Loading

VR Roadshow: Sanal Gerçeklik ile Destinasyon Pazarlama. Sanal Gerçeklik ile Turizm Pazarlama

VR Roadshow. 360 Derece Video Çekimi ile Şehir Pazarlaması. Deneyimsel Destinasyon Pazarlaması.

perfect example to 360 video production city marketing. Kaunas has many stories and wants to share them

360 Derece Video Çekimi ile Şehir Pazarlaması projemiz ile Kaunas; Litvanya çevresinde önemli bir Deneyimsel Destinasyon Pazarlaması seyahati için hazır! Kaunas 360 derece video çekimi ile şehrinize ve size geliyor! Şehrinizde bir randevuya hazır olun!

360 Derece Video Çekimi ile Şehir Pazarlaması ve Deneyimsel Destinasyon Pazarlaması kapsamında Kaunas'ın 5.2k 360 derece video çekimi, 360 derece video çekim firması Nsocial tarafından tamamlandı. Offline sanal gerçeklik yazılımı ile geliştirdiğimiz VR Player ile çoklu dil seçeneklerinde 360 derece video çekimlerini izlemek için, internet bağlantısı gerektirmeyen sanal gerçeklik yazılımı geliştirdik. Kaunas'ın pazarlama sloganı bulundu. 360 derece Kaunas Deneyimi odaklı VR Roadshow projesi için, Kaunas'ı kişilerin şehirlerine taşıyacak kamyon tasarlandı. 360 Derece Video Çekimi ile Şehir Pazarlaması ve Deneyimsel Destinasyon Pazarlaması için deneyimi zirveye taşımak için Oculus GO satın alındı. Duyuru ve reklamlar tamamlandı.

VR Roadshow 360 Derece Video Çekimi ile Şehir Pazarlaması ve Deneyimsel Destinasyon Pazarlaması projesi kapsamında Sanal Gerçeklik kamyonu, iki aylık bir yolculukla şehirlere ve ülkelere gitti! VR Roadshow 360 Derece Video Çekimi ile Şehir Pazarlaması ve Deneyimsel Destinasyon Pazarlaması projesi, heyecan, eğlence ve şehrinizde 360 derece sanal gerçeklik teknolojisi ile Kaunas’ı keşfetme fırsatı ile dolu bir kamyon getirdi. Kendinizi Kaunas sokaklarında ve havadan çekilmiş 360 derece video çekimi ile VR roadshow turuna bırakın - Zalgiris Kaunas maçında kalın, Aura dansçılarıyla sahnede dans edin, en havalı partilerde eğlenin ve şehrin gizli köşelerini 360 derece sanal gerçeklik ile keşfedin.

Kaunas'ı ziyaret edenler, #kaunastic'in yalnızca Kaunas’ta olduğunuzda yaşayabileceğiniz eşsiz bir duygu olduğunu bilir. Bu sefer kuralları çiğniyor ve VR Roadshow ile şehrinize gelen 360 Derece Video Çekimi ile Şehir Pazarlaması odaklı Deneyimsel Destinasyon Pazarlaması projemiz ile sanal şehre kapıyı açıyoruz. VR gözlüklerini deneyin ve kültür, sokak sanatı, basketbol, eğlence ve sürprizlerle dolu bir şehri 360 derece video çekimi ile keşfedin.

Neden VR Roadshow ve 360 Derece Video Çekimi ile Şehir Pazarlaması ile Deneyimsel Destinasyon Pazarlaması?

360 Derece Video Çekimi ile Şehir Pazarlaması ve Deneyimsel Destinasyon Pazarlaması ile Canlı, dinamik ve modern bir şehir göstermek için. Klişeleri yıkın. Gençlerin ilgisini çeken orijinal bir projeye dönüşen 360 derece Kaunas deneyimi ile Kaunas Belediyesi ve kamu kurumu Kaunas IN'nin 360 Derece Video Çekimi ile Şehir Pazarlaması ve Deneyimsel Destinasyon Pazarlaması projesinin amacı – Kaunas’ın turizm pazarlama sloganı olan Kaunastic aracılığıyla 360 derece video kampanyası ile desteklenen bir sanal gerçeklik pazarlama kampanyası ortaya çıkarmaktı. Mart ayının başından bu yana, renkli bir VR Roadshow kamyonu Avrupa etrafında dönüyor ve deneyimsel 360 derece eğlenceli bir Destinasyon Pazarlaması için eşsiz bir platforma dönüşüyor: VR gözlüklerini yani Sanal Gerçeklik Gözlüklerini denemek ve Kaunas'ın en ilginç yerlerine ve etkinliklerine geçmek mümkün oldu.

“Gitmediğimiz herhangi bir yer için yalnızca başka hikayelerden fikirler oluşturabiliriz. Ve her zaman nesnel değildirler. Son yıllarda Kaunas'ı ziyaret eden birçok insan buradan harika bir deneyim getiriyor. Bu deneyimi Litvanyalı insanlarla binlerce yabancıyla paylaşmak istiyoruz ve onlara en ilginç Litvanya şehrini VR Roadshow ile 360 Derece Video Çekimi ile Şehir Pazarlaması sayesinde Deneyimsel Destinasyon Pazarlaması ile sanal olarak ziyaret etme fırsatı sunuyoruz ”diyor Kaunas Belediye Başkanı Visvaldas Matijošaitis.

Dürüst olmak gerekirse, şehir 360 derece olarak geliyor lokasyonunuza. Kaunas şehrini doğrudan 360 Derece Video Çekimi ile Şehir Pazarlaması konseptinde Deneyimsel Destinasyon Pazarlaması ile kitlelere ulaştıran proje, Litvanya'nın gençlerini yenilenen şehre tanıtmayı, geçen yüzyılın Kaunas'ın stereotiplerini parçalamayı, şehrin olanaklarını sanal gerçeklik teknolojisi ile 360 derece ziyaret etmeyi ve tanımayı hedefliyor. Kaunastic VR etkinliklerine katılan insanlar da Kaunas'a davet edilerek - VR Roadshow'un sponsorları onlara Zalgiris maçlarına, tiyatrolara ve diğer spor, kültür ve eğlence mekanlarına davet verecekler.

VR Roadshow ve 360 Derece Video Çekimi ile Şehir Pazarlaması ile Deneyimsel Destinasyon Pazarlaması projesinin ana hedefi; şehri ülke dışına tanıtmaktı. Bununla birlikte, tur organizatörleri, Litvanya bölgelerinde yaşayan gençleri tanımanın ve dünya görüşlerini anlamanın, kendileri için neyin önemli olduğunu duymanın çok değerli bir fırsat olduğunu belirtiyor.

Etkinliğin tüm katılımcılarına spor müsabakalarına davetler, performanslar, konserler ve diğer eğlence mekanlarını içeren ödüller verildi. Birçoğu ne bekleyeceğini bilmiyordu ve etkinliğin başlangıcını hevesle bekliyordu, bu yüzden her ziyaret sürpriz bir deneyimsel ziyarete dönüştü. VR Roadshow ile 360 Derece Video Çekimi ile Şehir Pazarlaması sayesinde Deneyimsel Destinasyon Pazarlaması sadece şehri göstermekle kalmıyor, şehri yaşamak için 360 video prodüksiyonu ile deneyim pazarlaması yaratıyor.

VR Roadshow ve 360 Derece Video Çekimi ile Şehir Pazarlaması ile Deneyimsel Destinasyon Pazarlaması Nasıl Kurgulandı ve Hayata Geçirildi?

VR Roadshow 360 Derece Video Çekimi ile Şehir Pazarlaması ve Deneyimsel Destinasyon Pazarlaması projesi kapsamında Kaunastic VR projesi için özel olarak tasarlanmış bir kamyon sanal gerçeklik durakları ile donatılmıştır. Sanal Gerçeklik durakları; Litvanya halkını kültür, sokak sanatı, basketbol, eğlence ve sürprizlerle dolu Kaunas'ı keşfetmeye davet ediyor.

5.5 milyondan fazla insan VR Gözlüklerini yani sanal gerçeklik gözlüklerini deneyebilecek ve Kaunas'taki en ilginç yerlere ve olaylara 360 derece video çekimi ile etkileşime geçebilecek. Toplamda, Žalgiris maçından veya Aura Dans Tiyatrosu'ndan Kiemo Galerijoje ve diğer özel mekanlarda sokak sanatına kadar 10'dan fazla farklı yerde bir sanal tur olacak.

İki yılda 40.000 bin kilometreyi aşan, 53 hedefi ziyaret eden ve 5.5 milyondan fazla insanla canlı sohbet eden Kaunastic VR, VR Roadshow 360 Derece Video Çekimi ile Şehir Pazarlaması ve Deneyimsel Destinasyon Pazarlaması projesi Kaunas'a geri döndü. Ancak, yolculuk bitmiyor ve yakında tüm Avrupa ülkelerini gezecek olan VR Roadshow 360 Derece Video Çekimi ile Şehir Pazarlaması ve Deneyimsel Destinasyon Pazarlaması projesi, Kaunastic VR tüm insanları 360 derece sanal Kaunas'ı dolaşmaya ve Litvanyalılar tarafından görüldüğü gibi şehirlerini görmeye davet edecek.

“VR Roadshow 360 Derece Video Çekimi ile Şehir Pazarlaması ve Deneyimsel Destinasyon Pazarlaması projesinden önce, gençlerin ilgileneceği Litvanya şehirlerine ve kasabalarına ne getirdiğimiz konusunda bazı endişelerimiz vardı. İlk günden itibaren bu korkuların temelsiz olduğunu fark ettik: kimliğini keşfetmiş olan modern Kaunas'ın ve yön, sadece burada yaşayan insanlar için değil, daha önce hiç orada bulunmamış insanlar için de 360 derece video çekimi ve sanal gerçeklik teknolojisi ile Kaunas’ta sanal tur atmaları ilginç ”diyor Tomas Grigalevičius.

Sanal Gerçeklik Ajansı Nsocial Kimdir? Sanal Gerçeklik Firması Nsocial'ı Kısaca Tanıyalım ve VR Ajansı Nsocial ile Tanışalım.

Sanal Gerçeklik, kısacası, VR Özetle Deneyim Pazarlamasıdır. sanal gerçeklik ajansı nsocial veya vr ajansı nsocial, markaların ürünlerini veya hizmetlerini müşterilerine veya potansiyel müşterilerine deneyimler yaşatan sanal gerçeklik çözümleri ve sanal gerçeklik yazılımları geliştirir. Geliştirdiği Sanal Gerçeklik çözümleri, sanal gerçeklik uygulamaları ve sanal gerçeklik yazılımları ürettiği yaratıcı içerikler olan 360 derece video çekimi ve 3d oyunlaştırma ile zenginleştirerek tamamlar. İşte bu yüzden uçtan uca sanal gerçeklik firmasi nsocial'dır.

2012 doğumlu Sanal Gerçeklik Ajansı Nsocial hatta siz Sanal Gerçeklik Firması Nsocial ya da VR Ajansı Nsocial'da diyebilirsiniz, Litvanya, Çek Cumhuriyeti, Türkiye, Özbekistan, Katar, Suudi Arabistan, Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti'nde faaliyet gösteren küresel olarak zenginleştirilmiş deneysel bir Sanal Gerçeklik Ajansıdır. Sanal Gerçeklik Ajansı ve 360 ​​derece video çekimi ajansı olarak, sanal gerçeklik çözümleri ve vr yazılımları geliştiriyoruz. Üretimde sanal gerçeklik ile başlayarak, İnşaat & Gayrimenkul Emlak, Turizm, Spor, Belediyeler ve Resmi Kurumlar, Fabrika, Üretim, Eğitim, Pazarlama, Perakende, Lojistik, Enerji gibi bir çok sektörde global markalara hizmet veriyoruz.

vr içerik oluşturma. vr video çekimi. 360 derece video çekimi. 3d vr animasyon. 3d modelleme. sanal tur. panoramik fotoğraf gibi temel içerikleri oluşturmalıdır.

ilk kural: profesyonel sanal gerçeklik ajansı, uçtan uca hizmet verir. vr içerik üretimi olarak zenginleştirilmiş, sürükleyici ve yaratıcı 360 derece video çekimi oluşturmak zorundadır. bunu, hedef kitlelerine dahil olan potansiyel müşterilere / müşterilere marka ürünlerini veya hizmetlerini deneyimleme ve bulma hissi veren yepyeni bir müşteri deneyimi süreci olarak özetleyebiliriz.

elbette, vr şirketi, markanın hedef kitlesini sanal gerçeklik yazılımı ve oyunları ile pazarlama stratejisine uygun olarak etkilemek için çevrimdışı vr oyuncuları, sanal turlar ve oyun gibi sanal yazılımlar geliştirmelidir.

sadece pazarlama, halkla ilişkiler veya marka iletişimi için değil, VR Ajansı Nsocial ayrıca 360 derece İK eğitimiyle, İnsan Kaynakları ve Öğrenme departmanlarına interaktif öğrenme araçlarımızla zaman ve maliyet avantajları sağlayarak markanıza değer katar. Çalışanlarınız 360 derece video yani vr video veya Sanal Gerçeklik / Sanal Gerçeklik / VR teknolojisine dayanan oyunlaştırılmış hikayelerle yepyeni bir deneyim yaşarken, markanızla bağlarını da güçlendiriyorlar. Yazımıza dokunarak, Sanal Gerçeklik iş eğitimi ile interaktif kurumsal öğrenme hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz.

bir vr firması veya vr şirketi veya sanal gerçeklik ajansı biraz deli olmalı. yenilikçi ve özel projeler yaratmalılar. çılgın vr ajansı nsocial'ın neler yarattığını aşağıdaki oynatma listesine bakın.

Sanal gerçeklik ajansı yani vr ajansı; deneyim ajansıdır. Markalar veya kurumlar sağlamak istedikleri deneyimleri vr ajansına aktarırlar. Sanal Gerçeklik Ajansı “hikaye anlatımı / storytelling” ilkesini benimseyerek, 360 derece video çekimi, vr video çekimi, sanal tur veya 360 derece modelleme ve 3D animasyon teknikleri ile birlikte Sanal Gerçeklik Yazılımını kullanarak yaratıcı içerik ve kullanıcı dostu VR yazılımı hazırlar. Deneyim için daha da etkileşimli bir talep varsa, deneyim “Oyunlaştırma” yazılımı ile zirveye çıkarılabilir.

Sanal Gerçeklik Firması Nsocial'ın farkı izlenebilir ve yaratıcı içerikle ortaya çıkıyor. Başka bir deyişle, 360 derece video çekimi ve 360 derece video prodüksiyonundan sonraki post prodüksiyon sonrası aşama en az vr video çekimi kadar önemli ve titizlikle ele alınmalıdır. Burada, özellikle proje veya marka için eklenecek bilgilendirici Infographic ve sesli anlatım gibi unsurlar hem algıyı hem de deneyimi daha da geliştirmektedir.

Sanal Gerçeklik Firması yani VR Ajansı; markalar ve tüketiciler için unutulmaz bir deneyim sağlıyorsa, marka; iletişim kurmak istediği projesini, müşterileri ve potansiyel müşterileri akılda tutmak için farklılaştıracak pazarlama yöntemiyle işlenmiştir. Bu, tüketicinin güven verici, yenilikçi, yaratıcı ve teknolojik marka gibi olumlu algılamalar yaratmasına neden olur. Sanal Gerçeklik Ajansı Nsocial'ın farkı da tam da burada ortaya çıkar. Hedef kitlenize, markanız tarafından unutulmaz deneyimler yaşatarak akılda kalıcı vr kampanyaları yani sanal gerçeklik kampanyaları üretmekte öncüyüz.

Bugün markalar; Sanal Gerçeklik Firması ile birlikte çalışarak 360 derece VR deneyimi ile ürünlerini / hizmetlerini müşterilerine veya potansiyel müşterilerine interaktif deneyimler yaşatarak ulaştırır. Markalar doğal olarak VR Ajansı seçiminde farklı deneyimler sunan ajansları tercih ediyor. Nsocial, hikaye anlatımına inanan yaratıcı beyinleri ve sihirbaz ekibi ile bunu zirveye taşır.