Loading

sanal gerçeklik kampanyaları

sanal gerçeklik reklam kampanyaları

sanal gerçeklik pazarlama kampanyaları akılda kalıcıdır, deneyseldir ve dijitalden fizikselle bütünleşir. kampanyayı duyduktan sonra sorun değil. hem duyduğunuzda hem de izlediğinizde çok daha iyi. Ürün / hizmet / marka deneyimini izleme ve işitme kombinasyonu ile birleştirmek, müşterileriniz veya hedef kitle olarak potansiyel müşterileriniz aracılığıyla unutulmaz, deneysel ve sürükleyici bir algı yaratır. VR & AR zaten birçok sektörü ve departmanı etkiliyor. satış ve pazarlamada vr, eğitimde vr, eğitimde vr, sağlık ve eğlence alanında vr. Gelecek hızla yaklaşıyor, bu yüzden yolculuğunuza buradan başlayın. En iyi Sanal Gerçeklik pazarlama kampanyalarından bazılarını bulmak için kapsamlı araştırmalar yaptık. Eğlenmeye hazırlanın! Belki de gelecekte VR'yi bir pazarlama aracı olarak kullanmanızdan ilham alacaksınız! İlham, katılım, etki - dünyanın önde gelen markalarının şaşırtıcı VR pazarlama deneyimleri yaratmasının nedenlerinden sadece birkaçı. en iyi vr pazarlama kampanyaları hakkında daha derin bakmak için buradasınız. Sürükleyici teknolojiler kullanıcı etkileşimini artırır. Kitlelerin ürünleriniz, hizmetleriniz ve markanızla etkileşime girmesi için daha iyi yollar sunar. Pasif gözlemcileri aktif katkıda bulunanlara dönüştürmek daha fazla dikkat, daha derin duygusal bağlantılar ve gelişmiş hafıza tutma ile sonuçlanır. Sonuçta davranışları dönüştürebilirler.

en iyi vr pazarlama kampanyaları

sürükleyici ve ilham verici vr pazarlama kampanyaları mı arıyorsunuz? İşte yaratıcılık kokan şaşırtıcı sanal gerçeklik pazarlama kampanyası örnekleri!

sanal gerçeklik pazarlama kampanyaları akılda kalıcıdır, deneyseldir ve dijitalden fizikselle bütünleşir. kampanyayı duyduktan sonra etkilenirsiniz. hem duyduğunuzda hem de izlediğinizde çok daha iyi deneyim yaşatır. Ürün / hizmet / marka deneyimini izleme ve işitme kombinasyonu ile birleştirmek, müşterileriniz veya hedef kitle olarak potansiyel müşterileriniz aracılığıyla unutulmaz, deneysel ve sürükleyici bir algı yaratır. VR ve AR zaten satış ve pazarlamada sanal gerçeklik kullanımı ile müşterileri etkiliyor. Gelecek hızla yaklaşıyor, bu yüzden yolculuğunuza buradan başlayın. En iyi Sanal Gerçeklik pazarlama kampanyalarından bazılarını bulmak için kapsamlı araştırmalar yaptık. Eğlenmeye hazırlanın! Belki de gelecekte VR'i bir pazarlama aracı olarak kullanmanızdan ilham alacaksınız! İlham verici, katılımcı, deneysel ve etkileşimli - dünyanın önde gelen markalarının şaşırtıcı VR pazarlama deneyimleri yaratmasının nedenlerinden sadece birkaçı. Sürükleyici teknolojiler kullanıcı katılımını artırır. Kitlelerin ürünleriniz, hizmetleriniz ve markanızla etkileşime girmesi için daha iyi yollar sunar. Pasif gözlemcileri aktif katkıda bulunanlara dönüştürmek daha fazla dikkat, daha derin duygusal bağlantılar ve gelişmiş hafıza tutma ile sonuçlanır. Sonuçta davranışları dönüştürebilirler.

Havayolu Sanal Gerçeklik Pazarlama Kampanyası: All Nippon Airways / The RoomHerkes aynı anda uçak yolculuğu yapamayacağı için, yeni kabin elementlerini sanal gerçeklik ile deneyimlemek ANA adına çok yenilikçi ve pratik bir pazarlama aracı. Kullanıcıların VR aracılığıyla oturma özelliklerini deneyimlemelerine izin vermek hızlı, etkili ve en önemlisi unutulmaz.

VR, havacılık endüstrisi tarafından popüler bir şekilde kullanılıyor ve All Nippon Airways (ANA) bu eğilime katıldı. 777-300ER kabinlerini pazarlamaya yardımcı olmak için ANA’nın yeni business class kabini Room The Room’ın sanal gerçeklik turunu oluşturdu.

Tokyo ve Londra'daki basın ve endüstri için küresel lansman etkinliklerinde, katılımcıların neredeyse dünyanın en büyük business class oturma ortamlarından birine girebildiği ve kabinin benzersiz özelliklerini ve konforunu ilk elden deneyimleyebildikleri dünyaya sunuldu. Kulaklık takan kullanıcılar kendilerini 777 uçağının önündeki fütüristik holodeck'te bulurlar. Daha sonra, iş, yemek ve rahatlama temalarına odaklanan yeni koltuğun özelliklerini deneyimleyebilecekleri business class kabinine taşınırlar. Kulaklık takanlar kabin kapılarını açabilir ve kapatabilir, yiyecek sipariş edebilir, aydınlatma koşullarını değiştirebilir ve uçak içi bir film izleyebilirler.

Dreamcity Boulevard Tashkent City Sanal Gerçeklik Gayrimenkul Pazarlaması VR. 360 derece video çekimi gayrimenkul pazarlaması.

Özbekistan'ın emlak pazarlamasında ilk VR videosu. Sanal Gerçeklik Gayrimenkul pazarlama projesi; 3d modelleme, 360 derece video çekimi ve gayrimenkul pazarlamasının mükemmel birleşimidir. Taşkent UZbuilt 2019 fuarı için hazırlanan proje, Özbekçe, Rusça ve İngilizce dilleri ve çevrimdışı vr yazılımı ile desteklenmektedir. Dreamcity Development, Özbekistan'ın önde gelen gayrimenkul ve inşaat şirketidir ve ülkede birçok proje geliştirmektedir. Projenin 3D modellerini neden 360 video çekimi ile birleştirdik? Çünkü proje gerçek anlamda tamamlanmadı. Ancak fuar ve satış ofislerinde talep toplama için, 3d modelleme vr videoyu 360 derece video çekimi ile gerçek prodüksiyona entegre ettik.

Projemiz ile Özbekistan'da faaliyet gösteren ülkenin en büyük inşaat ve emlak şirketi DreamCity Development, 360 derece 3D Modelleme, 360 derece 3D Animasyon, VR Oyunlaştırma, Sanal Gerçeklik Oyunlaştırma, 360 derece video çekim içerik üretimi ve yazılım teknolojilerini tamamlanmamış olarak birleştiriyor. Satış operasyonlarında Sanal Gerçeklik (VR) teknolojisini kullanarak, yatırım yapmak istedikleri gayrimenkulleri fuarlarda, satış ofislerinde, yabancı pazarlama faaliyetlerinde, web sitelerinde, sosyal medya pazarlamasında, dijital pazarlama faaliyetlerinde deneyimleyebilir ve satabilir.

Sanal Gerçeklik Teknolojisini İnşaat Sektöründe etkili pazarlama ile yenilikçi, etkileşimli ve etkili bir pazarlama yöntemi olarak uygulamak istedik. VR yazılımımızla önce potansiyel alıcıları ilgilendikleri daire türünü seçtirdik.

Sanal Gerçeklik Yazılımımız internet bağlantısı gerektirmeyen, içeriği telefonun kendisinden alan, oyunlaştırma ve kullanıcı deneyimini en üst seviyeye taşıyan bir yazılımdır. VR yazılımımız, internet bağlantısı gerektirmediği için 8K çözünürlüklü içeriklerimiz piksel kaybı olmadan izlendi.

Daha sonra 360 derece video çekimi, 360 derece fotoğraf ve 360 ​​derece sanal tur teknolojilerini entegre ederek, oluşturduğumuz içeriği yazılımımıza entegre ederek izlemek istediğiniz oda ve yaşam alanını seçmenize olanak sağladık.

Uzbuilt fuarındaki ödüllü projemizin örnek videosu ile sizi başbaşa bırakalım.

Experience Žalgiris Yourself!Litvanya ve Avrupa'nın en önemli basketbol kulübü Žalgiris Kaunas için 360 derece video çekimi ile içerik dizisi oluşturduk. Bu dizide Taraftar Gözünden Maç Günü Deneyimi, VIP Deneyimi ve Perde Arkası Deneyimi vardı ve bunları hem sosyal medyada hem de VR fuarlarında ve etkinliklerinde deneyimlettik.

Taraftar deneyimi projesi, taraftarın gözünden tam bir maç günü deneyimiyle ilgiliydi. VIP Deneyimi, Žalgirio Arenanın VIP bölümlerini 360 derece video prodüksiyonu ile deneyimletmeyi hedef alıyordu ve VIP taraftar aktiviteleri için kullanılıyordu. Perde Arkası 360 derece video prodüksiyon deneyimi ise, soyunma odası veya antrenman sahası gibi takım yöneticileri ve oyuncular haricinde hiç kimse tarafından görülemeyen alanları, Žalgiris hayranlarına da deneyimletmeyi hedefliyordu!

360 derece video pazarlama içerikleriyle Žalgiris Kaunas, kulüp ve Žalgirio Arena'yı farklı ülkelere, farklı segmentler dikeyinde hazırlanmış içeriklere sahip farklı hedefleri iletti ve 360 derece deneyimletti. Böylece; kişiler, Kaunas'a gitmeden şampiyon takımı ve basketbol salonunu bulundukları yerden 360 derece video prodüksiyonu ile deneyimledi. Kulüp, neredeyse her gün ev sahipliği yaptığı konser, buz hokeyi, drift, fuarlar gibi bir etkinlik takvimi olan Žalgirio Arena'yı da tanıttı ve kombine satışlarını artırarak, Žalgiris Kaunas ve Žalgirio Arena'yı pazarlama faaliyetlerini interaktif bir şekilde gerçekleştirdi. Taraftar açısından bakıldığında ise, localar, restaurantlar, soyunma odası, antrenman salonu gibi oyuncuların ve takımın yöneticileri hariç hiç kimsenin girmesine izin verilmeyen özel ilgi alanlarını deneyimledi.sonuçlar mı? Žalgiris Kaunas ve Žalgirio Arena 360 derece videolarımızla hem fuarlarda hem de etkinliklerde ve YouTube, Facebook sosyal medya platformları ve Web sitesinde toplam 4.831.633 kişiye ulaştı. Farklı pazarlardan bir araya gelen bireysel hayran sayısı 43% artarken, VIP Loca'nın yıllık doluluk oranı 68%'den 96%'ya ulaştı. Elbette, hayranların gözünde edinilen yenilikçi görüntü ekstra itibar getirdi.

Häagen-Dazs®: Extra Ordinary Bee

VR video çekimi ve Sanal Gerçeklik ile Pazarlama kampanyalarının bizce en güzel örneklerinden. Hatta bu vr video çekimi ile marka sanal gerçeklik ile sosyal sorumluluk projesi yaptı desek yeridir. Dünyanızda küçük bir mikro kozmos var ve tüm varlığı tehdit ediliyor. Jason Zada'nın yönettiği 'Olağanüstü Bal Arısı', sizi bildiğinizden daha fazla etkileyen bir dünyayı deneyimlemenizi sağlar. Bal arısını kurtarmak için ne yapacaksın? Artık 360 derece video çekimi ve VR platformlarında mevcut: Sanal gerçeklik deneyimi. Bu 360 derece film boyunca dünyayı siz sadece bir bal arısı boyutunda görülebilirsiniz.Häagen-Dazs® ve Koloni Çöküş Bozukluğu Hakkında:

Bal arıları, saf ve basit dondurmalar, sorbetler, dondurulmuş yoğurtlar ve barlar yapmak için kullandığımız birçok malzeme de dahil olmak üzere yediğimiz yiyeceklerin üçte birini tozlaştırır. Ne yazık ki, bal arısı popülasyonları endişe verici bir oranda kayboluyor. Son beş yılda, bal arılarının kovanlarını çökerken ve öldüklerinde endişe verici bir fenomen olan koloni çöküş bozukluğu (ccd) gibi faktörler nedeniyle ülke çapında bal arısı kolonilerimizin üçte birinden fazlasını kaybettik. Araştırmacılar ccd'ye neyin neden olduğunu tam olarak bilmiyorlar, ancak virüsler, akarlar, kimyasal maruziyet ve zayıf beslenme de dahil olmak üzere birçok katkıda bulunan faktör olabileceğine inanıyorlar. Bu devam ederse, onlarsız bir dünya hayal etmek zorunda kalırız. Lezzetli armut, tatlı ahududu veya sulu çilek yok.

2008 yılından bu yana, Häagen-Dazs® dondurma, bal arısı araştırmalarına 1.000.000 dolardan fazla bağış yapmak için önde gelen araştırma tesisleriyle birlikte çalışmaktadır. Devam eden katkılarımız, bal arılarının gıda üretimimizde oynadığı rolü tanımaktadır. Kayalık yol, vanilya swiss badem ve çilek gibi lezzetli Häagen-Dazs® lezzetleri, diğerlerinin yanı sıra gelişen bal arısı kolonilerine güvenmektedir. Bağışladığımız fonlar harry h'yi desteklemek için kullanılır. Laidlaw jr. Kuzey Amerika'daki en büyük ve en kapsamlı devlet destekli arıcılık tesisi olan Kaliforniya Üniversitesi, bal arısı araştırma tesisi.

Häagen-Dazs® dondurma katkıları, Häagen-Dazs® bal arısı cenneti - uc davis kampüsünde arı dostu bir gösteri bahçesi - ve eğitim materyallerinin geliştirilmesini de desteklemektedir. Arıların korunmasına yardımcı olmak için en son çabamızda, Häagen-Dazs® omurgasızların korunması için xerces toplumu, omurgasızların korunması ve böcekler (arılar gibi) için daha fazla bilgi için korumaya çalışan kar amacı gütmeyen bir kuruluşla birlikte çalışıyor. 40 yıldan fazla. Dünyanın en büyük tozlayıcı koruma ekibiyle xerces toplumu, Häagen-Dazs®'ın, çiftçi tedarikçileri için, ürünlerimizin büyüdüğü çiftliklerin yakınında arı popülasyonlarının sağlığını iyileştirmeye odaklanan sürdürülebilir bir tarım programı oluşturmasına yardımcı olmak için mükemmel bir ortaktır. Bu küçük kahramanları vızıldamak istiyoruz ve umarız misyonumuza katılacaksınız.TopShop – Catwalk Experience VR

Londra Moda Haftası stillerini Instagram ve Twitter üzerinden paylaşarak sanal gerçeklik gözlükleri ile ön sırada yer alan dört şanslı hayran, Oxford Circus mağazasının penceresine oturdu ve şovu canlı olarak sanal gerçeklik gözlükleri ile Tate Modern gösteri alanından 360 derece video çekimi ile canlı olarak deneyimlediler. Şık kazananlar sadece modellerin doğrudan yanlarından geçtiğini görmekle kalmadılar, aynı zamanda Tate Modern deneyiminin de tadına 360 derece video çekimi baktılar, hemen hemen yanlarında oturan ünlüler, hareketli bir Twitter akışıyla güncellendi.

Bu teknolojinin büyük bir kullanımı. İyi yürütüldü ve Oculus için bu tür deneyimlerin ilklerinden biri.

Bu biraz daha eski, ama yine de övgüye layık. Sanal Gerçeklik kullanımı ile Moda perakendecisi TopShop, Londra Moda Haftası'nda canlı 360 derece video prodüksiyonu akışı kullanarak halka sanal gerçeklik gözlükleri kullanarak seçkin moda şovlarının benzersiz bir ön sıra görünümünü yaşattı. Şanslı yarışma kazananları bunu TopShop’un amiral gemisi Londra mağazasındaki özel bir açılır alanda sanal gerçeklik gözlükleri ile deneyimleyerek harika görünürlük sağladı. Ayrıca, bonus olarak, kullanıcı deneyimin içinden sahne çekimlerini bulabiliyordu.

Boursin – Sensorium VR

Boursin® Sensorium sanal gerçeklik deneyimi sizi Boursin® orijinal tariflerinde bulunan taze malzemelerle dolu bir yemek severlerin buzdolabında büyülü bir yolculuğa çıkarıyor. Bitki ormanlarında süzülürken, kızılcıkların üstünden atlayarak ve patlayan karabiberlere yaklaşırken kendinizi bu bileşenlere bırakın. Bir peynir şirketi için oldukça abartılı ama biz çok seviyoruz çünkü sanal gerçeklik kampanyalarında vr pazarlama aracı olarak çıtayı yüksek tutuyor. VR pazarlama kampanyası kurulumunda rüzgar jetleri de var, böylece bu maceraya gerçekten dalmış hissedebilirsiniz.

Peynir tedarikçisi Boursin, keyifli ikramlarla dolu bir buzdolabında bir yolculuğa çıkmanızı sağlayan bir sanal gerçeklik deneyimi yarattı. Boursin, bu VR pazarlama deneyimini İngiltere'nin çeşitli alışveriş merkezlerinde ve etkinliklerinde sergiledi.Oreo – The World of a Flavoured Cookie 360°

Zengin, kakao ikramlarından esinlenen 360 derece video çekimi ile etkileşimli bir dünyayı keşfedin ve en yeni lezzetimizin nasıl yaratıldığını keşfedin. Dolgulu Cupcake Aromalı Oreo çerezlerinin tadını çıkarın!


Oreo, Sanal Gerçeklik pazarlama deneyiminin kesinlikle önünde, bu deneyimdeki eğlenceli grafiklerle izleyicilerin dikkatini çekiyor. Bu video Oreo’nun VR pazarlama kampanyalarına ilk girişini gösteriyor ve muhtemelen sonuncusu olmayacak!


Oreo'nun zengin, kakao ikramlarıyla dolu etkileşimli 360 derece video çekimi ile bir dünyayı keşfedin. Bu, vr video çekimi ile oluşturulan eğlenceli bir VR pazarlama kampanyasıdır. Meraklı şekerlemecileri bir 'merak tonoz' aracılığıyla kaprisli bir yolculuğa çıkarır. Bir yaşam boyu Oreo kurabiye portalı üzerinden taşındıktan sonra, süt nehirleri ve markaların en son yarattığı Dolgulu Kek aromalı Oreolar ile dolu büyülü bir alana taşınıyorsunuz.

Pazarlama ve satış için vr

Duygusal deneyimler: Etkili ortam insanların davranışlarını düşünmelerini, hissetmelerini ve hatta değiştirmelerini sağlama potansiyeline sahiptir. Bu nedenle, ortam otizm, TSSB ve depresyon gibi durumları tedavi etmek için kullanılmıştır.

Sadece Hikaye Anlatma değil, Hikaye-Yaşam: Varlık, pasif bir gözlemci olmaktan ziyade bir hikaye yaşamanıza izin verir. Dördüncü duvar yok. İçerik oluşturucuları olarak, sizi orada olduğuna inanmak için kandırmak için sinematografi veya müzik ve düzenleme kullanmak zorunda değiliz. Kullanıcıları eylemin merkezine yerleştirmenin doğasında var olan bir güç vardır. Kendi koşullarında olanları deneyimlemelerine izin vermek, daha fazla katılım, hatta empati sağlar.

Esneklik. Farklı hedefler, bütçeler ve son tarihler için farklı formatlarla sanal gerçeklik gerçekten herkes için bir şeyler sunar. Ölçeğin bir ucunda YouTube, Facebook ve başa takılan bir ekranda (HMD) görüntülenebilen 360 video var. Ölçeğin diğer ucu, bir oyun motorunda oluşturulan ve Oculus Rift veya HTC Vive gibi PC destekli HMD'ler aracılığıyla zevk alan tamamen etkileşimli içeriktir.

VR taşınabilir: Birini tamamen yeni bir şekilde taşıyabilen bir deneyim yaşatma açısından, daha iyi bir şey yoktur. VR videolar ve Sanal Gerçeklik, başka türlü engelleyici deneyimleri erişilebilir kılar. VR ile çok uzak yerlere seyahat edebilir, zamanda geriye gidebilir veya geleceğe dönebilirim. Daha pratik bir düzeyde, başlatılmamış bir ürün için 'satın almadan önce deneyin' deneyimi sunabiliriz. VR, markalara hayalleri gerçekleştirme fırsatı veriyor, hayal gücümüz tek sınırlama.

Bir kullanıcının dikkatinin% 100'ü: VR için gereken kulaklıklı mikrofon seti, sizi içine çeken içeriğe tamamen bağlı olduğunuz anlamına gelir. Dikkat dağıtıcı bir şey yok. Dijital gürültüyle dolu hızlı bir dünyada bunu başarmak zor.

Yüksek duyusal etki. Sürükleyici sanal gerçeklik, beyni vücudun aslında sanal ortamda olduğunu düşünmeye yönlendirir. Buna 'varlık' denir ve VR'nin gerçek büyüsüdür. Görme ve işitme duyumuza hitap etmenin yanı sıra, hareket, denge ve beden farkındalığımız da etkilenir. Tüm bu duyusal ipuçları, deneyimle olan duygusal bağlantıyı arttırır, böylece onun hafızamızı arttırır. VR o kadar güçlü ki paraplejiklerin tekrar yürümesine yardımcı olmak için bile kullanılıyor.

vr şirketi nsocial ne yapar? vr ajansı nsocial ne yapar?

Sanal Gerçeklik, kısacası, VR Özetle Deneyim Pazarlamasıdır. sanal gerçeklik ajansı nsocial veya vr ajansı (sanal gerçeklik ajansı) nsocial, markaların ürünlerini veya hizmetlerini müşterilerine veya potansiyel müşterilerine deneyimletir.

2012 doğumlu Nsocial; Litvanya, Çek Cumhuriyeti, Özbekistan, Katar, Suudi Arabistan, Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti ve Türkiye'de faaliyet gösteren küresel olarak zenginleştirilmiş deneysel bir VR Ajansı Nsocial, Sanal Gerçeklik şirketi Nsocial ve 360 derece video çekim ajansı olarak, İnşaat ve Emlak, Turizm, Spor, Belediyeler ve Resmi Kurumlar, Fabrika, Üretim, Eğitim, Pazarlama, Perakende, Lojistik, Enerji gibi sektörlerde vr yazılımları geliştiriyor ve 360 derece içerik olarak vr video içerik oluşturuyoruz.

Teknik olarak, sanal gerçeklik terimi 360 derece video çekimi, vr video ve 3D modelleme ile desteklenen bir Müşteri Deneyimi'dir. "Sanal Gerçeklik Nedir?" sorusuna "Hissedilen teknoloji" olarak cevap veriyoruz.

Örneğin, Özbekistan'da faaliyet gösteren ülkenin en büyük inşaat ve emlak şirketi olan DreamCity Development, 360 derece 3D Modelleme, 360 derece 3D Animasyon, VR Oyunlaştırma, Sanal Gerçeklik Oyunlaştırma, 360 derece video çekim içerik üretimi ve yazılım teknolojilerini birleştiriyor tamamlanmamış projesinde. Satış operasyonlarında Sanal Gerçeklik (VR) teknolojisini kullanarak, yatırım yapmak istedikleri gayrimenkulleri fuarlarda, satış ofislerinde, yabancı pazarlama faaliyetlerinde, web sitelerinde, sosyal medya pazarlamasında, dijital pazarlama faaliyetlerinde deneyimleyebilir ve satabilir.

Ya da 360 Derece Fabrika Çekimi ile, fabrika ve üretim tesislerinin neden 360 derece video çekimi ve VR teknolojisi ile tanıtabiliriz. Pandemi ve Coronavirus süreci ile yurtiçindeki müşterilerinizi dahi üretim tesisinize getirebilmekte zorlanabilirsiniz. 360 derece fabrika vr video çekimi ve fabrika sanal turu ile müşterileriniz üretim tesisinizi deneyimleyebilirler. Gerek web sitesi üzerinde, gerekse Youtube 360 video üzerinde gerekse de sanal gerçeklik gözlükleri ile fabrikanızı ve üretim tesisinizi 360 derece deneyimleyebilirler. 360 derece fabrika tanıtım videosu ya da fabrika sanal turu ile, yurtiçi ya da yurtdışındaki müşterileriniz / tedarikçileriniz / potansiyel müşterileriniz zaman ve iş gücü kaybı yaşamadan dakikalar içerisinde 360 derece tesisinizi gezerken, fabrikanızın ve üretim tesisinizin öne çıkan özelliklerini de infografikler ile destekleriz. Bu hem müşteri ve tedarikçileriniz için iş gücü ve zaman kaybını ortadan kaldırırken, vr fabrika turu ile siz de onları ağırlamak için organizasyon / konaklama / ulaşım gibi maliyetleri ortadan kaldırırsınız. Özetle, 360 derece fabrika video çekimi ile hem siz hem de müşterileriniz fabrika vr video ile verimlilik artışı sağlarsınız.

Bu arada belirtelim, 360 derece video çekimi ya da vr video izlemek için sanal gerçeklik gözlüğü sahibi olmanıza gerek yok. Telefonlarınızdan ya da bilgisayarlarınızdan 360 derece video prodüksiyon izleyebilirsiniz. Tabi ki vr gözlüğü dediğimiz sanal gerçeklik gözlükleriniz varsa, deneyimi zirveye çekersiniz.

fuarlarda sanal gerçeklik kullanımı da sizlere ve müşterilerinize zaman kazandırır. 360 derece fabrika tanıtım videosu ile, katıldığınız fuarda müşteriniz fabrikanızı ziyaret etmek için seyahat planı yapmak zorunda kalmaz. vr fabrika turu ile fuar alanında 360 derece fabrika gezisi sanal gerçeklik teknolojisi ile mümkün. Böylece iş bağlantılarınız için de size zaman kazandırır. Havadan 360 derece drone video çekimi görüntüleri de müşterinizi etkileyecektir. 360 derece video fabrika çekimi ve vr fabrika turu ile müşterileriniz fabrikanızı gezebilir, deneyimleyebilir ve daha doğrusu oradaymış gibi hissederek yaşar. 360 derece fabrika tanıtım filmi ile müşteri ya da tedarikçileriniz üretim süreçlerinizi deneyimler, üretim bantlarınızı inceler, fabrikanız hakkında bilgi alır, çalışanlarınızı inceler, sosyal alanlarınızda gezer. Özetle sanal gerçeklik ile fabrika ziyareti yapar. 360 derece fabrika çekiminin müşteriler ve tedarikçilerinizin gözünde inovatif marka etkisi, vr fabrika turu ile WoW etkisi, fabrika 360 derece sanal tur ile güven duygusu ve verimlilik katacağını da unutmayın.

Türkiye'nin en büyük holdinglerinden Coşkunöz Holding'e bağlı yenilenebilir enerji firması Ineva için 5 dilde hazırladığımız 360 derece fabrika video çekimimizin Ingilizce versiyonunu aşağıda paylaşıyoruz.Sanal gerçeklik ajansı nsocial; zenginleşitirilmiş deneyim ajansıdır. Markalar veya kurumlar sağlamak istedikleri deneyimleri ajansa aktarırlar. Sanal Gerçeklik Ajansı, “hikaye anlatımı”, yani “hikaye anlatımı” ilkesini benimseyerek, vr video çekimi, 360 derece video çekimi, sanal tur veya 360 derece modelleme ve 3D animasyon teknikleri ile birlikte Sanal Gerçeklik Yazılımını kullanarak yaratıcı içerik ve kullanıcı dostu VR yazılımı hazırlar. Deneyim için daha da etkileşimli bir talep varsa, deneyim “Oyunlaştırma” yazılımı ile zirveye çıkarılabilir. Sanal Gerçeklik ile iş eğitimleri ile iş kazalarını minimize ederken, çalışanlarınıza eğlenceli vr iş eğitimleri sunarız.

sanal gerçeklik ajansı nsocial'ı hangi noktalar farklılaştırır?

Sanal Gerçeklik şirketinin farkı izlenebilir ve yaratıcı 360 derece video çekimi ile ürettiği vr video çekimi içerikleriyle ortaya çıkıyor. Başka bir deyişle, 360 derece video prodüksiyonundan sonraki post prodüksiyon aşaması en az 360 derece video çekimi kadar önemli ve titizlikle ele alınmalıdır. Burada, özellikle proje veya marka için eklenecek bilgilendirici Infografikler ve sesli anlatım gibi unsurlar hem algıyı hem de deneyimi daha da geliştirmektedir.

Bugün markalar; Sanal Gerçeklik Ajansı ile birlikte çalışarak 360 derece VR deneyimi ile ürünlerini / hizmetlerini müşterilerine veya potansiyel müşterilerine ulaştırır. Markalar doğal olarak VR Ajansı seçiminde farklı deneyimler sunan ajansları tercih ediyor.

Sanal Gerçeklik Ajansı nsocial, zengin vr kameraları, havadan 360 derece drone çekimlerine gerçekleştiren yüksek teknoloji droneları ile çok geniş bir ekipman parkına sahiptir. Uçtan uca hizmet veren VR ajansı nsocial, tamamı kendi ekibi olan yazılım, kreatif, prodüksiyon ve post prodüksiyon ekibiyle bir çok vr projesi hayata geçirmiştir. VR Ajansı, markalar ve tüketiciler için unutulmaz bir deneyim sağlar. Böylece marka; 360 derece iletişim kurmak istediği projesini, müşterileri ve potansiyel müşterileri akılda tutmak için farklılaşan sanal gerçeklik pazarlama yöntemiyle deneyimletir. Pazarlamada VR kullanımı, tüketicinin güven verici, yenilikçi, yaratıcı ve teknolojik gibi olumlu algılamalar yaratmasına neden olur.

bayanlar. bayler. sanal gerçeklik projelerimizi tüm ekibimizle nasıl yaptığımızı okuduğunuz için teşekkür ederiz. herhangi bir vr projeniz veya 360 derece vr video prodüksiyon projeniz varsa, bize bir e-posta bırakın.