Loading

Sanal Gerçeklik Kurumsal Öğrenme. Sanal Gerçeklik İş Eğitimi.

VR Kurumsal Öğrenme Sanal Gerçeklik İş Eğitimi VR ve Sanal Gerçeklik Kurumsal Öğrenme

En sevdiğimiz konulardan birine geldik, Sanal Gerçeklik İş Eğitimi. Dijital dönüşümün etkisi ve Endüstri 4.0 ile birlikte Sanal Gerçeklik İş Eğitimi ve Sanal Gerçeklik Kurumsal Öğrenme noktası. Ki bizce; Sanal Gerçeklik'in kurumsal öğrenmede en önemli alanlardan biri haline geleceğini defalarca belirtmiştik. Sanal Gerçeklik (VR- Virtual Reality) Eğitim Laboratuvarları’ ile çalışanlarına, stajyerlerine, müşterilerine ve bayilerine sanal gerçeklik mesleki eğitimleri ile deneysel olarak öğretebilirsiniz. Sanal Gerçeklik eğitimleri ile iş kazalarının önlenmesi, hurda maliyetlerinin azaltılması ve aynı zamanda kalite problemlerinin önüne geçilmesi hedefleniyor. Sanal Gerçeklik teknolojisiyle verilen eğitimlerin, öğrenmeye etkisinin 81% 'e kadar yükseldiği tespit ediliyor. Öte yandan Sanal Gerçeklik İş Eğitimi ve VR ile kurumsal öğrenme ile üretim hatlarından alınan insan kaynaklı hata verilerindeki 89%’a varan düşüş trendi ise yapılan deneysel çalışma verilerini doğrular nitelikte gerçekleşti.

VR İş Eğitimi ve Sanal Gerçeklik iş eğitimi ile, tasarım süreci de çalışanların değişen ihtiyaç ve öğrenme şekilleri doğrultusunda gerçekleştirilir.Sanal Gerçeklik İş Eğitimine katılan çalışanlar; Sanal Gerçeklik ortamında tasarlanan 15 Dakika süren interaktif etkin ve kalıcı VR İş Eğitimleri ile öncelikle 2 boyutlu ve 3D modellenmiş ile 3 boyutlu ortamda detaylı bir eğitim alıyor. Bu aşamada, çalışanlar İSG ve kalite açısından tüm detayları ve püf noktalarını öğreniyor. Eğitimin uygulama kısmında ise her çalışan Sanal Gerçeklik gözlüğü yardımıyla Sanal Gerçeklik meslek eğitiminin uygulama kısmını gerçekleştiriyor. Bu sırada diğer katılımcılar da tatbik edilen uygulamayı anlık olarak 3 boyut destekli dev ekrandan takip edebiliyor.

Sanal gerçeklik tabanlı iş güvenliği eğitimleri, iş kazalarını ve iş kazalarından kaynaklı ölümleri en aza indirgemekte ve endüstriyel, imalat ve inşaat alanlarını daha güvenli hale getiriyor.

Tüm çalışanlarının gelişimine fırsat eşitliği sağlama konusunda doğru çözüm olan Sanal Gerçeklik İş Eğitimi özellikle işitme engelli çalışanların da mesleki ve teknik gelişimini ciddi anlamda destekleyen çok yararlı bir platform olarak ayrı bir önem taşıyor. Eğitimler, farklı hat ve bölümlerde çalışabilmek için rotasyon fırsatı sağlıyor.

Sanal Gerçeklik İş Eğitimi yani Sanal Gerçeklik ile Mesleki Eğitimde Etkileşimli 3 Boyutlu Ders İçerikleri ile Öğrenme ve Endüstriyel Uygulamaları sayesinde verilen eğitimler ve yapılan diğer çalışmalar aktarılıp deneyimletilirken; sanal gerçeklik teknoloji ve uygulamalarının endüstrinin gelişimine sağlayacağı katkılar da paylaşılabilir. VR İş Eğitimleri ve sanal gerçeklikle iş eğitim teknolojisi, endüstri 4.0 ile birlikte insan kaynakları 5.0 ile birlikte yaygınlaştırılması tarafında da önemli bir adımdır. Sanal Gerçeklik Kurumsal Öğrenme ile interaktif öğrenme ve etkin öğrenme için yeni bir eğitim yönteminin yaygınlaştırılması hedefleniyor.

Özellikle fabrikalarda veya atölyelerde, makine başında yani bir makine ile çalışan çalışanlar, zamanla rutin işlerinden sebeple otomatikleşmekte veya iş güvenliğinde kendisini tehlikeye atacak noktaları fark edememeyebiliyorlar. Makinelerin çarklarına uzuvlarını sıkıştıran veya yüksek sesten dolayı iletişim kopukluğu yaşayan çalışan, iş kazalarına karşı korunmasız kalmaktadır. Sanal Gerçeklik İş Eğitimi burada yaratıcı çözüm olarak Sanal Gerçeklik Kurumsal Öğrenme adımı olmasıyla öne çıkıyor.

Çalışan, VR Kurumsal Öğrenme Sanal Gerçeklik İş Eğitimi ve Sanal Gerçeklik iş güvenliği eğitimlerinden edindiği bilgileri kullanarak, sanal gerçeklik senaryosu içerisinde çeşitli seçimler yapmaya yöneltiliyor ve seçimlerinin sonuçlarını tıpkı gerçek hayatta olduğu gibi yaşıyor. Çalışanlar, VR Kurumsal Öğrenme Sanal Gerçeklik İş eğitiminin sonunda verdiği tüm doğru ve yanlış kararları da izleyebilir ve görebilir. Raporlanabilen VR Kurumsal Öğrenme Sanal Gerçeklik İş eğitiminin aynı şekilde eğitmen ve yöneticiler için de doğru bir veri ve strateji oluşturmaktadır.

VR Kurumsal Öğrenme Sanal Gerçeklik İş Eğitimi Öğrenme Uygulamaları. VR Tabanlı Kurumsal Öğrenme Uygulamaları

VR Kurumsal Öğrenme Sanal Gerçeklik İş Eğitimi uygulamaları özellikle kurumsal şirketler tarafından çalışan eğitiminde kullanılıyor. Birçok şirket artık VR Tabanlı Kurumsal Öğrenme uygulamalarını işe alım süreçleri ve teknik eğitimler gibi alanlarda VR teknolojilerinden yararlanıyor. Sanal Gerçeklik Kurumsal öğrenmede VR sanal gerçeklik teknolojisi kullanılarak kurumsal öğrenmede iş eğitimlerinin daha iyi anlaşılması sağlananır.VR Kurumsal Öğrenme Sanal Gerçeklik İş Eğitimi uygulamaları ile çalışanlar, sanal ortamda oluşturulan iş makinelerini kullanabilirler, sanal müşteriler ile iletişime geçebilirler, özel montaj işlemlerini yapabilirler, mesleği ile ilgili birçok eğitimi sanal gerçeklik kurumsal öğrenme ile uygulamalı olarak alabilirler.

VR Kurumsal Öğrenme Sanal Gerçeklik İş Eğitimi ile müşteriler ile iletişim eğitimlerinden, iş makinesi kullanımı eğitimlerine kadar birçok alanda kurumlara özel VR Kurumsal Öğrenme Sanal Gerçeklik İş Eğitimi simülasyonları oluşturulabilir.

VR Kurumsal Öğrenme Sanal Gerçeklik İş Eğitimiile, mavi yakalı çalışanların işe başlama sürecini hızlandırmak ve sanal gerçeklik kurumsal öğrenme ile verimli eğitim almalarını sağlamak için oldukça değerli. Sanal gerçeklik kurumsal öğrenme ile çalışacakları makinenin başında çalışacak fabrika veya atölye çalışanlarının, tehlikelerin farkında olmaları için makinelerin nasıl kullanıldığına dair sanal gerçeklik iş eğitimi içeriği ile eğer kurallara uymazlarsa başlarına gelebilecek sonuçları (yaralanma, kolunu kaptırma, kalıcı hasar ve ölüm gibi) ve iş eğitimindeki tehlikeleri deneyimledikleri sanal gerçeklik kurumsal öğrenme ile eğitim modülleridir.

İş sağlığı ve sanal gerçeklik ile iş güvenliği eğitimlerinin VR Kurumsal Öğrenme Sanal Gerçeklik İş Eğitimi tabanlı verilmesi, çalışanların zarar görmeden, çalışma ortamlarındaki olası tehlikelerin sonuçlarını deneyimlemelerine, hissetmelerine ve öğrendikleri bilgileri daha hızlı ve çok sayıda hatırlayarak uygulamalarına fırsat sunarak çalışanlar için sağlıklı bir çalışma ortamı yaratıyor.

Özellikle iş güvenliği eğitimleri tehlike arz eden işlerde şirketler sanal gerçeklik kurumsal öğrenme aracılığıyla oluşturdukları eğitim simülasyonlarıyla yaşanan iş kazalarını azaltmayı hedefliyor.

Eğitimde Sanal gerçeklik kullanımı ile Üniversitelerde kullanılan farklı bölümlere özgü farklı yazılımlarla mimarlık ve hukuk gibi bölümlerde öğrenciler öğrendiklerini gerçekçi bir ortamda deneyimleyebiliyor.

Sağlık sektöründe Sanal Gerçeklik kullanımı ile oluşturulan VR kurumsal öğrenme içerikleri, öğrencilere derslerde öğretilen teorik bilgileri hiçbir hastayı tehlikeye atmadan sanal ortamda pratiğe dökme imkânı sunuyor.

VR Kurumsal Öğrenme Sanal Gerçeklik İş Eğitimi, kurumsal alanda bir firmanın çalışanlarının eğitimini daha güvenli, hızlı ve etkili bir biçimde vermesine olanak sağlıyor. Bu da eğitimin baştan aşağı değişerek yeni bir yola girdiği anlamına geliyor.

VR kurumsal öğrenme alanında ise verilen sanal gerçeklik iş eğitimleri ile işe alım, tasarım, üretim, satış, pazarlama süreçleri yeniden şekilleniyor.

Şirketler Neden Sanal Gerçeklik İş Eğitimi yani VR İş Eğitimi Kullanmalı?

İş dallarına uygun ve gerçekliğe en yakın kurguyla tasarlanabilen sanal gerçeklik kurumsal öğrenme modülleri ile birlikte vr iş eğitimleri, yüksek bir binadan düşme ya da yaralanma gibi geleneksel bir eğitimde edinilmesi imkansız hisler ile sanal gerçeklik gözlükleriyle deneyimlenebiliyor.

Sanal Gerçeklik iş eğitiminin amacı, gerçekçi işyeri deneyimleri oluşturmak ve çalışanların zorlu ortamlarda çalışırken risk almalarına izin vermektir.

VR iş eğitiminin deneysel ve sürükleyici olması, çalışanların işe başlamadan önce temel görevlerini yerine getirmede daha rahat ve kendinden emin olmalarına yardımcı olabilir.

Tehlikeli işlerde çalışanların sağlığı ve güvenliğinin sağlanması için Sanal Gerçeklik İş Güvenliği Eğitimleri nokta atışı bir çözüm. Her çalışanın işini güvenle yapma hakkı var. VR / AR / MR’ın sağladığı deneyim olanakları bize iş sağlığı ve güvenliği eğitimleri için benzersiz imkanlar sağlıyor. Günümüzde bir çok firma, iş kazalarını en aza indirmek için eğitimde Sanal Gerçeklik teknolojisine yatırım yapıyor.

Sanal Gerçeklik iş eğitimi modülleriyle edinilen deneyimlerin geleneksel bir eğitimden daha uzun ve kalıcı şekilde hatırlanması sağlanıyor.

Sanal gerçeklik gözlüğünü takan kullanıcı şirketin klasik işe başlama eğitimi ve oryantasyon programında verdiği bilgileri, kendini ilgili mekanda görerek, dinleyerek ve deneyimleyerek alıyor. Özel bir eğitim alanı gerektirmeden, herhangi bir ofis odasında dahi verilebilecek bu eğitim hem şirketteki eğitimden sorumlu kişinin, hem çalışanın zamanını koruyor. Ve interaktif deneyim olmasından dolayı akılda kalıyor.

Ayrıca, Covid-19 pandemisi ile birlikte, eğitimde de yeni dijital dönüşümler olacak. Küçük gruplar halinde interaktif eğitimler hem sağlık hem de eğitim performansı için gereklilik.

Tehlike potansiyeli olan çalışma ortamına sahip sektörlerde iş güvenliği her zaman ön planda tutulmuştur. Sanal Gerçekliğin sürükleyici gücü, insanları iş güvenliği konusunda eğitmek için yeni bir yaklaşım verir. Madenlerde çalışma, petrol sondajı için deniz tabanına derin dalış, şantiyede çalışan vinçler, nükleer santraller için; sanal gerçeklik ile iş güvenliği eğitimleri her yönüyle son derece yararlı olduğunu kanıtlıyor.

Sanal Gerçeklik iş eğitimleri oyunlaştırma ile birlikte desteklendiği için çalışanlar için farklılaşır ve rutin eğitimlerden farklılaşır.

İşe yeni başlayan çalışana ‘İşe Başlama Eğitimi’ verilmesi zorunlu. Kanuna göre işe başlama eğitimi temel eğitimlerin gerçekleştirilmesi kadar çalışanın risk ve tehlikelere karşı korunmasını sağlayacak nitelikte ve uygulamalı olmalı. Ne kadar uygulamalı eğitimler verilse de kişi gerçek sonuçları, başına gelebilecek tehlikeleri sadece duyar ve gerektiği gibi ciddiye almayabilir. Ama Sanal Gerçeklik İş Eğitimleri akılda kalıcı deneyimler yaşatır. Böylece VR Meslek Eğitimleri ile çalışan bağlılığı konularına yatırım yapan, çalışanına daha iyi, daha değerli hissettirmek için farklı yöntemler geliştiren İK yöneticileri, HR 5.0 ile VR işe başlama eğitimine oldukça ilgi duyuyorlar.

Ve tabiki de iş eğitimlerinde verimlilik. Sanal Gerçeklik İş Eğitimleri hem eğitim maliyetlerini azaltır hem de tüm çalışanları organize etmek ile uğraşmanıza gerek yoktur.

Sanal Gerçeklik İş Eğitimi ve VR İş Eğitimlerini Nasıl Yapıyoruz?

Sanal Gerçeklik İş Eğitiminde amacımız sadece vr iş eğitimi veya vr kurumsal öğrenme konusunda “wow” ürünü yapmak değildi. Ama kesin olarak,% 200'ü faydalı bir mesleki eğitim kursu oluşturuyor Sanal Gerçeklik İş Eğitimi. Bu nedenle, bir demiryolu teknisyeninin işinin parametrelerini araştırdık, araştırdık ve tamamladık araştırmaları, demiryolu anahtarları ve sürücülerinin tasarım ve çalışma modlarını, bunların özelliklerini araştırdık ve VR İş Eğitimi uyguladık. Muayene için, gerçek istasyonları ziyaret etmeye ve demiryolu anahtarları hakkında bilgi edinmeye başladık. Sonra müşteri bizi sürücülere bakmak için montaj ve onarım atölyesine davet etti. Sonuç olarak, gerçekçi 3d modelleme için çok sayıda fotoğraf, video ve ses materyali aldık ve bir eğitim senaryosu yazmak için de kullandık. Sektör uzmanları senaryomuzu iş güvenliği prosedürleri olarak titizlikle analiz ettiler. Tüm yorumlarını dikkate aldık.

Saha çalışması bu vr iş eğitiminin ilk süreciydi. İşin temellerini öğrenmek, geleneksel eğitim kaynaklarını analiz etmek, endüstrinin uzmanlarına danışmak temel prensiplerimizdi.

Demiryolu tesislerinde VR İş Eğitimi yani Sanal Gerçeklik İş Eğitimi için 3d modelleme ile içeriği oluşturmak 2. işlemdir. Gerçek teknisyenlerle gerçek demiryolu tesislerini ziyaret etmek. Fotoğraf çekmek ve 360 derece video prodüksiyonu ile sesleri ve iletişim kutularını kaydediyoruz.

Demiryolları VR ile iş eğitimi. Sanal Gerçeklik Meslek Eğitimi. Sanal Gerçeklik İş Eğitimi.

Sanal Gerçeklik İş Eğitimi Bileşenleri: gamificaiton, vr, iş eğitimi, simülasyon, görev.

Görev veya sorun: Bir demiryolu anahtarı sürücüsünün onarımı ve bakımı için teknisyenlere temel eğitim vermek üzere VR teknolojilerini ve Sanal Gerçeklik İş Eğitimi kullanın.

Sanal Gerçeklik İş Eğitimi çözümlerinin kullanılabilirliği ve verimliliği o kadar belirgindir ki şüpheye yer bırakmazlar. İK Direktörleri ve teknik yöneticiler yüksek düzeyde özgünlük tanıdılar ve gerçekçi 3d modellerin ve çalışma prosedürlerinin nasıl göründüğünü belirttiler.

Sanal gerçeklik iş güvenliği eğitimi projesine Sanal Gerçeklikle İş güvenliği Çözümü de dahil edilebilir. Sanal gerçeklik gözlüklerini takan kursiyer eğitim için tasarlanan özel çalışma alanına giriyor. Çalışanlar sanal gerçeklik ortamında, vr iş güvenliği eğitiminde edindiği bilgileri kullanarak senaryo içerisinde çeşitli seçimler yapmaya yönlendirilerek, seçimlerinin sonuçlarının gerçek hayatta olduğu gibi yaşıyor.

Senaryo ise sonraki adımdı. Endüstrinin uzmanları ve sinyalizasyon servis teknisyenleri ile birlikte çalıştı. Standartların ve düzenlemelerin incelenmesi ile vr iş eğitim ve sanal gerçeklik kurumsal iş eğitimi süreci ilerliyor.

3D Modelleme, Diyagramlar, çizimler, fotoğraflar ve video kayıtlarının incelenmesi. Hi-Poly ve Lo-Poly 3d tüm nesnelerin ve çevrenin, karakterlerin ve araçların texture doku modellenmesi ile devam edelim. Unity için model hazırlama ve optimizasyon süreci de böylece bitmiş olur.

Programlama, Kodlama ve Sahne Oluşturma: özel 3d modelleme, bileşenler, ışıklar, post efektler, pişmiş animasyon ve arka plan sesleri ve sesler ... Bu durumda birlik en iyi arkadaşımızdı:]

Sanal Gerçeklik Meslek Eğitimi sonuç:

VR İş Eğitimi Potansiyeli

Önce güvenliğe odaklanın. Sanal Gerçeklik iş eğitim üzerindeki etkisi, birçok işin yetenekli ve pratik hareket gerektirdiği güvenlik ve manuel uygulamaya odaklanacaktır. Bu özellikle güvenliğin iş eğitimi için büyük bir fırsat olduğu bir durumdur.

Liderlik ve gelişime odaklanırsak, sanal gerçeklik iş eğitimi ile grup liderlerinin şirketin liderlik modelini belirleyici modellerle uygulamak zorunda olduğu bir oyunlaştırma olarak birden fazla senaryoya sahip bir ofis çalışma ortamı oluşturmak için kullanılabilir.

sanal gerçeklik ajansı nsocial. vr şirketi nsocial ne yapıyor? vr ajansı nsocial ne yapar?

Sanal Gerçeklik, kısacası, VR Özetle Deneyim Pazarlamasıdır. sanal gerçeklik ajansı nsocial veya vr ajansı nsocial, markaların ürünlerini veya hizmetlerini müşterilerine veya potansiyel müşterilerine deneyimler yaşatan sanal gerçeklik çözümleri ve sanal gerçeklik yazılımları geliştirir. Geliştirdiği Sanal Gerçeklik çözümleri, sanal gerçeklik uygulamaları ve sanal gerçeklik yazılımları ürettiği yaratıcı içerikler olan 360 derece video çekimi ve 3d oyunlaştırma ile zenginleştirerek tamamlar. İşte bu yüzden uçtan uca sanal gerçeklik firmasi nsocial'dır.

2012 doğumlu Nsocial, Litvanya, Çek Cumhuriyeti, Türkiye, Özbekistan, Katar, Suudi Arabistan, Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti'nde faaliyet gösteren küresel olarak zenginleştirilmiş deneysel bir Sanal Gerçeklik Ajansıdır. Sanal Gerçeklik Ajansı ve 360 ​​derece video çekimi ajansı olarak, sanal gerçeklik çözümleri ve vr yazılımları geliştiriyoruz. Üretimde sanal gerçeklik ile başlayarak, İnşaat & Gayrimenkul Emlak, Turizm, Spor, Belediyeler ve Resmi Kurumlar, Fabrika, Üretim, Eğitim, Pazarlama, Perakende, Lojistik, Enerji gibi bir çok sektörde global markalara hizmet veriyoruz.

Örneğin, Özbekistan'da faaliyet gösteren ülkenin en büyük inşaat ve emlak şirketi olan DreamCity Development, 360 derece 3D Modelleme, 360 derece 3D Animasyon, VR Oyunlaştırma, Sanal Gerçeklik Oyunlaştırma, 360 derece video çekim içerik üretimi ve yazılım teknolojilerini birleştirerek tamamladığımız projesinde. Satış operasyonlarında Sanal Gerçeklik (VR) teknolojisini kullanarak, yatırım yapmak istedikleri gayrimenkulleri fuarlarda, satış ofislerinde, yabancı pazarlama faaliyetlerinde, web sitelerinde, sosyal medya pazarlamasında, dijital pazarlama faaliyetlerinde deneyimleyebilir ve satabilir halde aktif olarak kullanıyorlar.

Teknik olarak, sanal gerçeklik terimi 360 derece video çekimi yani vr video çekimi ve 3D modelleme ile desteklenen bir Müşteri Deneyimi'dir."Sanal Gerçeklik Nedir?" "Hissedilen teknoloji" sorusuna cevap veriyoruz.

Tabii ki, oyunlaştırma ve Sanal Gerçeklik İş Eğitim Simülasyonundan bahsetmeden geçemeyiz. Özetle Sanal Gerçeklik Ajansı, markaların İnsan Kaynakları, Öğrenme, Üretim, Satış, İş Geliştirme, Pazarlama ve Kurumsal Departmanları ile projeler yürütmektedir. Gördüğünüz gibi, Sanal Gerçeklik Ajansı'nın neredeyse tüm departmanlarla çalışabilecek geniş bir hedef kitlesi var.

Örneğin, Türkiye'nin en büyük moda perakendecisi Defacto'nun İnsan Kaynakları Sanal Gerçeklik İş Eğitimi projesini tamamladık. Projemizin amacı yeni işe alınan personelin sanal gerçeklik ve 360 derece video çekimi ile iş oryantasyonu, zaman kaybetmeden ve verimlilik kaybetmeden yenilikçi bir yolla anlatmaktı. 30 ülkede faaliyet gösteren Defacto, 503 mağazası, 14.000+ çalışanı var. Projemiz 360 derece vr insan kaynakları oryantasyonu ile farklı şehir ve ülkelerdeki showroomlarda yeni işe alınan çalışanların iş oryantasyonuna odaklamaktı.

Temel sorun, farklı ülkelerden / şehirlerden yeni çalışanları İstanbul'daki merkeze götürmekti. Bu masraflıydı, zaman harcıyor ve verimliliği düşürüyordu.

360 derece video çekimi ile iş oryantasyonu sanal gerçeklik projesini deneyimleyebilirsiniz.

Çözüm kolaydı. insan kaynaklarında vr kullanarak. İstanbul'daki tüm departmanları da içeren 360 derece video prodüksiyonunu tamamladık. Sonra genel merkezi departmanlara ayırdık. Her bir departmanın sorumluluklarının neler olduğunu kimin kim olduğunu açıklayan 2D metin infografikler ekledik. 360 derece video çekimi Vr prodüksiyonuna sanal tur yazılımı uyguladık.

Bu sanal tur yani vr tur yazılımı ile kullanıcılar tam kontrole sahipler. sanal tur vr turu; webVR, mobileVR ve vrheadsets olmak üzere tüm vr platformlar geliştirildi. bu, tüm platformlardan erişilebilir anlamına gelir. çalışanlar tüm merkezde yürüyebilir ve keşfedebilirler ya da sadece ilgili departmanlarını deneyimlemek isterse, zemini seçip doğrudan departmana gidebilirler. yöneticilerle tanışmak, bölümün sorumluluklarını okumak ve çok daha fazlası. sonra her mağazaya vr gözlüğü gönderdik. departmanlarını keşfedebilir, yöneticileriyle görüşebilir ve genel merkezlerini mevcut illerindeki mağazalarından görebilirler.

İnsan Kaynaklarında Sanal Gerçeklik İş Eğitimi ve Kurumsal İnteraktif Öğrenme için bir diğer projemiz ise, demiryolları ve enerji sektörü ile çalışanların iş eğitimi oldu. sanal gerçeklik iş eğitiminde oyun senaryolarında yani oyunlaştırma ile interaktif eğitimi deneyimlediler. Ardından talimatları izlemeleri ve sorunu çözmeleri istendi. İlgili projelerin vitrin videolarını aşağıda bulabilirsiniz:sanal gerçeklik ajansı ne yapıyor? vr ajansı şirketi nedir? vr ajansının hizmetleri?

vr içerik oluşturma. vr video çekimi. 360 derece video çekimi. 3d vr animasyon. 3d modelleme. sanal tur. panoramik fotoğraf gibi temel içerikleri oluşturmalıdır.

ilk kural: profesyonel sanal gerçeklik ajansı, uçtan uca hizmet verir. vr içerik üretimi olarak zenginleştirilmiş, sürükleyici ve yaratıcı 360 derece video çekimi oluşturmak zorundadır. bunu, hedef kitlelerine dahil olan potansiyel müşterilere / müşterilere marka ürünlerini veya hizmetlerini deneyimleme ve bulma hissi veren yepyeni bir müşteri deneyimi süreci olarak özetleyebiliriz.

360 derece video çekimi, vr video ve Oyunlar sanal gerçekliğin kaynağıdır. Sanal Gerçeklik gözlükleriyle destekleyerek en iyi deneyimi sunduğumuz 360 derece video teknolojisinde, ok tuşlarını veya vr video oynatıcıya yerleştirilmiş tuşları kullanarak videonuzda 360 derece gezinebilir ve videonuzu herhangi bir açıdan çevirerek izleyebilirsiniz. eğer vr gözlüğünüz yoksa, akıllı telefonuzun ekranını sola ve sağa, yukarı ve aşağı çevirerek te izleyebilirsiniz.sanal gerçeklik ajansı, sadece pazarlama ve iletişim departmanları ile çalışmaz. 3d vr oyunlaştırma ile, sanal gerçeklik ile iş eğitimi verebilir. Böylece çalışanlar, kurumsal öğrenme ve kurumsal eğitimde farklılaşarak motivasyonlarını ve iş performanslarını yükseltirken, iş kazaları ve sağlık riskleri de minimize olur. Ayrıca, firmalar için de iş eğitimi maliyetleri ve zaman planı gerektiren organizasyonların maliyetleri düşer.