Loading

mücevher artırılmış gerçeklik takı artırılmış gerçeklik saat artırılmış gerçeklik

takı artırılmış gerçeklik. mücevher artırılmış gerçeklik. saat artırılmış gerçeklik.

İnternetten bir saat ve aksesuar satın alırken kilit sorulardan biri, "Bileğime nasıl görünecek?" Rekabetin yüksek olduğu e-ticaret ve alışveriş dünyasında zirveye çıkmak her zaman zordur. Yenilikçi markalar için artırılmış gerçeklik teknolojisi, kalabalığın arasından sıyrılmak için yepyeni bir fırsat. Şu anda, çevrimiçi mağazalar size çok fazla boyut ve renk verisi verebilir, ancak bileğinizdeki saati değiştiremez. Teknoloji değiştikçe ve değişmeye devam ettikçe, alıcıların davranışları da değişecektir. Alıcılar iletişim kurar, seçer, öğeleri tanır ve tamamen farklı bir şekilde satın alırlar.

artırılmış gerçeklik teknolojisi, özellikle perakende ve e-ticaret alanlarında, farklı iş alanlarında devreye giriyor. artırılmış gerçeklik ve e-ticaret arasındaki ilişki hakkındaki makalemizi buradan okuyabilirsiniz. Artırılmış gerçeklik zaten klasik perakendeyi yeniden şekillendiriyor ve daha büyüleyici ve ilgi çekici hale getiriyor. De Beers, James Allen, Forevermark, Tacori ve Boucheron gibi seçkin markalar zaten mücevherlerde artırılmış gerçeklik uygulamış ve avantajlarından yararlanmaya başladılar.

Örneğin, aksesuar, takı ya da yüzük satın almadan önce denemek son derece doğaldır. Üstelik bunu artırılmış gerçeklik teknolojisi ile mağazaya gitmeden yapabilirsiniz ve sizden en iyi durduğunu düşündüğünüz aksesuarı, telefonunuzun ekranında denedikten sonra dakikalar içerisinde satın alabilirsiniz. Artırılmış gerçeklik yani augmented reality, en sevdiğiniz yüzükleri akıllı telefonunuzun ekranında deneyimlemenizi sağlar. Bu yenilikçi özellik, tahminle ilgili tahminlerin çoğunu ortadan kaldırıyor, çünkü nasıl durur acaba diye düşündüğünüzde, artık o an deneyebiliyorsunuz… ve süper bağımlılık yapıcı! Elmas kesimi parmağınızın şeklini tamamlayacak mı? Metal rengi cilt tonunuza uyuyor mu? Örneğin, beyaz altın ve platin serin bir cilt tonuna karşı harika görünürken, sarı ve rose altın daha sıcak cilt tonlarına daha uygundur. Şekle gelince, ovaller gibi bazı elmas kesimler uzunluk yanılsaması yaratır ve parmakları incelikle uzatmaya hizmet eder. Artırılmış Gerçeklik Yüzük Deneme teknolojisi ile, halkanın elinizde nasıl görüneceğini simüle ederek farklı özelleştirme seçenekleri arasında seçim yapmak daha kolaydır. Artırılmış Gerçeklik gibi sürükleyici teknolojiler, online alışverişin yani e-ticaretin oldukça rekabetçi dünyasında bir etki yaratmaya başladı ve sanal deneyimler gibi fikirlere yol açtı. Artırılmış Gerçeklik, yeni bir saat ve aksesuar satın alma deneyimini zirveye taşıyan yenilikçi bir teknolojidir. Hem google ar yani Google arama sonuçlarına entegre artırılmış gerçeklik hem de webAR olarak her hangi bir uygulama indirmenize gerek kalmadan, tarayıcı üzerinden çalışan artırılmış gerçeklik projemizle bileğinizdeki en iyi saatleri ve aksesuarları, parmağınızdaki halkaları deneyin

Klasik e-ticaret dönemi sona erdi. Bugün, kullanıcılar daha iyi müşteri deneyimine sahip olmak ve doğru ürünleri satın aldıklarından emin olmak istiyorlar. Parmağınızdaki en iyi yüzükleri, bileğinizdeki en iyi aksesuarları deneyimleyin ve Artırılmış Gerçeklik ile mükemmel uyumu bulun. Gerçek alanda sanal ürünle yapılan uygulamalarda, ürünün üç boyutlu görüntüsü gerçek görüntüye gerçek zamanlı olarak yerleştirilir. Bu yeni Artırılmış Gerçeklik teknolojisi ile alışveriş deneyiminiz zirveye çıkacak. Müşterilerin karar vermesini, saat ve aksesuar satın almasını kolaylaştırmakla kalmaz, aynı zamanda yenilikçi markaların pazarlarını genişletmelerini ve yüksek marka bilinirliklerini artırmalarını sağlar! Kamerayı bileğinize doğru yönlendiren AR yani augmented reality ya da artırılmış gerçeklik, saatin görüntüsünü kaplar. Bileğinizi bile döndürebilirsiniz ve saatiniz hareketlerinizi takip ederek dönecektir. Malzeme ve diğer özellikler gibi önemli satış noktalarını vurgulayan etiketler gibi ek ayrıntılara sahip olmayı seçebilirsiniz. Karşılaştırmanıza yardımcı olması için hareketsiz bir görüntü bile çekebilirsiniz.

Artırılmış gerçeklik, artırılmış gerçeklik, yeni müşteriler için son derece çekici olabilir. Özel bir saate sahip olmak isteyenler, saatin üzerindeki saatle bileğin resimlerini çekebilirler. Diğerleri bunu hedeflerine doğru ilerlemelerine yardımcı olmak için motivasyonel bir araç olarak kullanabilirler. Diğerleri görüntüleri daha sonra uygulamayı kendileri için kullanmaya çalışabilecekleri sosyal medya aracılığıyla arkadaşlarıyla paylaşabilir. Böyle bir AR çözümünü erken benimseyen markalar, orijinal ürünlerle birlikte gelen gelişmiş deneyimsel pazarlama seçeneklerinden de yararlanacaklar. Bu, haber ve dergi yayıncılarını içerebilir. Ürün, marka bilinirliğini yaygınlaştırmak için bir dizi sosyal medya kampanyası için de uygun olabilir. Augmented Reality = Artırılmış Gerçeklik Bilgisayar ortamında üretilen ses, görüntü, grafik ve GPS verileri ile zenginleştirilmiş gerçek dünya ortamının ve içeriğinin canlı veya dolaylı fiziksel görünümüdür. Bu kavram, bilgisayarla gerçeği kısaca değiştiriyor ve artırıyor.

Gün geçtikçe daha fazla geliştirilmeye ve kullanılmaya devam eden artırılmış gerçeklik uygulamaları pazarlamacılara birçok fırsat sunmaktadır. Her gün çeşitli yeniliklerle karşılaştığımız ve her geçen gün daha yakından tanıdığımız artırılmış gerçeklik teknolojisi, birçok alanda yenilikler sunarak sanal gerçekliği ve artırılmış gerçekliği daha dokunsal ve canlı hale getiriyor. Teknolojik cihazların deneyimini neredeyse beş duyuya hitap eden gerçeğe dönüştüren artırılmış gerçeklik uygulamaları, yaratıcı pazarlama kampanyalarında ve diğer birçok alanda başarılı sonuçlar veriyor. Artırılmış gerçeklik uygulamalarını kampanyalarına entegre ederek, pazarlamacılar bu teknolojiyi hedef kitlelerle etkileşimde bulunmak ve farklı bir deneyim sağlamak için kullanıyor.

Neden mücevherlerde artırılmış gerçeklik kullanılmalı?

* pazarlama

artırılmış gerçeklik nesnelerini kullanmak, müşterilere birinci sınıf deneyimlerin yanı sıra ürünün daha derin bilgisini de getirecektir. buna sanal deneme denir. İnsanlar sadece telefonlarını / mobil cihazlarını vitrinlere yönlendirmelidir. AR ile yalnızca fantezi ve bütçenizle sınırlı vitrinler oluşturabilir, mücevher eşyalarını ek bilgilerle birlikte (boyut, ağırlık, 4C'ler vb.) Alışveriş camından görüntüleyebilirsiniz.

* ar içeren ürün katalogları

kuyumcu markaları için artırılmış gerçeklik, basılı kataloglar aracılığıyla bile zenginleştirilmiş bir deneyim yaratmanızı sağlar. müşteriler kataloğa yazdırılan resimleri tarayacak ve parmaklarına koyacak veya mücevherler hakkında bilgi alacaklar.

* etkileşimli mağaza vitrinleri

Herkes vitrinlere bakar ve zaman zaman çekilir. Etkileşimli mağaza girişleri insanların dikkatini çeker.

elbette, artırılmış gerçeklik mücevher markaları için etkileşimli, deneysel, zenginleştirilmiş pazarlama ve alışveriş deneyimine odaklanıyor.

ar şirketi nsocial ne yapar? augmented reality ajansı nsocial ne yapar?

Artırılmış gerçeklik ajansı; bir hikaye anlatım ve deneyim ajansıdır. Markalar veya kurumlar, mevcut veya yeni ürünlerini logolarından hedef kitlelerine etkileşimli olarak iletmek istediklerinde AR Ajansı'na başvururlar. Artırılmış Gerçeklik Ajansı, ek bir ekipmana ihtiyaç duymadan, akıllı cihazların kameralarını kullanarak "hikaye anlatımı" ilkesini benimseyerek görüntü işleme, yani görüntü işleme teknolojisi ve 3D Animasyon teknolojileri ile etkileşime giriyor. daha da etkileşimli bir deneyim talep edilirse, “Oyunlaştırma” yazılımı ile deneyim en üst düzeye çıkarılabilir.

Artırılmış Gerçeklik Ajansı yani AR Ajansı, markalara ve tüketicilerine unutulmaz bir deneyim yaşatırsa, marka; iletişimini yapmak istediği projesini metamorfoz pazarlama yöntemi ile müşterilerinin ve potansiyel müşterilerinin aklında kalacak şekilde kazınır. Bu da tüketicinin markaya güven verici, inovatif, yaratıcı, teknolojik gibi pozitif algılar yaratmasına sebep olur.

artırılmış gerçeklik ajansı nedir? ar şirketi nedir?

artırılmış gerçeklik ajansı, ar ajansı veya ar şirketi, markalar ve tüketiciler, marka için unutulmaz bir deneyim sunar; iletişim kurmak istedikleri proje, müşterileri ve potansiyel müşterileri akılda tutmak için unutulmaz pazarlama deneyimi ile işlenmiştir. bu, tüketicinin güven verici, yenilikçi, yaratıcı ve teknolojik gibi olumlu algılamalar yaratmasına neden olur.

kameralarda görüntülenen şeklin yansıması olarak artırılmış gerçeklik nedir sorusuna cevap verebiliriz. ar, akıllı cihazlarınızın veya herhangi bir nesnenin bilgi, içerik, anket veya fotoğraf, resim gibi görseller gibi, ekranda daha etkilesim ile anime edilmesidir. Başka bir deyişle, akıllı telefonunuzun ekranı aracılığıyla, gerçek hayatın gerçekleşmediği bir an göreceksiniz.

bugün, markalar veya kurumlar; AR deneyimiyle hedef kitlelerine ürünlerini / hizmetlerini sunan artırılmış gerçeklik şirketi ya da artırılmış gerçeklik ajansları ile çalışıyorlar. markalar doğal olarak, bir artırılmış gerçeklik ajansı seçimi olarak deneyimleriyle rakiplerinden farklı olan ar ajanslarını tercih ediyor.

artırılmış gerçeklik ajansı nsocial hangi noktalarla farklılaştırır?

2012 doğumlu augmented reality ajansı Nsocial, Litvanya, Çek Cumhuriyeti, Türkiye, Özbekistan, Katar, Suudi Arabistan, Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti'nde faaliyet gösteren küresel olarak zenginleştirilmiş deneysel bir ajans. artırılmış gerçeklik ajansı nsocial ve ar şirketi olarak, webAR , google artırılmış gerçeklik arama sonuçları , canlı trafik verileri ve ar uygulama geliştirme ve instagram filtresi geliştiririz. İnşaat ve Emlak, Perakende, Lojistik, Enerji, Turizm, Spor, Belediyeler ve Resmi Kurumlar, Fabrika, Üretim, Eğitim, Pazarlama gibi sektörlerde projeler yaratırız.

Artırılmış Gerçeklik Ajansı Nsocial'ın farkı, yaratıcı içeriklerinin ve marka öykülerinin artırılmış gerçeklik trendlerini takip ederek geliştirdiği teknolojilerinin eşsiz birleşimidir. Bir yandan markanızın veya ürününüzün geçmişiyle verilen mesajlar desteklenirken, diğer yandan ürün veya hizmetinizi ürettiğimiz içerik ve AR Yazılımıyla farklılaştırıyoruz. Kısacası, hedef kitleniz üzerinde bir WoW etkisi yaratıyoruz. özet olarak, artırılmış gerçeklik şirketi nsocial deneyimi zenginleştirir.

Artırılmış Gerçeklik Ajansı Nsocial’ın farklılığı, yaratıcılık ve marka hikayelerinin eşsiz kombinasyonudur. Bir yandan markanızın ya da ürününüzün tarihçesi ile birlikte verilen mesajlar desteklenirken, diğer yandan da ürettiğimiz içerik ve AR Yazılımları ile ürününüzü ya da hizmetinizi farklılaştırırız. Özetle hedef kitlenizde WoW efekti yaratırız. En kısa anlatımla, Augmeted Reality ajansı Nsocial AR deneyimini daha da zenginleştirerek iyileştirir.

Her gün bir adım daha ileri giden tüketici davranışları ve beklentileri de markalar ve Artırılmış Gerçeklik Ajansı tarafından takip edilmelidir. Müşterilerin / potansiyel müşterilerin artık en önemli noktası deneyim yaşamak ve yaşatmak! Deneyim ve müşteri & marka etkileşiminin hedeflendiği yeni nesil pazarlama dünyasında, AR Ajansı yani Artırılmış Gerçeklik Ajansı Nsocial olarak 2012 yılından itibaren keyifli projelere imza atmaya devam ediyoruz.

İsterseniz, Artırılmış Gerçeklik ajansı Nsocial 'ın geliştirdiği artırılmış gerçeklik projelerini deneyimlemek için bir araya gelebiliriz.