Loading

Moda 360 derece video çekimi. moda sektöründe sanal gerçeklik kullanımı.

Moda 360 Derece Video Çekimi Kampanyası

Satışları artırmak ve marka kararsız alışveriş yapanların dikkatini çekmek için mağaza içi müşteri deneyimlerini geliştiren perakendeciler söz konusu olduğunda, moda perakende markaları genellikle alışveriş deneyimlerini optimize etmek ve daha fazla marka sadakati oluşturmak için yeni teknolojileri benimsemenin yolunu açar. 360 derece video çekimi yani vr video çekimi bunlardan biridir. Ve yeni teknoloji söz konusu olduğunda, moda sektöründe sanal gerçekliği kullanmayı seviyoruz.

Kıyafet Deneyimleri, Ürün Deneyimleri, Öğretim Deneyimleri, Ticari Fırsatlar, Defileler, Ürün Promosyonları ve Kreasyon Lansmanları, Perakende Deneyimleri, Etkinlik Deneyimleri, Pazar Araştırması ... Sanal gerçeklik, yeni bir trend ve moda markaların pazarlama stratejilerine yeni bir soluk getiriyor. 360 derece videolar, VR, Sanal Gerçeklik teknolojisinin vazgeçilmez bileşenidir. sanal gerçeklik gözlüklerinizin 360 derece video prodüksiyonu veya VR video prodüksiyonu yani 360 vr video prodüksiyonu veya 360 video çekimi içeriği olmadan hiçbir anlamı yoktur.

Nerede olursanız olun, doğrudan bilgisayarınızdan, tabletinizden veya akıllı telefonunuzdan dünyadaki ana pist şovlarının heyecanını yaşayabilirsiniz.

Çevrimiçi moda raporlamasında 360 derece fotoğraf çekimi kullanılmasına öncülük ettikten sonra, bir kez daha yeni bir çığır açtık ve size moda sektöründe 360 ​​derece Sanal Gerçeklik çözümlerimizi anlatmaktan mutluluk duyuyoruz.

Moda 360 derece video çekimi ve sanal gerçeklik: Modanın Geleceği

Silk & Cashmere Rönesans Koleksiyonunu 360 derece video prodüksiyonu ile deneyimlemeye ne dersiniz?

Kendinizi Silk & Cashmere'in 360 derece video çekimi Rönesans backstage ve kreasyon deneyimine bırakın. Silk & Cashmere Renaissance kreasyonunun tüm look'ları, kombinasyonları ve daha fazlasını 360 derece deneyimleyin.

360 vr videonun faydaları? vr videonun faydaları nelerdir?

Günümüz, Müşteri Deneyimi Çağı ve Pazarlama Deneyimi çok önemli! Artık markalar, kurumlar veya bireyler; ürün veya hizmetini farklı ve yenilikçi bir yöntemle "Ürünü veya Hizmeti Denemek" gibi hissettirebilecek inovatif projelere odaklanmalıdır. Küresel markalar, Devlet Kurumları, Sanatçılar için birçok 360 derece video çekimi ve vr video prodüksiyonu gerçekleştirdik.

VR360 Video'ya etkileyici, deneysel ve zenginleştirilmiş deneyimler, vr video izleyicilerin eylemin bir parçası olmalarını sağlamak için inanılmaz bir seçenektir.

* 360 derece video deneysel ve ilgi çekicidir: WOW tepkisi her zaman ilk kez gelen bir kullanıcıdan alınır. Deneyim, daha önce gördükleri (ve hissettikleri) hiçbir şey gibi değil ve şov bittikten çok sonra dahi hayranlık dalgalarını paylaşacaklarından emin olabilirsiniz.

* vr 360 videoda hikaye anlatımı ve karar almanın en iyi yolu var: ey demek. VR360 videolar bin fotoğraftan üstün. Mesajınız ne olursa olsun - kullanıcının sahnede HER ŞEYİ görmesini sağlayarak gizli alanları oradan kaldırırsınız.

* 360 vr videolar sosyal medya pazarlaması için kullanışlıdır: YouTube, Vimeo ve Facebook. Orada mobil cihazlar da varsayılan bir özellik olarak zaten destekliyor - bu yüzden zaten vr videolar HERHANGİ BİR kullanıcının parmaklarının ucunda. VR video prodüksiyonu markanızı sosyalleştirilmiş ve keşfedilebilir hale getirir.

nsocial'ın ekipmanları ve 360 ​​video kameraları. nsocial'ın vr video ekipmanları. nsocial'ın vr video ekibi. nsocial'ın 360 video ekibi.

360 video prodüksiyonu için sektördeki en büyük 360 video kamera ve ekipman parkından birine sahibiz. Insta 360 Pro 2, Gopro Fusion, Gopro Max, DSLR 360 Özel Kameralar ve Teçhizat, 360 Derece Video Prodüksiyon RC Araba (VR RC Araba), havadan 360 Derece video çekimi Drone, 360 Derece Video Çekim Kameraları, 360 Derece Canlı Yayın Kameraları ekipman parkımızdaki arkadaşlarımızdan sadece bir kaçı. 5.2K 360 derece video çekimi yüksek kaliteli ekipman gerektirdiğinden, geniş ekipman parkımıza ve yatırımlarımıza sürekli yatırım yapmaya devam ediyoruz.

şirket içi ekibimizde 8 vr & cg designer & 360 video producer ve post producer var. Reklam ve sanat yönetmenlerini ve hesap yöneticilerini dahil edersek, mürettebat sayısı 12'ye çıkarılacak.

nsocial, en başından beri VR360'a daldı - bu yüzden bugün tüm sanal gerçeklik çözümleri üretmede çok tecrübeli ve uzman olduğunu iddia edebiliriz. Yaratıcı yaklaşım ve yönetmenlikten post prodüksiyonun son dokunuşlarına kadar, uçtan uca anahtar teslim sanal gerçeklik çözümleri sunarız.

Uçtan uca Tam hizmetli bir vr ajansı yani sanal gerçeklik ajansı olarak, yeni içeriği genellikle müşteri için eksiksiz sanal gerçeklik çözümleri ile harmanlarız. Hedef kitle için indirilebilir bir vr uygulaması, fuarlar ve etkinlikler için markalar için özelleştirilmiş bir oyuncu olabilir veya webVR'ı deneyimleyebilirler.

360 derece video ajansının kelime karşılığı nsocial, 360 derece video kavramları olarak taleplerinizi karşılamak için özel olarak hazırlanmış bir vr içerik yani 360 derece video üretim ajansıdır.

nsocial'ın 360 derece video prodüksiyon hizmetleri.

360 derece video çekimleri ile hazırlanan VR tanıtım filmleri sayesinde müşterileriniz şirketinizi uzaktan ziyaret edebilir veya ürünlerinizi onlara dokunabilecek kadar yakından inceleyebilir. 360 derece video fabrika tanıtım videosu, 360 derece video okul tanıtım videosu, iş oryantasyon eğitimi ile sanal gerçeklik ile 360 derece vr genel merkez sanal turu, sanal showroom ve sanal gerçeklik ile iş eğitimi videoları en önemlileridir.

şehir veya ülke dışında olsanız bile başka bir lokasyondaki konserlere, festivallere, konferanslara veya özel toplantılara 360 derece video çekimi ile sanki oradaymış gibi hissederek katılmanıza izin veriyoruz. 360 derece canlı yayın en pratik ve en kolay çözümdür.

fuarlarda ve organizasyonlarda dikkat çekmenin en etkili yolu, ürünlerinizi veya promosyonlarınızı sanal gözlük simülasyonları ile 360 derece yapmaktır. Standlarınızda sizin için hazırlayacağımız 360 derecelik VR tanıtım filmlerinizi veya VR uygulamalarınızı sergilemenize yardımcı oluyoruz.

Havada uçarak tesislerinizi veya varış yerlerinizi izlemek için bundan daha iyi bir çözüm yoktur. 360 derece video çekim ekipmanlarımızla fabrikanızı ya da ofisinizi havadan 360 derece video çekimi yapıyoruz çekiyoruz ve müşterilerinize bu eşsiz deneyimi yaşatıyoruz.

diğer 360 derece video prodüksiyonlarımızı deneyimlemek için lütfen oynatma listesini izleyin.

bayanlar. beyler. 360 derece video prodüksiyonumuzu ve vr video çekimi içerik prodüksiyon öykümüzü okuduğunuz için teşekkür ederiz. 360 derece video çekimi projeniz varsa veya projeleriniz için 360 video prodüksiyon ajansı veya 360 video şirketi arıyorsanız, bize bir e -posta bırakabilirsiniz.