Loading

perakende augmented reality artırılmış gerçeklik perakende

perakende sektöründe artırılmış gerçeklik kullanımı

perakende sektöründe artırılmış gerçeklik kullanımı ile artırılmış gerçeklik, markaların mobil cihazlarında tüketicilerle etkileşime girmesini sağlayan yenilikçi bir araç olarak ortaya çıkmıştır. AR, tüketici ve marka arasındaki ilişkiyi zenginleştiren ve her yerde kullanılabilen yeni bir dijital deneyim yaratıyor.

Son yıllarda başarılı perakende sektöründe artırılmış gerçeklik kullanımı kampanyalarının önemli ölçüde büyümesini görebilsek de, artırılmış gerçeklik pazarlaması ve perakende oldukça yenidir.

Artırılmış gerçekliğin pazarlama çabalarına entegrasyonu ve perakende sektöründe artırılmış gerçeklik kullanımı, tüketici ilişkileri kurmayı, satışları artırmayı ve müşteri deneyimine değer katmayı amaçlamaktadır. Perakendeciler, perakende sektöründe artırılmış gerçeklik kullanımı ile birden fazla geleneksel ve geleneksel olmayan etkileşim yoluyla hedef kitlelerini çekme şansı elde ediyor.

Perakendeciler, ürünleri tanıtmak için geleneksel olarak basılı reklam kampanyalarına veya diğer medyaya güveniyorlardı. Geçmişte bölünmüş olarak, basılı, medya ve mağaza içi pazarlama çabaları bugün perakende sektöründe artırılmış gerçeklik kullanımı yoluyla kapsamlı tüketici deneyimiyle birleştiriliyor.

Aşağıda listelenen perakende sektöründe artırılmış gerçeklik kullanımı örnekleri ile perakende sektöründe artırılmış gerçeklik kullanımı için fikir verebilir. Artırılmış gerçeklik perakendeciliğinde yeni etkileyici perakende sektöründe artırılmış gerçeklik kullanımı ile beslenmiş kampanyalar bekliyoruz ve yakında pazarlama teknolojisi setinde çok önemli bir araç olacağına inanıyoruz.

Augmented reality ajansı yani Artırılmış Gerçeklik şirketi Nsocial olarak, perakende sektöründe dijital dönüşüm uygulamalarından ve perakende sektöründe artırılmış gerçeklik uygulaması olan sanal kabin ve akıllı ayna olarak kullanılabilen mirrAR ismini verdiğimiz bir ürün geliştirdik. detaylı yazıyı mirrAR ın üzerine dokunarak okuyabilirsiniz, adı üzerinde, ayna ve artırılmış gerçeklik teknolojisinin kombinasyonu.

Perakende Sektöründe Artırılmış Gerçeklik Uygulamaları. Perakende Sektöründe Augmented Reality Örnekleri

Perakende Sektöründe Artırılmış Gerçeklik Uygulamaları; müşterilerin 3D ürün modelleme ve önizlemesiyle satın almadan önce "denemelerini" sağlar. Ürün tanıtımı daha doğrusu deneyimletilmesi, bir satış fırsatıdır. Bir AR deneyimi yani artırılmış gerçeklik deneyimi, gerçek bir ürün sergilemenin imkansız olduğu durumlarda ilgi çekici bir alternatif yapabilir.

Perakende Sektöründe Artırılmış Gerçeklik Uygulamaları; Marka bilinirliğini artırır. Fiziksel ürünlere eklenen oyun, müşterilerin bir ürünle etkileşime girmesine yardımcı olur ve daha hızlı bir satın alma için teşvik görevi görür.

Perakende Sektöründe Artırılmış Gerçeklik Uygulamaları; Ürün kataloglarını görselleştirir. “Öngörülen” katalog öğeleri bir müşteriye ürünün yerinde nasıl görüneceğine dair gerçek zamanlı, ölçekli bir görünüm sunar.Perakende Sektöründe Artırılmış Gerçeklik Uygulamaları; Oyunlaştırma ile etkileşim sağlar. Ziyaretçi etkileşimini, indirimlerini ve çok daha fazlasını artırmak için pazarlama kampanyaları!

Perakende Sektöründe Artırılmış Gerçeklik Uygulamaları; Geleneksel perakende deneyimini ve e-ticareti birleştirir.Herhangi bir boyutta sanal perakende mağazaları oluşturmak, envanter maliyeti ve uzun çizgiler olmadan müşterilere daha yakın kalmayı mümkün kılar.

Perakende Sektöründe Artırılmış Gerçeklik Uygulamaları; Müşterileri bir mağazaya getirir. AR özellikli mağaza pencereleri potansiyel müşterileri eğlendirir ve içinde ne olduğunu merak etmelerini sağlar.

Perakende Sektöründe Artırılmış Gerçeklik Uygulamaları; e-ticarette conversion rate yani dönüşüm oranlarını yani conversion rates'i artırır ve giyim mağazaları için getirileri azaltır: Sanal montaj odası.

Perakende Sektöründe Artırılmış Gerçeklik Uygulamaları; Gösterilen ürünler hakkında ek bilgi görüntüler, alışveriş deneyimini zenginleştirir. Beslenme bilgilerinden müşterilerin kasada kullanabileceği sanal bir kupona kadar her şey artırılmış gerçeklikle birleştirilebilir.

Perakende Sektöründe Dijital Dönüşüm

Endüstri 4,0 ‘ın hayatımıza soktuğu inovatif yaklaşımlar Perakende Sektöründe Dijital Dönüşüm ile müşterilerin endişelerini geçirecek düzeydedir. Zaten önemli olan da Perakende Sektöründe Dijital Dönüşüm ile perakende markalarının, müşterilerine en iyi hizmeti sağlamasıdır. Perakende Sektöründe Dijital Dönüşüm ile hizmet çağımızın büyük devrimi olan Endüstri 4.0 ‘ın getirileriyle sağlanacaktır. Şehirlerde adeta zamanla yarışılmakta, zamansızlık, park yeri bulamama, ziyaret planı yapamama, yoğun çalışma, evde bulunmama gibi pek çok şehir problemiyle karşılaşırız ve Perakende Sektöründe Dijital Dönüşüm bu soruna esnek çözümler sunuyor. Perakende Sektöründe Dijital Dönüşüm ile insanlar için online alışverişi en çekici kılan sebepler geniş ürün yelpazesi bulunması, konforlu ve kolay olmasıdır. Trafik, insanlar işe giderken yolda çok fazla zaman harcamaktadır. Perakende Sektöründe Dijital Dönüşüm ile büyük şehirlerde yaşayan insanlar için online perakendecilik büyük kolaylık sağlayacaktır. Perakende Sektöründe Dijital Dönüşüm adımlarında perakende sektöründe artırılmış gerçeklik kullanımı ile deneyim zirveye çıkarılırsa, hem müşteriler hem de perakende sektörü için maksimum fayda sağlanır. Çünkü Perakende Sektöründe Dijital Dönüşüm ve Perakende sektöründe Artırılmış Gerçeklik uygulamaları ile zamandan tasarruf edilir, ürün deneyimi yaşatılır ve soru işaretleri ortadan kalkar. Perakende Sektöründe Dijital Dönüşüm ve Perakende sektöründe Artırılmış Gerçeklik kullanımı ile siteye girdiğinizde ihtiyacınız olan ürünleri rahatlıkla bulabilirsiniz ve aradığınız ürünlere benzer ürünler karşınıza çıkar, site ihtiyaçlarınızı belirlemenizi yardımcı olur. Beğendiğiniz ürünleri Perakende Sektöründe Dijital Dönüşüm adımlarından olan perakende sektöründe artırılmış gerçeklik uygulamaları veya webAR ya da Google Artırılmış Gerçeklik Arama Sonuçları olan GoogleAR ile yerinde deneyimleyebilirsiniz. Perakende Sektöründe Dijital Dönüşüm adımlarından "Click and Collect" metoduyla alışveriş yapabilmek, teknolojiyi kullanmayı bilen ama evden çıkamayacak durumda olan yaşlı ve engelli insanlara da büyük kolaylıklar sağlayacaktır.

Artırılmış Gerçeklik Alışveriş

Perakende, artırılmış gerçekliği keşfetmek için cazip bir alandır, çünkü sonuçlar müşterilerden gelen canlı geri bildirimler ve yeniliklerinden dolayı viral maruz kalma ile gerçek rakamlarda görülebilir. ar perakende artırılmış gerçeklik alışveriş deneyimi ile ilgili başka bir makalemizi de okuyabilirsiniz.

Artırılmış Gerçeklik Firması Nsocial ne yapar? Augmented Reality Ajansı Nsocial ne yapar?

Artırılmış Gerçeklik Firması Nsocial yani Artırılmış gerçeklik ajansı; bir hikaye anlatım ve deneyim ajansıdır. Markalar veya kurumlar, mevcut veya yeni ürünlerini logolarından hedef kitlelerine etkileşimli olarak iletmek istediklerinde AR Ajansı'na yani Artırılmış Gerçeklik Firmasına başvururlar. Artırılmış Gerçeklik Ajansı veya Artırılmış Gerçeklik Firması, ek bir ekipmana ihtiyaç duymadan, akıllı cihazların kameralarını kullanarak "hikaye anlatımı" ilkesini benimseyerek görüntü işleme, yani görüntü işleme teknolojisi ve 3D Animasyon teknolojileri ile etkileşime giriyor. daha da etkileşimli bir deneyim talep edilirse, “Oyunlaştırma” yazılımı ile deneyim en üst düzeye çıkarılabilir.

Artırılmış Gerçeklik Firması, Artırılmış Gerçeklik Ajansı yani AR Ajansı, markalara ve tüketicilerine unutulmaz bir deneyim yaşatırsa, marka; iletişimini yapmak istediği projesini metamorfoz pazarlama yöntemi ile müşterilerinin ve potansiyel müşterilerinin aklında kalacak şekilde kazınır. Bu da tüketicinin markaya güven verici, inovatif, yaratıcı, teknolojik gibi pozitif algılar yaratmasına sebep olur.

artırılmış gerçeklik ajansı nedir? ar şirketi nedir?

artırılmış gerçeklik ajansı, ar ajansı veya ar şirketi, markalar ve tüketiciler, marka için unutulmaz bir deneyim sunar; iletişim kurmak istedikleri proje, müşterileri ve potansiyel müşterileri akılda tutmak için unutulmaz pazarlama deneyimi ile işlenmiştir. bu, tüketicinin güven verici, yenilikçi, yaratıcı ve teknolojik gibi olumlu algılamalar yaratmasına neden olur.

Artırılmış Gerçeklik Firması Nsocial olarak kameralarda görüntülenen şeklin yansıması olarak artırılmış gerçeklik nedir sorusuna cevap verebiliriz. ar, akıllı cihazlarınızın veya herhangi bir nesnenin bilgi, içerik, anket veya fotoğraf, resim gibi görseller gibi, ekranda daha etkilesim ile anime edilmesidir. Başka bir deyişle, akıllı telefonunuzun ekranı aracılığıyla, gerçek hayatın gerçekleşmediği bir an göreceksiniz.

Markalar veya kurumlar; AR deneyimiyle hedef kitlelerine ürünlerini / hizmetlerini sunan artırılmış gerçeklik şirketi ya da artırılmış gerçeklik ajansları ile çalışıyorlar. markalar doğal olarak, bir artırılmış gerçeklik ajansı seçimi olarak deneyimleriyle rakiplerinden farklı olan ar ajanslarını tercih ediyor.

artırılmış gerçeklik ajansı nsocial hangi noktalarla farklılaştırır?

Artırılmış Gerçeklik Firması Nsocial, 2012 doğumlu augmented reality ajansı Nsocial, Litvanya, Çek Cumhuriyeti, Türkiye, Özbekistan, Katar, Suudi Arabistan, Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti'nde faaliyet gösteren küresel olarak zenginleştirilmiş deneysel bir ajans. artırılmış gerçeklik ajansı nsocial ve ar şirketi olarak, webAR , google artırılmış gerçeklik arama sonuçları , canlı trafik verileri ve ar uygulama geliştirme ve instagram filtresi geliştiririz. İnşaat ve Emlak, Perakende, Lojistik, Enerji, Turizm, Spor, Belediyeler ve Resmi Kurumlar, Fabrika, Üretim, Eğitim, Pazarlama gibi sektörlerde projeler yaratırız.

Artırılmış Gerçeklik Firması Nsocial yani Artırılmış Gerçeklik Ajansı Nsocial'ın farkı, yaratıcı içeriklerinin ve marka öykülerinin artırılmış gerçeklik trendlerini takip ederek geliştirdiği teknolojilerinin eşsiz birleşimidir. Bir yandan markanızın veya ürününüzün geçmişiyle verilen mesajlar desteklenirken, diğer yandan ürün veya hizmetinizi ürettiğimiz içerik ve AR Yazılımıyla farklılaştırıyoruz. Kısacası, hedef kitleniz üzerinde bir WoW etkisi yaratıyoruz. özet olarak, artırılmış gerçeklik şirketi nsocial deneyimi zenginleştirir.

Artırılmış Gerçeklik Firması Nsocial'ın yani Artırılmış Gerçeklik Ajansı Nsocial’ın farklılığı, yaratıcılık ve marka hikayelerinin eşsiz kombinasyonudur. Bir yandan markanızın ya da ürününüzün tarihçesi ile birlikte verilen mesajlar desteklenirken, diğer yandan da ürettiğimiz içerik ve AR Yazılımları ile ürününüzü ya da hizmetinizi farklılaştırırız. Özetle hedef kitlenizde WoW efekti yaratırız. En kısa anlatımla, Augmeted Reality ajansı Nsocial AR deneyimini daha da zenginleştirerek iyileştirir.

Her gün bir adım daha ileri giden tüketici davranışları ve beklentileri de markalar ve Artırılmış Gerçeklik Ajansı tarafından takip edilmelidir. Müşterilerin / potansiyel müşterilerin artık en önemli noktası deneyim yaşamak ve yaşatmak! Deneyim ve müşteri & marka etkileşiminin hedeflendiği yeni nesil pazarlama dünyasında, AR Ajansı yani Artırılmış Gerçeklik Ajansı Nsocial olarak 2012 yılından itibaren keyifli projelere imza atmaya devam ediyoruz.

İsterseniz, Artırılmış Gerçeklik ajansı Nsocial 'ın geliştirdiği artırılmış gerçeklik projelerini deneyimlemek için bir araya gelebiliriz.