Loading

otomobil 360 derece video çekimi. 360 derece video test sürüşü.

Araba 360 Derece Video Çekimi ile Test Sürüşü

Türkiye'nin ilk 360 derece video çekim ajansı Nsocial tarafından hayata geçirilen ve İstanbul'da 360 derece video çekimi ve test sürüşüyle ​​yeni Range Rover Evoque deneyimini 360 derece video çekimi ile test sürüş deneyimi ile yaşayın.

Dünyanın en prestijli otomobil markalarından Land Rover, Range Rover Evoque'un 2.0 Dizel lansman ve test sürüşünün 360 derece video çekimini Türkiye'nin popüler otomobil vloglarından biriyle tamamladık. Sürücünün gözünden 360 derece video çekimi ile otomobili anlatan kişi aynı zamanda, en etkili otomobil youtube vlog'unun sahibidir.

Range Rover Evoque'un 360 derece video çekimini hem Facebook ve Youtube'da hem de web sitelerinde yayınlanmak üzere 4K çözünürlüğü ile 360 derece video çekimi yaptık. Böylece otomobile dair sunroof, bagaj, diz mesafesi gibi detayları, otomobili görmeye gitmeden birebir olarak izleyiciler 360 derece otomobil test sürüşü videosunda görebildi. Diyelim otomobili almak istiyorsunuz ama bayiye gidecek zaman yok. Ya da size en yakın bayide bu otomobil bulunmuyor. araba 360 derece video çekimi işte tam da burada sizin ihtiyacınıza hizmet ediyor. Ayrıca 360 derece otomobil test sürüşü videosu; marka için de hem yenilikçi hem de ses getirecek bir teknoloji olan otomobil 360 derece video çekimi teknolojisi ile sosyal medyanın en ünlü otomobil gurusunun vlogunda yer alarak milyonlarca kişiye erişerek 360 derece otomobil test sürüşü videosu ile farklılaşan bir deneyim yaşatıyorsunuz. En etkin 360 derece video çekimi deneyimi için otomobil 360 derece video test sürüşünü YouTube uygulamasında izleyin veya Chrome tarayıcıyı bilgisayarınızda 4k çözünürlükte deneyimleyin.

360 Derece Otomobil Test Sürüşü Videosu ve 360 Derece Video Çekimi ile Araba 360 Derece Video Çekimi Neden Kullanılmalı?

360 derece otomobil test sürüşü videosunda kendinizi Range Rover Evoque ile dünyanın otomotiv sektöründe ilk 360 derece video çekimi ile sanal gerçeklik deneyimine bırakın. Otomobil 360 derece video çekimi ile Evoque'un koltuğındaymış gibi hissederek dış dünyadan soyutlanın, tamamen Evoque ile başbaşa kalarak 360 derece otomobil test sürüşü videosunda otomobili keşfetmeye ve Evoque ile hayal kurmaya odakanın. Yol boyunca otomobilin özelliklerini 360 derece video çekimi ile keşfederek yolculuk yaparken rahatlayın.

Thinkwithgoogle'ın raporlarından da kontrol edebileceğiniz gibi, 360 derece video çekimi ile ürün deneyimi satın alma kararını çok pozitif etkiliyor. Satın alma kararından önce internetteki videoları izleyen alışveriş yapanların 64%'ü, 360 derece video çekimi gibi yeni pazarlama yöntemlerinin kendilerini 360 derece otomobil test sürüşü videosu sayesinde test sürüşü olmadan bir araba satın almaya ikna edeceğini söylüyor.

YouTube'daki "otomobil test sürüşü" videolarının izlenme süresi son iki yılda 65%'ten fazla arttı. Bir de düşünsenize; 360 derece otomobil test sürüşü videosu yaygınlaşırsa :] ?

Araba alıcılarının 92%'si satın almadan önce online araştırma yapıyor. 360 derece video çekimi projelerin çoğalması ile belki de artık 360 derece otomobil test sürüşü videosu araştırıp izlerler!

YouTube'daki markalı otomobil videolarının aylık 4% 'lük görüntüleme payı 7%'ye yükseldi.

360 derece video çekimi ile test sürüşü sayesinde yani 360 derece otomobil test sürüşü videosu ile otomobilin kullanıcılar tarafından deneyimlenmesi farklılaşır. Çünkü otomobili 360 derece video çekim teknolojisi sayesinde sanki içine oturmuş gibi birebir deneyimleyebilirler ya da kendisi kullanıyormuş gibi hissettirerek, hayal kurdurarak 360 derece otomobil test sürüşü videosu sayesinde ona sahip olma arzusu uyandırabilirsiniz.

Otomobil 360 derece video çekimi test sürüşü, Youtube'daki diger otomobil test sürüşü videolarından 14 kat daha fazla etkileşim oranına sahiptir. Böylece 360 derece video çekimi ile birlikte dijital pazarlama ve sosyal medya performansınızı da 360 derece otomobil test sürüşü videosu sayesinde yükseltirsiniz.

Bir showroom'a gitmek için vaktiniz yoksa Sanal Showroom'a gidebilir veya Test sürüşüne çıktığınızda, arabada incelediğiniz her ayrıntıyı 360 derece video ile 360 derece otomobil test sürüşü videosu sayesinde deneyimleyebilirsiniz.

360 derece otomobil test sürüşü videosunda otomobili 360 derece video çekimi ile arka koltuk mesafesini, açılır tavanı, kargo alanını veya daha fazlasını 360 derece video prodüksiyonunun gerçekliği olarak görebilirsiniz.

360 derece otomobil test sürüşü videosu ile otomobil markaları 7/24 daha fazla erişilebilir olur ve çok geniş hedef kitlelere 360 derece ürün deneyimi ile ulaşır. Potansiyel müşteriler oluşturmak, 360 derece video çekimi ile sanal gerçeklik pazarlama kampanyaları yani 360 derece pazarlama kampanyası vr pazarlama kampanyası yapmak, yeni potansiyel müşteriler toplamak ve algı oluşturmak için yeni bir satış ve pazarlama kanalıdır.360 derece otomobil test sürüşü videosu; otomobil sektöründe ilham verici bir otomobil 360 derece video çekimi teknolojsi ile sanal gerçeklik pazarlama kampanyası örneğini de sizlerle paylaşmak istedik.360 derece video çekimi. 360 derece video çekim ajansı. 360 video çekim şirketi. 360 derece video çekim firması.

360 derece video çekim ajansı nsocial, aynı zamanda sanal gerçeklik ajansı yani vr ajansıdır. nsocial, zenginleştirilmiş deneyimsel ajanstır. yaratıcılığa, dijital dönüşüme, teknolojiye ve hikaye anlatımına inanıyoruz. 360 video çekim ajansı nsocial yaratıcı ve zenginleştirilmiş hikaye anlatımı ile deneyimler yaşatır. 360 video cekimi, sanal gerçeklik (virtual reality vr), google artırılmış gerçeklik arama sonuçları (google ar), webAR (tarayıcı bazlı artırılmış gerçeklik), 3D animasyon, vr / ar uygulama geliştirme, yazılım geliştirme ve dijital dönüşüm ajansı diğer farklılaştığımız odaklar.

Müşterilerinizi etkilemek veya markanız veya yeni modelleriniz için potansiyel müşterilere ulaşmak istiyorsanız, otomobil 360 derece video çekimi ve 360 derece video test sürüşü veya sanal showroom ile 360 derecelik bir deneyim için buluşalım. bize bir e-posta bırakmanız yeterli.

360 derece video çekimi ve VR Video prodüksiyonu olarak markalarımız için ne yaptık? çalışmalarımızı izleyin!

Sürükleyici videolar veya küresel videolar olarak da bilinen 360 derece videolar 360 VR video olarakta bilinir, her yöndeki bir görüntünün çoklu lensler ile 360 derece çekim yapan kameralar ile aynı anda kaydedildiği, çok yönlü bir kamera veya bir kamera koleksiyonu kullanılarak çekilen video kayıtlarıdır. Normal düz ekranda 360 derece oynatma sırasında, izleyici panorama gibi izleme yönünü kontrol eder. Bir mekanı, bir olayı her açıdan yani 360 derece görebilmek kişiler için oldukça etkileyici bir deneyim. 360 derece video nedir? 360 derece video Nasıl çekilir? 360 VR video ile aynı mıdır, farkları varsa nelerdir? Bu soruların cevabını yazımızda.

360 derece çekim yapan kamera ile yapılan 360 derece video çekimi sayesinde “tümyönlü” izleme açısıyla aynı anda bütün açılar 360 derece olarak kaydedilir. 360 derece video çekimi yaptığınız 360 derece çekim yapan kamerayı dilediğiniz yere çevirmeniz fark etmez, sanki oradaymış gibi hissedersiniz. 360 derece video çekimi her zaman alışılmış flat video dediğimiz TV ya da sosyal medya platformlarında izlediğimiz videolardan çok farklıdır. Flat video olarak adlandırdığımız bu videoların çekiminde yani normal videoda tek seferde tek açıyı çekersiniz. 360 derece video çekimi ise küresel video olarak da bilinir. 360 derece video nasıl izlenir? Youtube 360 derece video izlemeye en büyük desteği veriyor. 360 VR video çekiminizi Youtube'a yükledikten sonra, embed dediğimiz yerleştirme ile 360 derece video çekiminizi ve 360 derece tanıtım videonuzu web sitenizde de yayınlayabilirsiniz. Böylece sanal gerçeklik gözlüklerine sahip olmadan da hem bilgisayarınızın ekranından hem de akıllı telefonunuzun ekranından 360 derece video çekimlerini izleyebilir, 360 VR video deneyimi yaşayabilirsiniz. Eğer sanal gerçeklik gözlüğünüz varsa, sanal gerçeklik gözlüğünden de 360 derece video çekimi ve 360 VR Video izleyebilirsiniz ve deneyimi zirveye çekebilirsiniz. 360 derece video izlemek için tek kaynak tabi ki Youtube değil. Facebook 360 videoları da Facebook üzerinden izleyebilirisiniz. Son zamanlarda Facebook 360 video üzerinde en çok izlenen videolar arasında Lunapark 360 video, havuz 360, sanal gerçeklik videoları tren, 360 derece video - korku, 360 derece video dinazor, 360 derece video - korku treni gibi popüler videolar var diyebiliriz. 360 derece videoyu oynatma sırasında izleyici, bir panorama veya bir çeşit sanal gerçeklik gibi, 360 derece video içerisinde izleyeceği yönü kontrol edebilir. Youtube 360 derece video indir demeye çalışmayın :] Çünkü 360 derece video indirdiğiniz zaman 99% olasılıkla ekranı ya ortadan yatay yada dikine bölünmüş olarak izleyeceksiniz. 360 derece video çekimi nasıl yapılır sorunuzu cevaplayalım.

Uçtan uca tam hizmet veren VR Ajansı ve 360 derece video çekim ajansı Nsocial, aslında 360 derece video çekimi firması yani 360 derece çekim yapan firmaların öncülerindendir. Sanal Gerçeklik şirketi Nsocial ve 360 derece video çekim şirketi Nsocial ile yaratıcı deneyimin zirvesine çıkarsınız.