Loading

moda artırılmış gerçeklik.

augmented reality moda perakende artırılmış gerçeklik

Artırılmış Gerçeklik uygulamaları ile reklam ve pazarlamanın temelleri atılır. Buradaki en önemli nokta, Artırılmış Gerçeklik uygulamalarının 360 derece pazarlama entegrasyonu sağlamasıdır. Bu yenilikçi reklamlar çok daha güçlüdür, çünkü hızla ellerini alıp kendi AR uygulamalarını geliştiren ve reklamlarını yayınlamaya başlayan yenilikçi şirketler özellikle sosyal medyada konuşulmaktadır. Bugün birçok marka, müşteri memnuniyetini ve satış gücünü artırmak için yenilikçi kampanyalara veya reklamlara yöneliyor. Bu kampanyalarda teknolojinin sunduğu fırsatlar bolca kullanılıyor. Timberland bu trendi takip edenlerden biri… Dünyanın en ilginç görsel teknolojilerinden biri Artırılmış Gerçeklik (AR) teknolojisidir. Kısaca artırılmış gerçeklik anlamına gelen bu teknoloji, her geçen gün farklı alanlarda ortaya çıkmaya başladı. Bu teknoloji ile gerçek dünyadaki sanal deneyimleri duyabilir, görebilir ve hissedebilirsiniz. Buradaki kabini söylediğimizde aslında 2 metrelik bir ekrandan bahsediyoruz. Kinect teknolojisi ile desteklenen bu ekran, müşterinin el hareketlerini gerçek zamanlı olarak algılayabilir. Yüklü sistemden yararlanmak için, kişi önce yüzünü özellikle iPad için geliştirilen bir uygulama için tarar (aynı işlem ekranda gerçekleştirilebilir). Yüz tarama işlemi tamamlandıktan sonra, çekilen görüntü bu dev ekrana aktarılır. Bu aşamadan sonra kişi, başını takmadan el hareketlerini kullanarak Timberland'ın yeni koleksiyonlarını deneyebilir. Son aşamada, kişinin sevdiği kıyafetlerle bir resim çekilir. Timberland'ın Facebook sayfasında da paylaşılan bu resim, kişinin e-posta adresine gönderilir. Kullanıcı bu işlemleri uygulama üzerinden gerçekleştirirse, resimlerini Facebook sayfalarında da paylaşabilir.

Videodan da anlaşılacağı gibi, müşterilerine farklı ve eğlenceli bir deneyim sunan Timberland, kullanım alanı giderek genişleyen artırılmış gerçeklik teknolojisini tanıttı. Ayrıca, müşterileri üstlerini değiştirme işkencesinden kurtardığı bir gerçektir. Gelecekte benzer ve daha gelişmiş kampanyalarla karşılaşacağımızdan şüphelenmeyin! AR Agency Nsocial olarak, artırılmış gerçeklik satış desteği ve pazarlama iletişimi projelerimizden kısaca bahsedeceğiz.

mirrAR adını verdiğimiz dijital ve fiziksel artırılmış gerçeklik moda alışveriş ürünümüz. Adını ayna ve artırılmış gerçeklik kelimelerinin birleşiminden alır. interaktif alışveriş deneyimi sunan mirrAR ürünümüzdür. artırılmış gerçeklik perakende yazımızda detaylıca mirrAR'ın perakende artırılmış gerçeklik deneyimi ile alışverişte nasıl kullanıldığını da anlattık. mirrAR, artırılmış gerçeklikle alışverişi eğlenceli, deneysel ve unutulmaz bir şekilde destekler.

Artık birçok büyük marka, mağazalarındaki bu sistem sayesinde kıyafet giymeden kendi başımıza deneyimlememize izin veriyor. Ekrana bakarsınız, seçtiğiniz kıyafetler dijital olarak size oturur.

Diğer hizmetimiz artırılmış gerçeklik katalogları. Ürün kataloğunu görsel işleme ve artırılmış gerçeklik teknolojisi ile etkileşimli olarak görselleştiriyoruz. 360 derece döndürerek, nasıl göründüğünü, zaman kaybetmeden ve ortamınızı değiştirerek satın almak istediğiniz elbiseyi yaşayabilirsiniz.ar şirketi nsocial ne yapar? augmented reality ajansı nsocial ne yapar?

Artırılmış gerçeklik ajansı; bir hikaye anlatım ve deneyim ajansıdır. Markalar veya kurumlar, mevcut veya yeni ürünlerini logolarından hedef kitlelerine etkileşimli olarak iletmek istediklerinde AR Ajansı'na başvururlar. Artırılmış Gerçeklik Ajansı, ek bir ekipmana ihtiyaç duymadan, akıllı cihazların kameralarını kullanarak "hikaye anlatımı" ilkesini benimseyerek görüntü işleme, yani görüntü işleme teknolojisi ve 3D Animasyon teknolojileri ile etkileşime giriyor. daha da etkileşimli bir deneyim talep edilirse, “Oyunlaştırma” yazılımı ile deneyim en üst düzeye çıkarılabilir.

Artırılmış Gerçeklik Ajansı yani AR Ajansı, markalara ve tüketicilerine unutulmaz bir deneyim yaşatırsa, marka; iletişimini yapmak istediği projesini metamorfoz pazarlama yöntemi ile müşterilerinin ve potansiyel müşterilerinin aklında kalacak şekilde kazınır. Bu da tüketicinin markaya güven verici, inovatif, yaratıcı, teknolojik gibi pozitif algılar yaratmasına sebep olur.

artırılmış gerçeklik ajansı nedir? ar şirketi nedir?

artırılmış gerçeklik ajansı, ar ajansı veya ar şirketi, markalar ve tüketiciler, marka için unutulmaz bir deneyim sunar; iletişim kurmak istedikleri proje, müşterileri ve potansiyel müşterileri akılda tutmak için unutulmaz pazarlama deneyimi ile işlenmiştir. bu, tüketicinin güven verici, yenilikçi, yaratıcı ve teknolojik gibi olumlu algılamalar yaratmasına neden olur.

kameralarda görüntülenen şeklin yansıması olarak artırılmış gerçeklik nedir sorusuna cevap verebiliriz. ar, akıllı cihazlarınızın veya herhangi bir nesnenin bilgi, içerik, anket veya fotoğraf, resim gibi görseller gibi, ekranda daha etkilesim ile anime edilmesidir. Başka bir deyişle, akıllı telefonunuzun ekranı aracılığıyla, gerçek hayatın gerçekleşmediği bir an göreceksiniz.

bugün, markalar veya kurumlar; AR deneyimiyle hedef kitlelerine ürünlerini / hizmetlerini sunan artırılmış gerçeklik şirketi ya da artırılmış gerçeklik ajansları ile çalışıyorlar. markalar doğal olarak, bir artırılmış gerçeklik ajansı seçimi olarak deneyimleriyle rakiplerinden farklı olan ar ajanslarını tercih ediyor.

artırılmış gerçeklik ajansı nsocial hangi noktalarla farklılaştırır?

2012 doğumlu augmented reality ajansı Nsocial, Litvanya, Çek Cumhuriyeti, Türkiye, Özbekistan, Katar, Suudi Arabistan, Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti'nde faaliyet gösteren küresel olarak zenginleştirilmiş deneysel bir ajans. artırılmış gerçeklik ajansı nsocial ve ar şirketi olarak, webAR , google artırılmış gerçeklik arama sonuçları , canlı trafik verileri ve ar uygulama geliştirme ve instagram filtresi geliştiririz. İnşaat ve Emlak, Perakende, Lojistik, Enerji, Turizm, Spor, Belediyeler ve Resmi Kurumlar, Fabrika, Üretim, Eğitim, Pazarlama gibi sektörlerde projeler yaratırız.

Artırılmış Gerçeklik Ajansı Nsocial'ın farkı, yaratıcı içeriklerinin ve marka öykülerinin artırılmış gerçeklik trendlerini takip ederek geliştirdiği teknolojilerinin eşsiz birleşimidir. Bir yandan markanızın veya ürününüzün geçmişiyle verilen mesajlar desteklenirken, diğer yandan ürün veya hizmetinizi ürettiğimiz içerik ve AR Yazılımıyla farklılaştırıyoruz. Kısacası, hedef kitleniz üzerinde bir WoW etkisi yaratıyoruz. özet olarak, artırılmış gerçeklik şirketi nsocial deneyimi zenginleştirir.

Artırılmış Gerçeklik Ajansı Nsocial’ın farklılığı, yaratıcılık ve marka hikayelerinin eşsiz kombinasyonudur. Bir yandan markanızın ya da ürününüzün tarihçesi ile birlikte verilen mesajlar desteklenirken, diğer yandan da ürettiğimiz içerik ve AR Yazılımları ile ürününüzü ya da hizmetinizi farklılaştırırız. Özetle hedef kitlenizde WoW efekti yaratırız. En kısa anlatımla, Augmeted Reality ajansı Nsocial AR deneyimini daha da zenginleştirerek iyileştirir.

Her gün bir adım daha ileri giden tüketici davranışları ve beklentileri de markalar ve Artırılmış Gerçeklik Ajansı tarafından takip edilmelidir. Müşterilerin / potansiyel müşterilerin artık en önemli noktası deneyim yaşamak ve yaşatmak! Deneyim ve müşteri & marka etkileşiminin hedeflendiği yeni nesil pazarlama dünyasında, AR Ajansı yani Artırılmış Gerçeklik Ajansı Nsocial olarak 2012 yılından itibaren keyifli projelere imza atmaya devam ediyoruz.

Markanızın ihtiyaç duyacağı artırılmış gerçeklik çözümleri için bir kahvede artırılmış gerçeklik ajansı Nsocial ile tanışabilirsiniz!