özellikle belirtmek gerekir ki bu tarz videoları VR Gözlük ile izlemek ve izletmek çok daha etkileyici olmakta.

VR 360 derece video 5.2K ve üzeri bir çözünürlükte 360 derece video çekimi yapıyoruz ve Stand Alone VR gözlükleri öneriyoruz. 360 Derece VR çekimi ortalama 10-12 iş günü içerisinde teslim ediyoruz.

endüstri için vr video. 360 derece fabrika çekimi ve fabrika vr turu video.

360 derece video çekim ajansı nsocial büyük ölçekli endüstriyel sektör için birçok VR videosu üretti ve şirketlerin tesislerini ve teknolojilerini sergiledi.

fuarlar ve etkinlikler için vr? fuarlar ve etkinlikler için 360 derece video çekimi?

bunu birçok kez gördük! vr sergileri etkinliklerde, festivallerde ve ticaret fuarlarında büyük etki yaratmak için kullanılabilir. kalabalıktan sıyrılıyorlar ve kitleyi markanız hakkında hızlı bir şekilde konuşturuyorlar. VR ilgi uyandırıyor ve insanlar bunu denemek için heyecanlanıyor.

vr standını kurarak ve denetleyerek etkinlikte size yardımcı olabiliriz. Markanız için ısmarlama 360 derece video içeriği üretebiliriz. Markanız veya etkinliğiniz ne olursa olsun mükemmel paketi sunmak için sizinle birlikte çalışıyoruz.

Uzaktaki müşterilerinize şirketinizi tanıtmak istiyorsanız vr 360 Derece Video prodüksiyonu tam aradığınız çözüm! 360 derece tanıtım filmi yurt içi ve yurt dışındaki fuar ve organizasyonlarda iş ortakları ile paylaşır. 360 derece videolar sayesinde iş sürecinizin nasıl işlediğini müşterilerinize yaşatabilir ve onları etkileyebilirsiniz. Fabrika olan 360 Derece VR Video tanıtım içerikleriniz için iletişime geçebilirsiniz.

sosyal medya ve 360 derece video çekimi

Facebook, Vimeo, YouTube ile web siteleri 360 derece videoyu destekler. VR'a olan ilgi artıyor. 360 derece video, izleyiciyi hikayenin merkezine yerleştirdiğinden mükemmel kullanıcı etkileşimi sağlar. sosyal medya sayesinde vr videolarınız milyonlarca insana ulaşma potansiyeline sahiptir.

vr videolar, normal bir video kadar kolay bir şekilde sosyal medya platformlarına yüklenebilir. Videolar daha sonra ziyaretçilerinizle kalıcı bir izlenim yaratmak için web sitenize kolayca yerleştirilebilir.

eğitimde 360 derece video. eğitimde vr. eğitimde sanal gerçeklik.VR harika bir eğitim aracıdır!

360 derece video heyecan verici ve ilgi çekicidir ve insanların hayal gücünü harekete geçirir. VR, okullar, üniversiteler ve müzeler tarafından eğitmek ve ilham vermek için kullanılır. Sizi çevrelerine çekebilmeleri için eşsiz yetenekleriyle her konuyu anında heyecanlandırırlar. VR, tıpkı okullarda olduğu gibi, işbirliğini teşvik eden etkileşimli bir alan oluşturmak için kullanılabilecek ekip oluşturma için bile kullanılabilir.

nsocial'ın 360 derece video prodüksiyon ve 360 derece video çekim hizmetleri.

360 derece video çekimleri ile hazırlanan VR tanıtım filmleri sayesinde müşterileriniz şirketinizi uzaktan ziyaret edebilir veya ürünlerinizi bunlara dokunabilecek kadar yakından inceleyebilir. 360 derece fabrika tanıtım videosu, 360 derece okul tanıtım videosu, 360 derece genel merkez oryantasyon videosu, 360 derece sanal showroom ve 360 derece eğitim videoları bunlardan başlıcalarıdır.

şehir veya ülke dışında olsanız bile, şirket içindeki konserlere, festivallere, konferanslara veya özel toplantılara katılmanıza izin veriyoruz. 360 derece canlı yayın en pratik ve en kolay çözümdür.

fuarlarda ve organizasyonlarda dikkat çekmenin en etkili yolu, ürünlerinizi veya promosyonlarınızı sanal gözlük simülasyonları ile yapmaktır. Standlarınızda sizin için hazırlayacağımız 360 derece VR tanıtım filmlerinizi veya VR uygulamalarınızı sergilemenize yardımcı oluyoruz.

havada uçarak tesislerinizi veya şehrinizi 360 derece izlemek 360 derece video çekiminden daha iyi bir çözüm yoktur. 360 derece video çekim ekipmanımızla fabrikanızı, şirketinizi ya da şehrinizi havadan çekiyoruz ve müşterilerinize bu eşsiz deneyimi yaşatıyoruz.

360 derece video destinasyon pazarlama

destinasyon pazarlama, belirli bir yer için turizm reklamıdır. destinasyon pazarlama, ziyaretçi sayısını artırmak amacıyla bir hedefi (şehir, ülke, bölge, ülke) tanıtan bir pazarlama türüdür. Ürünlerin dağıtım kanalları aracılığıyla müşterilere teslim edildiği ürün pazarlamasından farklı olarak, destinasyon pazarlamasında tüketiciler hedeflere seyahat etmektedir. 360 derece video çekimi, etkili destinasyon pazarlama kampanyası için mükemmel bir deneysel bileşendir.

360 derece video çekimi ve vr destinasyon pazarlama ve turizm işlerini bir pazarlama stratejisi olarak kullanılır.

seyahat endüstrisi meşhur eldiveni sanal gerçekliktir çünkü şehirler, kültürel, turistik ve tarihi değerlerini potansiyel ziyaretçilerine gözlerinin hemen önünde sunmalarını sağlar. 360 derece video pazarlama ve vr pazarlama, kullanıcıların doğrudan hedefe bağlanarak sürükleyici bir deneyime sahip olmalarını sağlayarak şehirlere ve ülkelere değerli avantajlar sağlar. Bu sürükleyici deneyim, şehrin üzerinde bir balonda uçmaktan, 360 video eski bir şehir turuna çıkmaya veya şehir veya ülkeyi tarih, doğa, kültür vb. Kavramlara bölmeye kadar her şey olabilir. sanal gerçeklik videosu ile keyifli bir deneyim.

360 derece video pazarlamanın temel bileşenleri: ilham, katılım, etki - dünyanın önde gelen şehirlerinin 360 derece video ile inanılmaz vr pazarlama deneyimleri yaratmasının nedenlerinden sadece birkaçı.

seyahat ve turizm endüstrisi, müşteri deneyimini geliştirmek ve katılımları en üst düzeye çıkarmak için bu aracı kullanmaya başladı.360 derece video avantajları nelerdir? vr video avantajları?

Bugün Müşteri Deneyimi ve Deneyim Pazarlama Çağı! Artık markalar, kurumlar veya bireyler; ürün veya hizmetinizi farklı ve yenilikçi bir yöntemle "Ürününüzü veya Hizmetinizi Denemek" gibi hissettirebilecek projelere odaklanmalıdır. Küresel markalar, Devlet Kurumları, Sanatçılar için birçok 360 derece video çekimi ve vr video prodüksiyonu gerçekleştirdik.

VR360 VIDEO'ya etkileyici, deneysel ve zenginleştirilmiş deneyimler kullanıcısı, izleyicilerin aslında eylemin bir parçası olmasını sağlamak için inanılmaz bir seçenektir.

* 360 derece video çekimi deneysel ve ilgi çekicidir: WOW her zaman ilk kez gelen bir kullanıcıdan alınır. Deneyim, daha önce gördükleri (ve hissettikleri) hiçbir şey gibi değil ve şov bittikten çok sonra hayranlık dalgalarını paylaşacaklarından emin olabilirsiniz.

* 360 derece video çekimi hikaye anlatımı ve karar almanın en iyi yolunu içerir: VR360 resmi o zaman bin resme değer. Mesajınız ne olursa olsun - kullanıcının sahnede HER ŞEYİ görmesini sağlayarak gizli alanları oradan kaldırırsınız.

* 360 derece video çekimi daha ucuzdur ve zaman kazandırır: Bir şirketi, fabrikayı, showroom'u veya tedarikçiyi ziyaret etmek için seyahat planları düzenlemeyin. Vr video içeriği olarak 360 derece video üretimi sayesinde, onlara bir vr gözlüğü verin veya şirketinizi veya fabrikanızı 360 derece keşfetmeleri için bir bağlantı gönderin.

* 360 derece video sosyal medya pazarlaması için kullanışlıdır: YouTube, Vimeo ve Facebook. Orada mobil cihazlar da varsayılan bir özellik olarak zaten destekliyor - bu yüzden zaten HERHANGİ BİR kullanıcının parmaklarının ucunda. markanızı sosyalleştirilmiş ve keşfedilebilir hale getirir.

360 derece video prodüksiyon veya VR video nasıl üretilir?

Sadece en iyiler en iyilerle çalışır. Hassasiyet 360 çekimin çok önemli bir yönüdür. Mümkün olan en yumuşak videoyu oluşturabilmemiz için herhangi bir hareketin azaltılması önemlidir. Farklı sektörlerden geniş bir müşteri yelpazesi ile çalışıyoruz. İki projenin aynı olmadığını anlıyoruz ve her birine yeni bir tuvalle yaklaşıyoruz. Global VR prodüksiyon şirketleri arasında 15 yıllık bilgi ve beceriye sahibiz. Litvanya, Çekya, Türkiye, Japonya, Suudi Arabistan, Katar, Özbekistan'da müşterilerimiz var. Her türlü müşteri ve kullanım için videolar hazırladık. Konseptten teslimata kadar VR üretim sürecinin her aşamasıyla ilgileniyoruz. 360 video ve mekansal ses kombinasyonu çok gerçekçi bir deneyim yaratmaya yardımcı oluyor. Çok yönlü kameralar olarak bilinen birden fazla lensli özel kameralara sahip özel kameralarımız, dronlarımız ve rc arabalarımız var. Yüksek kaliteli profesyonel VR videoları üretmek için özel kameralar ve en son lisanslı yazılımı kullanıyoruz.

Nsocial 360 Video prodüksiyon süreci nasıl devam ediyor?

Adım 1: İnceleme ve Keşfetme: Oyun alanımızı keşfedelim!

Adım 2: Yaratıcı senaryo ve planlama: Komut dosyaları ve planlama ile 360 ​​video mükemmel akışı gösterir.

Adım 3: 360 derece video çekimi veya 360 derece video prodüksiyonu. 360 derece video prodüksiyonumuzu, 16K çözünürlüğe kadar minimum 5.2K çözünürlüğe ve tüm çekim işlemleri için gereken personele sahip tüm ekipmanlarla tamamlıyoruz. WebVR, VR kulaklık ve sosyal medya gönderileriyle tamamen uyumlu 360 video prodüksiyon ve vr videolarını tamamlama. En iyi 360 video prodüksiyonundan birini üreten son derece deneyimli bir ekibimiz var. Sürükleyici bir deneyim yaratmayı seviyoruz.

Adım 4: Yaratıcı post prodüksiyon: İşte sihir gerçekleşiyor! İzleyiciyi videonun kalbine yerleştirip konumlandırarak gerçekçi ve akılda kalıcı bir deneyim yaşatıyoruz. Kesintisiz bir video oluşturmak için Infographics, bindirmeler, 3d animasyonlar, 2d metinler, telif hakkıyla korunan müzik görüntüleri, seslendirmeler ve çok daha fazla sihirli ekleme eklemek dikkatlice ve kesin bir şekilde birleştirilmelidir.

nsocial 360 derece video çekim firması, prodüksiyon ajansı vr şirketi

markalarımız için 360 derece video çekimlerimizi deneyimleyin!

360 derece video taraftar etkileşimi ve taraftar deneyimi. Sporda 360 derece video çekimi

Litvanya ve Avrupa'nın en önemli basketbol kulübü Žalgiris Kaunas için 360 derece video içerik dizisi oluşturduk. Bu dizide Taraftar Deneyimi, VIP Deneyimi ve Sahne Arkası Sihirli Alanlar yaşadık ve bunları hem sosyal medyada hem de VR fuarlarında ve etkinliklerinde deneyimledik. Bu içerikle Žalgiris Kaunas, farklı ülkelere, dikey olarak hazırlanmış içeriğe sahip farklı hedef gruplara terfi etti. Böylece, Kaunas'a gitmeden şampiyon takımı ve basketbol salonu bulundukları yerden 360 derece deneyimlendi. Žalgirio Arena'yı tanıttık, pazarlama faaliyetlerini kombine satışlarını artırmak için etkileşimli bir şekilde gerçekleştirdik, insanlar hem ön sıradan hem de üst tribünden maç günü deneyimi ve soyunma odası, eğitim salonu gibi büyülü alanları deneyimlediler. oyuncular ve takım girme hakkına sahipti.sonuç? Videolarımızla Žalgiris Kaunas ve Žalgirio Arena hem fuarlarda hem de etkinliklerde ve YouTube'da Facebook sosyal medya platformlarında ve Web sitesinde toplam 4.831.633 kişiye ulaştı. Farklı pazarlardan bir araya gelen bireysel taraftar sayısı 43% artarken, VIP Lounge'un yıllık doluluk oranı 68%'den 96%'ya ulaştı. Tabii ki, taraftarların gözünde edinilen yenilikçi görüntü ekstra itibar getirdi.VR partneri olduğumuz Dünya Freestyle Futbol Federasyonu'nun 2017 Dünya Kupası Final Süper Ball 2017'nin 360 derece video çekimini ve post prodüksiyonunu Prag'da gerçekleştirdik.

360 derece video çekimi test sürüşü. otomobil 360 derece video çekimi

ilk 360 derece video çekim tekniği ile otomobil test sürüşü Range Rover Evoque'un dizel modelinin lansman kampanyasına imza attık. Böylece, bir araba satın almayı düşünen ancak zamanında satıcıda bulamayan veya karar verme aşamasında flat video yerine 360 derece video çekimi ile aracın tüm açılarını görmek isteyen izleyicilere hitap ettik.

sanal showroom. 360 video üretimi ve sanal tur entegrasyonu. vr showroom

Subaru Türkiye ile Sanal Showroom 7/24 açık sanal showroom projemizi hayata geçirdik ve 360 derece bayi deneyimini bir dokunuşla ziyaret edebileceğiniz her yerde yaşadık. webVR tekniği ile hayata geçirdiğimiz Subaru Sanal Showroom projemizle; araçları telefonunuzdan, bilgisayarınızdan ve VR gözlüklerinizden istediğiniz yerden 360 derece deneyimleyebilir ve yapılandırabilirsiniz.

Lütfen 7/24 açık Subaru sanal showroom vr showroom deneyimi yaşamak için tıklayın.

360 derece kampüs turu video. 360 derece üniversite video

Kadir Has Üniversitesi ile 360 derece video çekimi projemiz ile KHAS'taki Bir Gün projemizle bir gün öğrencinin gözünden anlattık!

gayrimenkul pazarlaması 360 derece video çekimi

Gayrimenkul pazarlamasında Özbekistan'ın ilk VR videosu. proje, 3d modelleme, 360 video üretimi ve gayrimenkul pazarlamasının mükemmel birleşimidir. Taşkent UZbuilt 2019 fuarı için hazırlanan proje, Rusça ve İngilizce dilleri ve çevrimdışı vr oynatıcısı ile desteklenmektedir. Dreamcity Development, Özbekistan'ın önde gelen gayrimenkul ve inşaat şirketidir ve ülkede birçok proje geliştirmektedir. Projenin 3d modellerini neden 360 video ile birleştirdik? Çünkü proje gerçek anlamda tamamlanmadı. bu yüzden tasarımlardan özelliklerin CGI renderını üretme yeteneğine sahip olduğumuz açıktır. Bilgisayar tarafından oluşturulan iç mekanlar foto-gerçekçi ve henüz tamamlanmamış reklam özelliklerinin mükemmel bir yolunu sunuyor. gayrimenkul pazarlamasına dair webVR ve vr gözlükler ile tasarlanan sanal tur sanal gerçeklik deneyimi için detayli bilgi alabilirsiniz. Ayrıca, talep toplama ve gayrimenkul fuarları ve satış ofislerinde henüz tamamlanmamış projeler için örnek dairelerin 3d modellemesi yani 3d vr renderi ve örnek daire 360 derece video çekimi de gayrimenkulde 360 derece video çekimi ve sanal gerçeklik kullanımına ideal örnektir..Nasıl kullanıldığını merak ediyorsanız, lütfen projenin vitrin videosunu kontrol edin!VR video prodüksiyonu, bir mülkün çevrimiçi reklamını yapmak için mükemmel bir yol sağlar.Gözleyiciler telefonlarında veya bilgisayarlarında sanal bir tur yapabilirler. Normal bir tur gibi her odayı ayrıntılı olarak keşfetmek için zaman ayırabilirler.

ikinci bir örnek olarak, 360 derece video prodüksiyonumuzu gayrimenkul ve inşaat sektöründe Makro İnşaat için devrim niteliğindeki VR yazılımımızla birleştirdik ve Birleşik Arap Emirlikleri, Katar, Bahreyn, Suudi Arabistan'da inanılmaz bir müşteri deneyimimiz oldu!

Makro İnşaat'ın Park Mavera projesinde Satış Operasyonu süreçlerini Sanal Gerçeklik (VR) teknolojisi ile etkileşimli hale getirdik. Proje; Katar, Birleşik Arap Emirlikleri, Ürdün, Bahreyn, Suudi Arabistan gibi Körfez ülkelerinde pazarlanacaktı. Modeller; maliyeti, kırılganlığı, lojistiği ve deneyimi ile etkili bir pazarlama materyali olmaktan çok uzaktı. Sanal Gerçeklik Teknolojisini İnşaat Sektöründe etkili pazarlama ile yenilikçi, etkileşimli ve etkili bir pazarlama yöntemi olarak uygulamak istedik. VR yazılımımızla önce potansiyel alıcıları ilgilendikleri daire türünü seçtik. Yazılımımız internet bağlantısı gerektirmeyen, içeriği telefonun kendisinden alan, oyunlaştırma ve kullanıcı deneyimini en üst seviyeye taşıyan bir yazılımdır. İnternet bağlantısı gerektirmediğinden, 8K çözünürlüklü içeriklerimiz piksel kaybı olmadan izlenir. Daha sonra, 360 derece video, 360 derece fotoğraf ve 360 ​​derece sanal tur teknolojilerini entegre ederek, oluşturduğumuz içeriği yazılımımıza entegre ederek izlemek istediğiniz oda ve tesisi seçmenize olanak sağladık. Proje sonuçlarına göre, Körfez ülkelerinin satış operasyonlarında Sanal Gerçeklik (VR) teknolojisi ile gerçekleştirilen 149 sözleşme hem bizi hem de Makro İnşaat'ı mutlu etmek için yeterliydi. Tabii ki, büyük yatırımlar gerektiren bu konut ve gayrimenkul projelerinde, 360 derece video çekimi ve sanal gerçeklik (VR) ile satın almadan önce alıcıya yatırılacak olan gayrimenkulün gerçekleşmesi, satış sürecinin tamamlanmasında en büyük etkiye sahipti.

özel vr yazılımını ve projeyi deneyimlemek için bir kahvede bir araya gelelim.

nsocial'ın ekipman ve 360 derece video kameraları. sosyal araçlar vr video ekipmanları. nsocial'ın vr video ekibi. nsocial'ın 360 video ekibi.

360 video üretimi için sektördeki en büyük 360 video kamera ve ekipman parkından birine sahibiz. Insta 360 pro 2, gopro fusion, gopro max, dslr 360 özel kameralar ve teçhizat, 360 derece video prodüksiyon rc araba (vr rc araba), 360 derece video uçağı, 360 derece video çekim kameraları, büyük ekipmanlarımızda 360 derece canlı yayın kameraları park. 5.2K 360 derece video çekimi yüksek kaliteli ekipman gerektirdiğinden, geniş ekipman parkımıza ve yatırımlarımıza sürekli yatırım yapmaya devam ediyoruz. kurum içi ekibimizde 8 vr ve cg veya 360 video yapımcısı ve post yapımcısı var. Reklam ve sanat yönetmenlerini ve proje yöneticilerini dahil edersek, ekip sayısı 12'ye çıkarılacak.

nsocial, en başından beri VR360'a daldı - bu yüzden bugün tüm formlarını oluşturmada uzman olduğunu iddia edebiliriz. Yaratıcı yaklaşım ve yönetmenlikten post prodüksiyonun son dokunuşlarına kadar, tek bir elden ele geçirmiş olursunuz.

uçtan uca bir tam hizmet ajansı olarak, 360 derece video çekim içeriği genellikle müşteri için eksiksiz bir çözümle sunarız - bu toplu kullanıcılar için indirilebilir bir uygulama, fuarlar ve etkinlikler için özelleştirilmiş bir vr player veya webVR olabilir.

360 derece video çekim ajansının bir özeti olarak nsocial, 360 derece video kavramları olarak taleplerinizi karşılamak için özel olarak hazırlanmış bir vr içerik üretim ajansıdır.

diğer 360 derece video çekim prodüksiyonlarımızı deneyimlemek için lütfen oynatma listesini izleyin.

Hanımlar. beyler. 360 video içerik prodüksiyonumuzu vr içerik prodüksiyon öyküsü olarak okuduğunuz için teşekkür ederiz. 360 video projeniz varsa veya projeleriniz için bir 360 video çekim ajansı veya 360 video şirketi arıyorsanız, 360 video ajansına nsocial'a e-posta gönderin.